هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با دانشگاه!!!
سلام

وقتی توی دانشگاه که آی پی کاربران یکی هست چند نفر همزمان آنلاین میشن، تو سیستم هم ممکنه نام کاربری ها جا به جا بشه

این مشکل چگونه حل میشه؟
پاسخ
نام کاربری جا به جا نخواهد شد! چرا که اطلاعات ورود باید توسط مرورگر وارد شود و مربوط به IP نمی شود.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۱:۴۲:۳۷ صبح) ، mohsenazizi (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۲:۵۹:۲۳ عصر)
فکر میکنم مشکلشون رو درست مطرح نکردن ، احتمالا مشکلشون اینه :

توی جاهایی مثل دانشگاه که تعداد زیادی سیستم از یک سرور داخلی اینترنت میگیرن ، صفحات توسط سرور Cache میشن و مثلا یه نفر که با نام کاربری USER لاگین میکنه توی سایت ، وقتی کسی از سیستم دیگه ای وارد سایت میشه ، چون صفحه Cache شده به جای اینکه صفحه رو از دید خود شخص نشون بده ، از دید اون USER نشون میده . من با اینکه Send no cache header رو روشن کردم ، بازم همین مشکل رو دارم و هنوز هم نتونستم برطرفش کنم !Confused
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۲:۵۵:۴۱ عصر) ، mohsenazizi (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۳:۱۲:۱۴ عصر)
http://community.mybbiran.com/thread-7293.html
AngelIdea
پاسخ
 سپاس شده توسطmahpishoni (۱۳۹۰/۷/۱۸، ۰۴:۲۷:۱۲ صبح) ، vBulletin (۱۳۹۰/۷/۱۸، ۱۰:۲۵:۰۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۵۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان