مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: معرفی هاست معتبر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان
من می خوام هاستم رو عوض کنم می خوام بدونم دوستان کدوم شرکت رو پیشنهاد میدن
پشتیبانی عالی داشته باشه مثل این شرکتی که الان ازش هاست خریدم نباشه که فقط ادعای 24 ساعته دارند
دوم اینکه مثل شرکتهای خیلی معتبر هم نباشه که چون اسم در کردن دارن سر ملت رو کلاه میزارن

توصیه اکید هم میکنم دوستان از http://parsdev.ir از اینجا هاست نگیرن چون توی ماه حداقل 2 یا 3 بار اونم به مدت 12 ساعت به بالا سایت به فنا میره پشتیبانیشون هم از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر اونم تا روزای 4 شنبه الان هم بالای 12 ساعته سایتم به فنا رفته هرچی تماس می گیرم کسی جوابگو نیست .یعنی هر موقع این اتفاق میفته کسی جوابگو نیست هفته پیش هم سایتم بالای 24 ساعت به فنا رفت تقریباً 20 روز پیش هم همینطور بود .
دوستان اگه جایی دیدید کسی داره از این شرکت هاست می خره لطفاً راهنمایش کنید این بلا سرش نیاد .
نکته جالبش هم اینه که روز اول روی سرورهای کاندا بودم که خیلی عالی بودند ولی بعد از یه مدت متوجه شدم سرور رو عوض کردن و سایت رو بردن روی سروهای کاندا بدون اینکه به کسی خبر بدند.Angry
(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۲:۴۱:۱۰ صبح)majid1605 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
پشتیبانی عالی داشته باشه مثل این شرکتی که الان ازش هاست خریدم نباشه که فقط ادعای 24 ساعته دارند
دوم اینکه مثل شرکتهای خیلی معتبر هم نباشه که چون اسم در کردن دارن سر ملت رو کلاه میزارن

توصیه اکید هم میکنم دوستان از http://parsdev.ir از اینجا هاست نگیرن چون توی ماه حداقل 2 یا 3 بار اونم به مدت 12 ساعت به بالا سایت به فنا میره پشتیبانیشون هم از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر اونم تا روزای 4 شنبه الان هم بالای 12 ساعته سایتم به فنا رفته هرچی تماس می گیرم کسی جوابگو نیست .یعنی هر موقع این اتفاق میفته کسی جوابگو نیست هفته پیش هم سایتم بالای 24 ساعت به فنا رفت تقریباً 20 روز پیش هم همینطور بود .
دوستان اگه جایی دیدید کسی داره از این شرکت هاست می خره لطفاً راهنمایش کنید این بلا سرش نیاد .
نکته جالبش هم اینه که روز اول روی سرورهای کاندا بودم که خیلی عالی بودند ولی بعد از یه مدت متوجه شدم سرور رو عوض کردن و سایت رو بردن روی سروهای کاندا بدون اینکه به کسی خبر بدند.Angry
در صورت تمايل شما ميتونيم ميزبان سايت شما باشيم . بابت كيفيت پايداري و پورت سرور هم ميتونيد از مشتريهاي ما سئوال كنيد . ضمن اينكه سرور ما هم در ديتاسنتر نت اليجنت كانادا ميزباني ميشه . ليست قيمتها رو هم ميتونيد از اين قسمت مشاهده كنيد . لينك تعدادي از مشتريان ما هم تو صفحه اول سايت درج شده . Blush

man ballance.ir ro pishnahad mikonam
سلام

رنك بالاتر شركت هاستينگ = كاربر بيشتر = كيفيت بهتر و قيمت مناسب تر

در حال حاضر در ايران شركت هاي نت افراز و برتينا بهترين و قدرتمندترين هستند

موفق باشيد

wsh.ir
تا زمانی که من انجمن داشتم و روی هاستش بودم یک بار قطعی نداشته و پشتیبانیش هم معرکه بوده سرعتش هم عالیه
مثل اینه http://www.wsh.ir/ از شانس بدشون الان قطع هست.

ظاهر خوبی داره نسبت به خیلی از سایت ها.

ولی با گفته های شما کیفیت نداره.

منم از هاست سرویس گرفتم ، این شرایطی که شما بالا نوشتی را هر ماه داره.

البته ارزون هم خریدم : ( توی جشنواره به قول خودشون بود )

3.5 گیگ فضا با پهنای 10 گیگ ماهانه >>>>>> 19 تومن

البته من انجمن فعال نیست و توی این 6 ماه فقط خودم ازش استفاده کردم ( فکر کنم 2 ماه دیگه راه اندازیش کنم )

معلوم نیست اگر بازدید می شد هر چند روز 1 بار غش می کرد.

مشکل اینجا هست که خیلی از این ها شرکت نیستد که تخصصی کارشون این باشه.

اکثرا reseller بیش نیستند که معلوم نیست یک دفعه این کار را ول کنند و مشتری ها بدبخت بشوند.

نمونه اش را یکی دو ماه پیش همین جا دیدیم که طرف توی 1 هفته انقدر تبلیغ کرد و به به و چه چه بقیه و بعدش دیدیم طرف دیگه پیداش نشد که نشد.

بعضی ها هم که به خاطر این تخفیف هایی که به ازای پیدا کردن مشتری می دن این سایت ها ، میگن فلان جا خوبه.

قیمت ها هم که الی ماشاء الله یکی نامحدود میده یکی 1 گیگ میده با همون قیمت.

واقعا آدم گیج میشه.

من از بعضی از دوستان هم شنیدم که اگر کسی زبان بلد هست ، بهتره مستقیم از خود شرکت های خارجی هاست بخره.
توصیه بنده هم نت افراز هست ... واقعا به طرز عجیبی در برابر حتی یک وبسایت فوق العاده کوچک هم مسئول هستند و تمام تلاش خودشون رو میکنند تا مشتری را حفظ کنند.

ضمنا بنده هم به شدت از parsdev گلایه دارم و متاسفانه بر خلاف تبلیغات گسترده , فقط به پول فکر میکنند و هر وقت هم مشکلی پیش بیاد , خیلی راحت میگن یا پول بیشتر بده برای سرویس بالاتر یا برو دست خدا !! اگر دلشون بسوزه , بک آپ هم بهت میدن با منت !!
(۱۳۹۰/۸/۲۷، ۰۵:۲۴:۴۴ صبح)geo نوشته است: [ -> ]مثل اینه http://www.wsh.ir/ از شانس بدشون الان قطع هست.

ظاهر خوبی داره نسبت به خیلی از سایت ها.

ولی با گفته های شما کیفیت نداره.

منم از هاست سرویس گرفتم ، این شرایطی که شما بالا نوشتی را هر ماه داره.

البته ارزون هم خریدم : ( توی جشنواره به قول خودشون بود )

3.5 گیگ فضا با پهنای 10 گیگ ماهانه >>>>>> 19 تومن

البته من انجمن فعال نیست و توی این 6 ماه فقط خودم ازش استفاده کردم ( فکر کنم 2 ماه دیگه راه اندازیش کنم )

معلوم نیست اگر بازدید می شد هر چند روز 1 بار غش می کرد.

مشکل اینجا هست که خیلی از این ها شرکت نیستد که تخصصی کارشون این باشه.

اکثرا reseller بیش نیستند که معلوم نیست یک دفعه این کار را ول کنند و مشتری ها بدبخت بشوند.

نمونه اش را یکی دو ماه پیش همین جا دیدیم که طرف توی 1 هفته انقدر تبلیغ کرد و به به و چه چه بقیه و بعدش دیدیم طرف دیگه پیداش نشد که نشد.

بعضی ها هم که به خاطر این تخفیف هایی که به ازای پیدا کردن مشتری می دن این سایت ها ، میگن فلان جا خوبه.

قیمت ها هم که الی ماشاء الله یکی نامحدود میده یکی 1 گیگ میده با همون قیمت.

واقعا آدم گیج میشه.

من از بعضی از دوستان هم شنیدم که اگر کسی زبان بلد هست ، بهتره مستقیم از خود شرکت های خارجی هاست بخره.

دوست عزيز چرا شايعه پراكني ميكنيد ! . سرويس ما قطع هستش ؟ ممكنه ايراد از اينترنتتون باشه . سايت ما كاملا بالا هستش و در اين 4 ماهي كه رو سرور قويتر كوچ كرديم اپتايم ما 100 بوده .
در مورد نوشته دومتون هم بهتره اول خودتون تجربه كنيد بعد اطلاعاتتون رو به اشترك بزاريد .
يكي از همكاران بنده از ديتاسنتر ليزوب آلمان نمايندگي داشت ، يه روز صبح كه از خواب پا ميشه ميبينه تمامي سرورها بدون دليل بسته شده . حتي مدير بخش تخلف ديتاسنتر حاظر نبود بهش بگه چرا سرورها رو خاموش كردن و اكانتشو تو سيستم مديريت كاربريشون غيرفعال كرده بودن تا از طريق wht.com تونست فقط بكاپاشو بگيره و از اونجا بره .

!Omid StaR!

ببین دوست من . من بعد چهار هاست به این هاستی رسیدم که بنرش تو امضامه / حدود 5 سال سابقه کار داره

و دومین انجمن برتر ایرانم روش نصبه

موفق باشین
من نوین هاست رو پیشنهاد میکنم . پشتیبانیش هم خوبه . مدیرش هم محمد سلیمی خودمونه
صفحه‌ها: 1 2 3