هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شاید بتونم تو طراحی قالب کمکتون کنم
سلام. والا من عضو سایت هستم ولی زیاد وقت نمیکنم بیام تو سایت. یه ایمیلی اومد که مای بی بی فارسی دعوت می کنه کسایی که میتونن همکاری کنن. بنده 16 سالم بیشتر نیست. طراحی هم فقط در حد html بلد هستم ولی اینطوری هم نیست که به فرض نتونم یه قالب مای بی بی رو یکمی ویرایش کنم. یه خورده فتوشاپ بلدم بالاخره میتونم حداقل عکس ها رو تغییر بدم تا قالب قشنگ شه. به هر حال گفتم بهتون بگم اگه به من هم نیازی شد، در خدمتم و خوشحال هم میشم هر گونه کمکی که از دستم بر میاد براتون انجام بدم.
در مورد نمونه کار هم باید بگم تنها جایی که با این سن کم من با html و javascript و css طراحیش کردم سایت گیم سرور دامون نت هست که لینکش رو اینجا میذارم ببینید به هر حال خالی از لطف نیست.
http://counter-la.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۴/۶، ۲۱:۱۲:۲۹ عصر)
نیازی به زدن تاپیک جدید نبود اگه کمی سرچ میکردید به تاپیک مورد نظرتون میرسیدید Sleepy
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
دوست عزیز اتفاقا تو اون تاپیک گفته شده بود که تو گفتگوی آزاد مطرح کنم این موضوع رو. وگرنه من قصد اسپم ندارم.
پاسخ
درود
بله اونجا گفته بود گفتگوی آزاد ! اما برای گذاشن نمونه کار نه اعلام آمادگی !

در هر حال منتظر نمونه کارهای شما خواهیم بود
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۴/۶، ۲۲:۱۵:۴۲ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۴/۶، ۲۲:۲۶:۱۳ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۶، ۲۳:۴۷:۱۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۱۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۲۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان