هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی هاست معتبر
اره یا میتونی اینجا به محمد پ خ کنی برات ردیف کنه

یا به هاستی که گفتم تو امضام هست بری و تیکت بزنی هردشون عالین

من خودمم رو گذرگاه جهانی ام
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۸:۰۰:۲۳ صبح)Ahmad نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۵:۲۴:۴۴ صبح)geo نوشته است: مثل اینه http://www.wsh.ir/ از شانس بدشون الان قطع هست.
(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۲:۴۱:۱۰ صبح)majid1605 نوشته است: سلام دوستان
من می خوام هاستم رو عوض کنم می خوام بدونم دوستان کدوم شرکت رو پیشنهاد میدن
پشتیبانی عالی داشته باشه مثل این شرکتی که الان ازش هاست خریدم نباشه که فقط ادعای 24 ساعته دارند
دوم اینکه مثل شرکتهای خیلی معتبر هم نباشه که چون اسم در کردن دارن سر ملت رو کلاه میزارن

توصیه اکید هم میکنم دوستان از http://parsdev.ir از اینجا هاست نگیرن چون توی ماه حداقل 2 یا 3 بار اونم به مدت 12 ساعت به بالا سایت به فنا میره پشتیبانیشون هم از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر اونم تا روزای 4 شنبه الان هم بالای 12 ساعته سایتم به فنا رفته هرچی تماس می گیرم کسی جوابگو نیست .یعنی هر موقع این اتفاق میفته کسی جوابگو نیست هفته پیش هم سایتم بالای 24 ساعت به فنا رفت تقریباً 20 روز پیش هم همینطور بود .
دوستان اگه جایی دیدید کسی داره از این شرکت هاست می خره لطفاً راهنمایش کنید این بلا سرش نیاد .
نکته جالبش هم اینه که روز اول روی سرورهای کاندا بودم که خیلی عالی بودند ولی بعد از یه مدت متوجه شدم سرور رو عوض کردن و سایت رو بردن روی سروهای کاندا بدون اینکه به کسی خبر بدند.Angry

ظاهر خوبی داره نسبت به خیلی از سایت ها.

ولی با گفته های شما کیفیت نداره.

منم از هاست سرویس گرفتم ، این شرایطی که شما بالا نوشتی را هر ماه داره.

البته ارزون هم خریدم : ( توی جشنواره به قول خودشون بود )

3.5 گیگ فضا با پهنای 10 گیگ ماهانه >>>>>> 19 تومن

البته من انجمن فعال نیست و توی این 6 ماه فقط خودم ازش استفاده کردم ( فکر کنم 2 ماه دیگه راه اندازیش کنم )

معلوم نیست اگر بازدید می شد هر چند روز 1 بار غش می کرد.

مشکل اینجا هست که خیلی از این ها شرکت نیستد که تخصصی کارشون این باشه.

اکثرا reseller بیش نیستند که معلوم نیست یک دفعه این کار را ول کنند و مشتری ها بدبخت بشوند.

نمونه اش را یکی دو ماه پیش همین جا دیدیم که طرف توی 1 هفته انقدر تبلیغ کرد و به به و چه چه بقیه و بعدش دیدیم طرف دیگه پیداش نشد که نشد.

بعضی ها هم که به خاطر این تخفیف هایی که به ازای پیدا کردن مشتری می دن این سایت ها ، میگن فلان جا خوبه.

قیمت ها هم که الی ماشاء الله یکی نامحدود میده یکی 1 گیگ میده با همون قیمت.

واقعا آدم گیج میشه.

من از بعضی از دوستان هم شنیدم که اگر کسی زبان بلد هست ، بهتره مستقیم از خود شرکت های خارجی هاست بخره.

دوست عزيز چرا شايعه پراكني ميكنيد ! . سرويس ما قطع هستش ؟ ممكنه ايراد از اينترنتتون باشه . سايت ما كاملا بالا هستش و در اين 4 ماهي كه رو سرور قويتر كوچ كرديم اپتايم ما 100 بوده .
در مورد نوشته دومتون هم بهتره اول خودتون تجربه كنيد بعد اطلاعاتتون رو به اشترك بزاريد .
يكي از همكاران بنده از ديتاسنتر ليزوب آلمان نمايندگي داشت ، يه روز صبح كه از خواب پا ميشه ميبينه تمامي سرورها بدون دليل بسته شده . حتي مدير بخش تخلف ديتاسنتر حاظر نبود بهش بگه چرا سرورها رو خاموش كردن و اكانتشو تو سيستم مديريت كاربريشون غيرفعال كرده بودن تا از طريق wht.com تونست فقط بكاپاشو بگيره و از اونجا بره .

با سلام خدمت شما

نقل‌قول: دوست عزيز چرا شايعه پراكني ميكنيد !

وقتی میگید شایع پراکنی یعنی اینکه طرف داره دروغ میگه ، یعنی منافعی داشته که حالا به ضررش شده و می خواد چیزی را تخریب کنه.

دوستمون در بالا سایتی را معرفی کرد و نوشتند :

نقل‌قول: تا زمانی که من انجمن داشتم و روی هاستش بودم یک بار قطعی نداشته و پشتیبانیش هم معرکه بوده سرعتش هم عالیه

والبته با ذکر تا زمانی که من بودم ، یک قضاوت بی طرفانه را بیان کرده.

من هم به عنوان کسی که دنبال یک هاست خوب بودم ، ترغیب شدم که سایت بالا ( که گویا سایت جنابعالی بوده ) را ببینم.

هر چی آدرس داده شده را زدیم ، سایت باز نشد که نشد.

( من معمولا از اینجور مواقع عکس می گیرم ولی این دفعه حواسم نبود و حرفم بی سند موند )

نقل‌قول: ممكنه ايراد از اينترنتتون باشه

اینترنت 2 مگ ما هم هیچ مشکلی نداره ، کما اینکه سایت های دیگه را همون موقع باز می کرد و حتی سایتی که در ارسال اول به اون اشاره شد ، یعنی :

http://parsdev.ir

------

من هم در جواب نوشته ام :

نقل‌قول: مثل اینه http://www.wsh.ir/ از شانس بدشون الان قطع هست.

فکر کنم اون دو کلمه ای که در بالا رنگی کردم ، کاملا می تونه منظور را برسونه.

من یک آدم مبتدی هستم ، شما بین اون ساعتی که من پست را ارسال کردم با یک تلورانس 10 دقیقه ای ببینید سایت باز بوده یا نه.

انتظار نداشتید سایتی که بسته بوده را بیام بگم باز بوده.

نقل‌قول: در مورد نوشته دومتون هم بهتره اول خودتون تجربه كنيد بعد اطلاعاتتون رو به اشترك بزاريد .

من دقیق متوجه نشدم کدام نوشته.

اما اگر اشاره شما به اون جمله ای از من هست که شما قرمز کردید :

وقت ما کفاف Try & error در این خصوص را نمی دهد ، اونم امروزه با وجود چنین انجمن هایی که کاربران ( وبمسترها ) به راحتی می تونند تجربیاتشون را با بقیه share کنند.

نمونه اش را دوستی که در بالا فرموده تا حالا 4 بار هاست عوض کرده ، یعنی به هر سایتی که امروزه مثل قارچ درمیاد نمیشه اطمینان کرد ولو با بهترین ظاهر.

خود من 6 ماه پیش هیچی بلد نبودم حتی وقتی هاست خریدم نمی دونستم چجوری باید وارد پنل مدیریت بشم.

با اون توصیف دوستمون در پست اول دیدم هاست من هم http://www.hostservice.ir دقیقا همون مشخصات قطعی را داره.

اینم وضعیت آپتایمش توی 65 روزی هست که من گذاشتم :

همیشه هم میزنه 99.75 % و معلوم شد واسه من که این درصد معجزه ای نمی کنه.

دیگه نمی تونم بیام برای بار دوم بدون تحقیق هاست انتخاب کنم و دوباره روز از نو روزی از نو.

[تصویر:  68042778804394255030.jpg]

در خصوص هاست خارجی :

نظر یکی از دوستان بود که انجمن Mybb داره و الان حدود 3 سال از عمر انجمنش می گذره.

تعداد کاربرانش هم 32000 کاربر است و البته انجمنش هم انگلیسی هست نه فارسی. ( البته مدیرش ایرانی هست )

[تصویر:  14950224059569398703.jpg]

چند روز پیش ازش در خصوص هاست و سرور مجازی پرسیدم که اینجوری جواب داد: ( عین متنش را می ذارم که احیانا از نظر شما شایعه پراکنی نشده باشه ) :

[تصویر:  02426409446086728501.jpg]

[تصویر:  10133902018282456074.jpg]

در ضمن منکر وجود هاست های ایرانی با پشتیبانی عالی که دوستان تا حالا چندین مورد را معرفی کردند نیستم.

موفق باشید.
پاسخ
دوستان خواهشاً بحث رو به حاشیه نبرید ممنونHeart
بابت راهنمای هاتون ممنون

دوستان توی این هاستهایی که معرفی کردید بعضی ها دارند هاست با امکانات محدود بعضی دیگه نامحدود ارائه میدند مثلاً نت افراز چرا اینقدر قیمت هاشون پایینه الان شرکتهای دیگه سرویسی که اونا میدن 30000 تومن بقیه میدن 100 تومن چرا؟

خواهشاً دوستان تبلیغ بی جا هم نکنند و صرفاً شرکتها رو معرفی کنند(حقوقی) نه افرادی که نمایندگی شرکتهای ایرانی یا خارجی هستند
پاسخ
بسه بسه بسه

اقا مجید بنده خدا یه سوال پرسیدن / شماها اینم میبرید تو حاشیه؟؟

بعد میگی مدیرا چرا نیستن / مدیرا چرا ج نمیدن/ مدیرا اینن مدیرا اونن

یه نگاه به اخلاق گندتون بندازید اینقدر باهم دعوا میکنید

به خدا منم زده کردید بیام پشتیبانی .دیگه کسی خ سوال میکنه ج نمیدم

بس کنید. حتما باید تاپیک هاتون پاک شه>>>؟؟؟

هرمدیر عزیزی این تاپیک رو خوند ببنده

چون مایه ابروریزیه پشتیبانیه مائه

مثلا اسم خودتونو میذارید وبمستر

مجید جان سوال داشتی تو خ من در خدمتم . دیگه تاپیک نذار

دور از جون وبمستر های متعهد
پاسخ
چار شاخ موندم چی بگم
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
عزیزم حرفای من شامل وبمستر با تجربه ای مثل شما نمیشه

خواهش میکنم با تاپیک ها و بحث های اضافی مدیر هارو نسبت به خدمات رایگانشون دلسرد نکنید
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۱۱:۳۴:۴۷ صبح)geo نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۵:۲۴:۴۴ صبح)geo نوشته است: مثل اینه http://www.wsh.ir/ از شانس بدشون الان قطع هست.
پشتیبانی عالی داشته باشه مثل این شرکتی که الان ازش هاست خریدم نباشه که فقط ادعای 24 ساعته دارند
دوم اینکه مثل شرکتهای خیلی معتبر هم نباشه که چون اسم در کردن دارن سر ملت رو کلاه میزارن

توصیه اکید هم میکنم دوستان از http://parsdev.ir از اینجا هاست نگیرن چون توی ماه حداقل 2 یا 3 بار اونم به مدت 12 ساعت به بالا سایت به فنا میره پشتیبانیشون هم از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر اونم تا روزای 4 شنبه الان هم بالای 12 ساعته سایتم به فنا رفته هرچی تماس می گیرم کسی جوابگو نیست .یعنی هر موقع این اتفاق میفته کسی جوابگو نیست هفته پیش هم سایتم بالای 24 ساعت به فنا رفت تقریباً 20 روز پیش هم همینطور بود .
دوستان اگه جایی دیدید کسی داره از این شرکت هاست می خره لطفاً راهنمایش کنید این بلا سرش نیاد .
نکته جالبش هم اینه که روز اول روی سرورهای کاندا بودم که خیلی عالی بودند ولی بعد از یه مدت متوجه شدم سرور رو عوض کردن و سایت رو بردن روی سروهای کاندا بدون اینکه به کسی خبر بدند.Angry

البته من انجمن فعال نیست و توی این 6 ماه فقط خودم ازش استفاده کردم ( فکر کنم 2 ماه دیگه راه اندازیش کنم )

اکثرا reseller بیش نیستند که معلوم نیست یک دفعه این کار را ول کنند و مشتری ها بدبخت بشوند.

نمونه اش را یکی دو ماه پیش همین جا دیدیم که طرف توی 1 هفته انقدر تبلیغ کرد و به به و چه چه بقیه و بعدش دیدیم طرف دیگه پیداش نشد که نشد.

بعضی ها هم که به خاطر این تخفیف هایی که به ازای پیدا کردن مشتری می دن این سایت ها ، میگن فلان جا خوبه.

واقعا آدم گیج میشه.

من از بعضی از دوستان هم شنیدم که اگر کسی زبان بلد هست ، بهتره مستقیم از خود شرکت های خارجی هاست بخره.

دوست عزيز چرا شايعه پراكني ميكنيد ! . سرويس ما قطع هستش ؟ ممكنه ايراد از اينترنتتون باشه . سايت ما كاملا بالا هستش و در اين 4 ماهي كه رو سرور قويتر كوچ كرديم اپتايم ما 100 بوده .
در مورد نوشته دومتون هم بهتره اول خودتون تجربه كنيد بعد اطلاعاتتون رو به اشترك بزاريد .
يكي از همكاران بنده از ديتاسنتر ليزوب آلمان نمايندگي داشت ، يه روز صبح كه از خواب پا ميشه ميبينه تمامي سرورها بدون دليل بسته شده . حتي مدير بخش تخلف ديتاسنتر حاظر نبود بهش بگه چرا سرورها رو خاموش كردن و اكانتشو تو سيستم مديريت كاربريشون غيرفعال كرده بودن تا از طريق wht.com تونست فقط بكاپاشو بگيره و از اونجا بره .

با سلام خدمت شما

وقتی میگید شایع پراکنی یعنی اینکه طرف داره دروغ میگه ، یعنی منافعی داشته که حالا به ضررش شده و می خواد چیزی را تخریب کنه.

نقل‌قول: تا زمانی که من انجمن داشتم و روی هاستش بودم یک بار قطعی نداشته و پشتیبانیش هم معرکه بوده سرعتش هم عالیه

من هم به عنوان کسی که دنبال یک هاست خوب بودم ، ترغیب شدم که سایت بالا ( که گویا سایت جنابعالی بوده ) را ببینم.

( من معمولا از اینجور مواقع عکس می گیرم ولی این دفعه حواسم نبود و حرفم بی سند موند )

اینترنت 2 مگ ما هم هیچ مشکلی نداره ، کما اینکه سایت های دیگه را همون موقع باز می کرد و حتی سایتی که در ارسال اول به اون اشاره شد ، یعنی :

------

من هم در جواب نوشته ام :

من یک آدم مبتدی هستم ، شما بین اون ساعتی که من پست را ارسال کردم با یک تلورانس 10 دقیقه ای ببینید سایت باز بوده یا نه.

نقل‌قول: در مورد نوشته دومتون هم بهتره اول خودتون تجربه كنيد بعد اطلاعاتتون رو به اشترك بزاريد .

وقت ما کفاف Try & error در این خصوص را نمی دهد ، اونم امروزه با وجود چنین انجمن هایی که کاربران ( وبمسترها ) به راحتی می تونند تجربیاتشون را با بقیه share کنند.

نمونه اش را دوستی که در بالا فرموده تا حالا 4 بار هاست عوض کرده ، یعنی به هر سایتی که امروزه مثل قارچ درمیاد نمیشه اطمینان کرد ولو با بهترین ظاهر.

خود من 6 ماه پیش هیچی بلد نبودم حتی وقتی هاست خریدم نمی دونستم چجوری باید وارد پنل مدیریت بشم.

با اون توصیف دوستمون در پست اول دیدم هاست من هم http://www.hostservice.ir دقیقا همون مشخصات قطعی را داره.

دیگه نمی تونم بیام برای بار دوم بدون تحقیق هاست انتخاب کنم و دوباره روز از نو روزی از نو.

در خصوص هاست خارجی :

نظر یکی از دوستان بود که انجمن Mybb داره و الان حدود 3 سال از عمر انجمنش می گذره.

تعداد کاربرانش هم 32000 کاربر است و البته انجمنش هم انگلیسی هست نه پارسی. ( البته مدیرش ایرانی هست )

چند روز پیش ازش در خصوص هاست و سرور مجازی پرسیدم که اینجوری جواب داد: ( عین متنش را می ذارم که احیانا از نظر شما شایعه پراکنی نشده باشه ) :

در ضمن منکر وجود هاست های ایرانی با پشتیبانی عالی که دوستان تا حالا چندین مورد را معرفی کردند نیستم.

موفق باشید.
دوست عزيز سرور ما توسط 2 سايت مانيتورينگ 24 ساعته ميشه و محال ممكنه كه در اون لحظه سايت ما پائين بوده باشه چون بلافاصله بايد برام ايميل يا پيام كوتاه ميومد . هيچ ربطي هم به اسپيد اينترنت نداره حتي با ديال اپ هم بايد بالا ميومد .
در خصوص سايت دوستتون هم عرض كنم هيچ وقت تعداد رجيسترد يوزر ملاك بر شلوغي سايت نيست . ملاك تعداد افراد آنلاين و تعداد كانكشنهايي هستش كه رو وب سرور هستش .
ما هم ريسلر هاستينگ هيچ شركت يا ارگاني نيستيم و سرور متعلق به خود ما هستش . درسته كه شركت ثبت شده نيستيم اما به اندازه يك شركت ثبت شده معتبر هستيم . چرا كه پرداخت انلاين 2 بانك معتبر ايراني را براي سرويس خودمون گرفتيم . سياست گروه ما هم براي جذب مشتري به صورت per to per هستش و تا به الان در هيچ سايتي غير از 1 بار در همين سايت تبليغات نكرده ايم . حتي اگر امضائ بنده رو نگاه كنيد هيچ نشاني از سرويس هاستينگ ما نيست . در مورد هاستينگهاي خارجي هم باز عرض ميكنم اول بايد تجربه كرد بعد اظهار نظر .

I Want Free Life in Earth

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۱:۰۳:۵۴ صبح)
من 2 سال قبل اولین سایتمو رو یه هاست از iweb کانادا گذاشتم واقعا اذیتم کردن هر چند اطلاعاتم محدود اما میدونم سایت من در حدی نبود که بخواد لود سرورو بالا ببره با این حال سه بار سایت منو به این دلیل بن کردن و وقتی بهشون گفتم به من گفتن باید برم رو سرور اختصاصی با کلی هزینه البته ناگفته نماند که پاسخگو بودن همیشه

بعد از اون از نت افراز هاست گرفتم واقعا راضیم پشتیبانیشم خوبه

من با این دو تا کار کردم و تجربمو گفتم
انسان است ديگر....

از بين تمام نوشيدني هاي جديد و قديمي كه دارد

باز هم طعم خون را ترجيح ميدهد.

پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۱۲:۲۸:۵۶ عصر)Ahmad نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۱۱:۳۴:۴۷ صبح)geo نوشته است:

واقعا آدم گیج میشه.

با سلام خدمت شما

------

من هم در جواب نوشته ام :

در خصوص هاست خارجی :

تعداد کاربرانش هم 32000 کاربر است و البته انجمنش هم انگلیسی هست نه پارسی. ( البته مدیرش ایرانی هست )

موفق باشید.
دوست عزيز سرور ما توسط 2 سايت مانيتورينگ 24 ساعته ميشه و محال ممكنه كه در اون لحظه سايت ما پائين بوده باشه چون بلافاصله بايد برام ايميل يا پيام كوتاه ميومد . هيچ ربطي هم به اسپيد اينترنت نداره حتي با ديال اپ هم بايد بالا ميومد .
در خصوص سايت دوستتون هم عرض كنم هيچ وقت تعداد رجيسترد يوزر ملاك بر شلوغي سايت نيست . ملاك تعداد افراد آنلاين و تعداد كانكشنهايي هستش كه رو وب سرور هستش .
ما هم ريسلر هاستينگ هيچ شركت يا ارگاني نيستيم و سرور متعلق به خود ما هستش . درسته كه شركت ثبت شده نيستيم اما به اندازه يك شركت ثبت شده معتبر هستيم . چرا كه پرداخت انلاين 2 بانك معتبر ايراني را براي سرويس خودمون گرفتيم . سياست گروه ما هم براي جذب مشتري به صورت per to per هستش و تا به الان در هيچ سايتي غير از 1 بار در همين سايت تبليغات نكرده ايم . حتي اگر امضائ بنده رو نگاه كنيد هيچ نشاني از سرويس هاستينگ ما نيست . در مورد هاستينگهاي خارجي هم باز عرض ميكنم اول بايد تجربه كرد بعد اظهار نظر .

بسیار هم خوب جناب Ahmad.

اگر ابهامی هم بوده قاعدتا باید با توضیحات دو طرف رفع شده باشه.

( در خصوص تعداد اعضای سایت مذکور هم من فقط می دونم جز یکی از برترین انجمن های دنیا توی زمینه عمران هست.

رتبه الکسا هم 53,305 هست )

زیاده عرضی نیست.

موفق باشید.

***************************************************************************************

(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۱۲:۱۶:۴۵ عصر)!ArTiN! نوشته است:
بسه بسه بسه

اقا مجید بنده خدا یه سوال پرسیدن / شماها اینم میبرید تو حاشیه؟؟

یه نگاه به اخلاق گندتون بندازید اینقدر باهم دعوا میکنید

به خدا منم زده کردید بیام پشتیبانی .دیگه کسی خ سوال میکنه ج نمیدم

بس کنید. حتما باید تاپیک هاتون پاک شه>>>؟؟؟

هرمدیر عزیزی این تاپیک رو خوند ببنده

چون مایه ابروریزیه پشتیبانیه مائه

مثلا اسم خودتونو میذارید وبمستر

مجید جان سوال داشتی تو خ من در خدمتم . دیگه تاپیک نذار

(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۱۲:۱۹:۳۴ عصر)arianik نوشته است: چار شاخ موندم چی بگم

(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۱۲:۲۴:۱۳ عصر)!ArTiN! نوشته است:
عزیزم حرفای من شامل وبمستر با تجربه ای مثل شما نمیشه

خواهش میکنم با تاپیک ها و بحث های اضافی مدیر هارو نسبت به خدمات رایگانشون دلسرد نکنید

سلام

راستش نمی خواستم جواب را بدم ، همین جوری که تا حالا سعی کردم وارد بحث های اضافی که جز اتلاف وقت هست نشوم.

وگرنه تا دلت بخواد تاپیک هست که بخوای کشش بدی ، آخرش هم نه چیزی به سوادت اضافه میشه نه به شعور آدم و نه ...

از طرفی اینجا فضایی مجازی هست و نمی دونی طرفت توی چه رده سنی هست که متناسب با همون بخوای صحبت کنی.

کلیات اینه دوست عزیز :

این تاپیک و بحث فنی از نظر من و جنجالی از نظر شما هم باعث شد که دیگه اظهار نظری در موردی نکنم.

سری که درد نمی کنه را چرا باید دستمال بست ؟

صحبت من شرح ماجرا بود و توضیح دوستمون هم در دفاع از اعتبار شرکت و مسایل فنی پیرامونش.

صحبت شما هم که نمی دونم چی میشه اسمش را گذاشت.

من فکر کردم اولش یک حرف مهمی قرار زده بشه و با بسمه تعالی شروع شده ، دقت که کردم دیدم نوشتید بسه بسه بسه

ببخشید چی بسه ؟

سایت قوانینی داره که بهتر هست برای مرور یکبار دیگه بخوانید:

http://community.mybbiran.com/thread-44.html

اگر تخلفی در پست من دیدید ، دکمه گزارش دقیقا برای همین کار تعبیه شده ، می توانید به یکی از مدیران زحمتکش گزارش دهید

که فلان کاربر فلان مورد را تخلف کرده.

مدیران هم اگر دیدند حرف نامربوطی زده شده پست را پاک می کنند و اخطار می دهند ، گردن ما هم از مو باریک تر هست

توی اینجور موارد که یک عده دارند بدون منت به بقیه کمک می کنند.

در ضمن شما مگر کلانتر سایت هستید که برای بقیه تعیین و تکلیف می کنید ؟

در گروه های کاربری تعریف شده در سایت چیزی به اسم کلانتر یا دایه دلسوز تر از مادر دیده نمیشه :

[تصویر:  95866388695823225895.jpg]

در خصوص اینکه می گید :

ما که تا حالا همچین حرفی نزدیم ، یا جواب سوالاتمون را اینجا گرفتیم یا توی انجمن های دیگه مطرح کردیم یا اصلا به جواب نرسیدیم.

از همون اول هم VIP شدیم ولی از هیچ کس طلبی نداریم.

هر کس دوست داشت جواب می ده ، هر کس هم دوست نداشت منم منم راه نمی اندازه.

کمک بقیه می کنی خدا خیرت بده دیگه جار زدن و تهدید و ترعیب نداره.

بقول امضای یکی از کاربران دست هایی که گره از کار کسی باز می کنند از دست های دراز شده به آسمان عزیز تر است ( جمله بندیش را یادم نیست ولی مفهمومش این بود )

نقل‌قول: هرمدیر عزیزی این تاپیک رو خوند ببنده

حالا اگر این تاپیک یا مشابه اون بشته نشد، برای خودت زشت نیست که به بقیه دستور می دی؟

آخه بار اول هم نیست که این جمله را مطرح می کنی من توی جای دیگه هم دیدم که شما همیشه حاضر می شی و این جمله را می گی.

( یکی از دلایل نوشتن این جواب هم همین تکرار این جمله شما در چندجا بود )

نقل‌قول: چون مایه ابروریزیه پشتیبانیه مائه

آره این لحن تند جنابعالی واقعا زننده و زشت هست.

نقل‌قول: مثلا اسم خودتونو میذارید وبمستر

من که از همون اول هم گفتم مبتدی هستم ولی از شما که وبمستر حرفه ای و متعهد هستید این جور اظهار نظر بعید هست.

احتمالا از حرف های من ناراحت می شی ولی روراست حرف زدن بهتر از نیش و کنایه هست دوست عزیز.

امیدوارم همیشه موفق باشی.

اختیار جواب دادن این پست من را داری ولی من دیگه در جواب پست شما به هر نحوی و لحنی که باشه، جواب نمی دم تا بحث کش پیدا نکنه.

فقط اگر در پیام خصوصی در این مورد نظری داشتی با کمال میل در خدمتم.
پاسخ
 سپاس شده توسطAhmad (۱۳۹۰/۸/۲۸، ۰۰:۵۴:۵۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۱۱:۰۵:۵۸ صبح)
خواهشاً یکی از مدیران عزیز این پست های اضافی رو پاک کنند شاید ما به نتیجه ایی رسیدیم
ممنونHeart
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معتبر ترین هاست ها majid01 8 2,312 ۱۳۹۰/۸/۱۰، ۰۲:۱۹:۴۴ صبح
آخرین ارسال: محمد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان