هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هکر
دلیل داره عزیز که اومده نمیشه اینجا مطرح کنم Smile
پاسخ
شاید ایشون خواسته یک دستی بزنه ! شما که سوتی ندادی پلاگین خواندن پیغام ها رو نصب کردی ؟؟ Big Grin
در کل 99 درصد الکی گفته و یا اینکه با هماهنگی بقیه یا داشتن چند اکانت اقدام کرده ... شما فقط بگو راست میگی Big Grin به ایشون بگو به کارش ادامه بده و البته به خاطر اطمینان توصیه های دوستان هم اجرا کن

ولی همیشه یادت باشه که این حرف ها رو جدی نگیری , چون باعث پر رو شدن طرف مقابل میشه و در اینده هم ایجاد حاشیه میکنه .. حتی اگر هم ضعفی وجود داره , به هیچ عنوان محل نزار Big Grin
[تصویر:  a368b364f24d0b1337d2e69b336d3dd5.png]
www.MyGeneral.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۲۳:۰۱:۱۶ عصر) ، vBulletin (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۰۰:۴۹:۳۰ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۱:۵۴:۵۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۵:۰۱:۱۹ عصر)
درود

یه بک اپ از سایتت بگیر

بعد بگو هکری؟ اگه گفت اره

بگو حالا بیا ........ب..خ..ور

نترس عزیزم میخوان بترسوننت ازت باج بگیرن
پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۲۳:۰۱:۱۳ عصر) ، vBulletin (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۰۰:۴۹:۰۲ صبح)
نقل‌قول: شما که سوتی ندادی پلاگین خواندن پیغام ها رو نصب کردی ؟؟

یعنی کدوم پلاگین ؟
پلاگین جاسوسی بود که غیر فعالش کردم همین
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۲۱، ۲۰:۳۶:۵۱ عصر)رضا نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۲۱، ۲۰:۳۳:۴۶ عصر)azpnu نوشته است: فقط میگه به پیام ها دسترسی دارم

پس چرا پلاگین جاسوسی درست شده ؟

خيلي از چيزا ساخته ميشه

شما هر چيزي ساخته ميشه استفاده مي كنيد ؟

شما به عنوان مدير يك انجمن بايد حافظ اطلاعات كاربرانتون باشيد !

اين خيلي مهمه

جوش نزن رفیق
پلاگین جاسوسی پیام های خصوصی یکی از بهترین پلاگیناست
مهم طرز استفادش
من نصب کردم فقط واسه زمانی که کاربرم بگه یکی مزاحم میشه در خصوصی
بعد دقیقا ازش اجازه میگرم واسه اینکه صحت حرفش معلوم شه اون خصوصی رو میخونم ببینم راست گفته یا نه ...
کلا میگی این پلاگین کثیف!! کلی زحمت کشیده واسه ساخته همین پلاگین
الان یه توهین به نویسندش کردی که همون نویسنده کلی پلاگین مفید نوشته و داری استفاده میکنی
این حرف شما اصله نمک نشناسیه.

راستی رفیق ادرسه سایتمو خصوصی میدم بهش بده
بگو بیاد سایت منو هک کنه که منتظرشمWink اینم بهش بگو مگر IP شو گیر نیارم
حتی با چیز پی ان هم بیاد سایتم وی بی هک داره IP اصلی رو نشون میده... پس حتما ادرسه سایتمو خصوصی میدم بهت بده بهش بگو شدیدا منتظرشم...
من کشته مرده همچیین سوژه هام.Wink

خداییش تازگیا هرکی اراده میکنه سایت میزنه
سایت زدن اسونه مهم بازدیدشه.. انجمن جنرال برین این همه شماها از ادیتور پیشرفته مینالین ولی ادیتورش پیشرفته نیست دیفالت مای بی بیه ولی بازدیدشو ببینین چقدر فوق العادست
مهم کاربلد بودن سایت زدن... اگه بلد باشی با هرامکاناتی میشه سایت رو موفق کرد

من الان ازین دوستم ناراحتم که یکی الکی گفته هکش کرده ترسیده ... وب مستری کار هرکسی نیست داداشه گلم... حالا این یارو که تهدیدت کرده دارم واسش...
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۰۹:۴۶:۳۶ صبح) ، only-only (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۴:۱۵:۵۱ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۵:۰۲:۵۳ عصر) ، هلیا (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۰۶:۰۱:۰۹ صبح)
این پلاگین که بحث ش هست ترجمش اشتباهه که نوشته جاسوسی ! بهتر بود از یک کلمه بهتر مثل کنترل استفاده میشد جاسوسی کلمه درستی نیست
یک مثل من که یوزر بسیار بالایی داره , شرایط سایت طوریه که طرف میاد از طریق پیام خصوصی خرید و فروش های غیر مجاز میکنه, اگه اینطور گیرشون نیارم پس چی بشینم واسشون دست هم بزنم ؟ سایت مال مدیر کل هست و اختیارش را داره که همه جاش را کنترل کنه برای ادمین مهم نیست چی بین کاربران رد و بدل میشه هدف شناسایی متخلف و مسائل امنیتی فرومش هست خواهشا از یه جنبه درست به قضیه نگاه کنید Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسطsamet98 (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۰۷:۲۳:۰۴ صبح) ، vBulletin (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۰۷:۳۱:۱۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۰۹:۴۷:۵۸ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۱:۵۷:۳۱ صبح) ، only-only (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۴:۱۶:۳۵ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۵:۰۳:۳۷ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۹/۱، ۱۸:۵۰:۰۳ عصر)
(۱۳۹۰/۸/۲۲، ۰۲:۴۰:۱۴ صبح)Farhoodi نوشته است: این پلاگین که بحث ش هست ترجمش اشتباهه که نوشته جاسوسی ! بهتر بود از یک کلمه بهتر مثل کنترل استفاده میشد جاسوسی کلمه درستی نیست
یک مثل من که یوزر بسیار بالایی داره , شرایط سایت طوریه که طرف میاد از طریق پیام خصوصی خرید و فروش های غیر مجاز میکنه, اگه اینطور گیرشون نیارم پس چی بشینم واسشون دست هم بزنم ؟ سایت مال مدیر کل هست و اختیارش را داره که همه جاش را کنترل کنه برای ادمین مهم نیست چی بین کاربران رد و بدل میشه هدف شناسایی متخلف و مسائل امنیتی فرومش هست خواهشا از یه جنبه درست به قضیه نگاه کنید Exclamation

كلام شما درست و صحيح اما ي سايت تازه تاسيس نياز به اين پلاگين داره !!!

در كل ربطي هم به ما نداره ايشون سايت خودشون هست و مختار هستند

ان شا الله كه مشكلشون حل بشه

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۲:۲۴:۵۱ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۳:۰۹:۰۱ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۵:۰۳:۵۱ عصر) ، هلیا (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۰۶:۰۲:۰۰ صبح)
دوست عزیز الان سایتت رو انالیز میکنم بهت میگم باگ بازی داری یا نهExclamationExclamation
Heart
پاسخ
ببین عزیز سایت تو 3 روز 20 عضو گرفته

حالا که دستگیرم شد ایشون فقط پیام های فرستاده شده یه کاربر رو میتونن در بیارن

خودشم اعتراف کرد یکی از کاربرات به نام مهدی رو هک کردم اون کاربرم خودش یه چیزایی از هک حالیشه سریع بهم پیغام خصوصی داد که سند و رسیو و رفته بالا بعد آی پیش رو داد به من وقتی آنلاین بود چک کردم با ای پی واقعیش فرق میکنه وقتی ام نمایش آی پی زدم کلی ای پی نشونم داد

[تصویر:  vrx76uenro2v0gfm53ej.jpg]

مهمتر از همه یه کاربری با نام test با ایمیل a@yahoo.com ( منتظر تایید) 2 دقیقه نبود عضو بود تو پروفایلش زدم دیدم نوشته 20 دقیقه داخل انجمن بوده

هر چی بوده زیر سر اینه

الان طرفم باش صحبت کردم میگه من آی پی مهدی را دارم الانم هکش کردم بینم پشت سر من حرف میزنه

کلا این دو تا با هم مشکل دارن

ولی هکره تو انجمن من عضو نیست باش چت میکنم
پاسخ
دوستان یک نکته کوچیک رو بگم ! بارها گفته شده که استفاده از این پلاگین غیر اخلاقی هست. این حرف در صورتی درسته که به طور کلی دسترسی به پیغام ها وجود نداشته باشد و در نتیجه مثلا مدیر اقدام به نصب این پلاگین کند ... ولی وقتی همه ما به دیتابیس پیغام خصوصی دسترسی داریم و به راحتی میتوانیم از درون دیتابیس و بدون پلاگین تمامی پیغام ها را مطالعه کنیم , پس دیگه چه فرقی با خود پلاگین داره ؟؟ Big Grin حالا اگر از درون دیتابیس هم چیزی معلوم نبود , اونوقت میشد گفت مدیر یک حرکت زشت کرده ... هر چند که طبق قوانین هر انجمنی , اطلاعات کاربران محفوظ هست و مدیران هم فقط در مسائل امنیتی از این پلاگین استفاده میکنند.
من کلا سفارش میکنم شما ذهنت رو درگیر این مسائل نکنی ! کلمه هک به هر چیزی گفته نمیشه .. ایشون به طور اتفاقی پاسورد این فرد رو گیر اورده و تصور کرده که مثلا شاخ غول شکسته Big Grin عزیزم شما تمام حواست رو بده به انجمنت و بیخیال این مسائل باش و روی ip هم حساس نباش که اونوقت مجبور میشی هر روز نصف انجمنرو سوال و جواب کنی .. همین مسائل حاشیه ای باعث عدم پیشرفت میشه
[تصویر:  a368b364f24d0b1337d2e69b336d3dd5.png]
www.MyGeneral.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطonly-only (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۴:۵۳:۵۴ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۶:۱۱:۰۵ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۱۸:۰۳ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۲۳:۳۸ عصر) ، هلیا (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۰۶:۰۴:۰۲ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۹/۱، ۱۸:۵۲:۱۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان