هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدا کردن بخشی از انجمن با یک لوگودر هدر جداگانه
بايد پلاگين ها رو يكبار غير فعال ، و دوباره فعال كنيد.Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۸/۸، ۱۶:۴۸:۱۳ عصر)
دوست عزیز

خوب چرا یه قالب جدید نصب کردی؟!!

از همون قالب قبلی تو قسمت استایل یه زیر مجموعه میساختی ، اینجوری فقط هدر و رنگ بندی رو میتونستی عوض کنی و هیچ مشکلی هم پیش نمیومد
پاسخ
نه اونجوری دیگه خیلی باید تغیرات میدادم

البته مشکل پلاگین ها رو هم رفع کردم یک بار غیر فعال کردم و دوباره فعال کردم درست شد

البته من میخواستم یه انجمن جدا باشد مثل صفحه اول انجمن اصلی را داشته باشد ولی باز همینطوری هم بد نیست.

حالا دنبال این هستم که اخرین ارسالیها را هم از هم جدا کنم یعنی ارسالیهای این بخش را جدا گانه بگذارم

این هم امکان پذیر هست؟ مثلا اخرین ارسالهای یک انجمن را نشان بدهد؟
پاسخ
دوستان که مسلط نیستم راهنمایی نکنن
باید از قالب خروجی میگرفتی و بعد توی قالب جدیدت فقط لوگو رو عوض میکردی
الان با فعال و غیر فعال مردن قالب قبلی هم خراب کردی
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۸/۸، ۱۶:۴۹:۱۳ عصر)
ممنون از شما
منظورتان را متوجه نشدم ،
ببینید بنده قالب اصلی را که داشتم برای انجمن مورد نظر هم قالب دیفالت را انتخاب کردم همین .

یعنی قالب قبلی سر جایش بود و قالب انجمن جدید را هم از فعلی به دیفالت تغییر دادم

فقط مشکل پلاگینها را داشتم که فعال و غیر فعال کردم . همه چی سر جای خودش هست. Rolleyes

حالا یک سوال آیا میشود اخرین ارسالیها را هم از یکدیگر جدا کرد مثلا اخرین ارسالیهای یک انجمن خاص را نشان بدهد.
پاسخ
نقل‌قول: ممنون از شما
منظورتان را متوجه نشدم ،
ببینید بنده قالب اصلی را که داشتم برای انجمن مورد نظر هم قالب دیفالت را انتخاب کردم همین .

یعنی قالب قبلی سر جایش بود و قالب انجمن جدید را هم از فعلی به دیفالت تغییر دادم

فقط مشکل پلاگینها را داشتم که فعال و غیر فعال کردم . همه چی سر جای خودش هست. Rolleyes

وقتی پلاگین ها رو غیر فعال و دوباره فعال میکنید ، چند تا مشکل به وجود میاد بعضی از پلاگین ها متاسفانه مشکل دارند و درست غیر فعال نمیشن و تاثیرشون تو قالب میمونه و وقتی دوباره فعال مشن به خاطر تگ اضافی قالب مشکل پیدا میکنه ، بعدا متوجه میشیدBig Grin

نقل‌قول: حالا یک سوال آیا میشود اخرین ارسالیها را هم از یکدیگر جدا کرد مثلا اخرین ارسالیهای یک انجمن خاص را نشان بدهد.

به تنظیمات پلاگین مراجعه کنید فکر کنم امکانش باشه
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۸/۸، ۱۹:۴۹:۰۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۴۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان