هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1.6] ارتقا به 1.6.2 نکات آن
نکاتی در مورد ارتقا به 1.6.2

برای ارتقا به 1.6.2 میبایست از مراحل زیر پیروی کنید :

1.ابتدا اگر ورژن شما 1.6.0 میباشد باید به ورژن 1.6.1 ارتقا دهید.

2.به هیچ وجه به طور مستقیم از ورژن 1.6.0 به ورژن 1.6.2 ارتقا ندهید.با توجه به تغییرات ممکنه در قایل های امنیتی در صورت ارتقای مستقیم از 1.6.0 به 1.6.2 احتمال هر گونه اسیب پذیری فایل های امنیتی وجود دارد بدین جهت مستقیما از 1.6.0 به 1.6.2 ارتقا ندهید

3.به هیچ عنوان از بسته های جانبی که گروه مای بی بی گرداوری نکرده است استفاده ننمایید.برای ارتقا به 1.6.2تنها بسته ی مورد نظر شما کاربر گرامی این بسته میباشد

changed file 1.6.1 - Packed

4.تغییرات لازم برای ارتقا :

-جایگزینی فایل ها و پوشه های تغییر یافته
-به روز رسانی فایل ها و پوشه های زبان

نکته : در این نسخه نیاز به به روز رسانی پوسته ی شما نیست.اگر پوسته ی شما همچنان به روز نباشد این اطمینان را حاصل کنید که عدم به روز رسانی پوسته ها از نسخه های قدیمی تر بوده است.

5.در این نسخه ارتقاگری وجود ندارد به همین جهت فقط با تغییر و جایگزینی فایل ها تغییرات حاصل میشود

6.تنها تغییرات امنیتی ممکنه نسبت به ورژن 1.6.1 را میتوان به ویرایش پوشه هایی همچون :

xmlhttp.php فایل مرتبط با مای بی بی

modcp فایل مرتبط با کنترل پنل ناظم

member.php فایل مرتبط با کاربران

validator.js فایل مرتبط با جاوا اسکریپت های مای بی بی

class_parser.php فایل مرتبط با محرک مای بی بی (inc)

modlog.php فایل مرتبط با ورود به محیط مدیریت

شامل تغییرات امنیتی به مراتب بهتر و بالاتر از 1.6.1 و 1.6.0 گردیده که با یک جا به جایی میتوانید تغییرات را ایجاد نمایید.

7.در حین این ارتقا به شما کاربر گرامی توصیه میشود تالار خود را بسته و سپس ارتقا را انجام دهید و سپس تالار مربوطه را بازگشایی کنید.بدین جهت برای جلوگیری از بروز مشکل احتمالی در هنگام ارتقا در تالار تالار خود را بسته و پلاگین ها را غیر فعال نمایید.

8.ارتقا گر در این نسخه حذف گردیده است.

9.در صورت بروز هرگونه مشکل در حین ارتقا در صورت درست طی شدن مراحل ابتدا به گروه مای بی بی اطلاع دهید.در صورت مشکل در ارتقا برای ارتقا به 1.6.2 به پشتیبانی خود اطلاع دهید تا مشکل برطرف گردد

10.مراحل ارتقا را به ارامی طی کنید به این جهت که این تغییرا تغییرات امنیتی هستند و برای جلوگیری از درصد بروز مشکل و کاهش درصد بروز مشکل فقط پوشه های تغییرات را جایگزین نمایید

اخبار انتشار 1.6.2 در موضوع زیرایجاد گردیده و برای مشاهده کلیک کنید :

انتشار 1.6.2

موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۱۱:۵۰:۳۸ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۱۱:۵۰:۴۲ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۱۶:۵۴:۱۶ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۱۷:۰۲:۲۶ عصر) ، cniran (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۲۰:۰۳:۵۷ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۲۱:۳۱:۳۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۰۴:۴۴:۳۶ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۰۴:۴۶:۰۱ صبح) ، carrow (۱۳۸۹/۱۲/۸، ۲۱:۴۰:۱۷ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۸۹/۱۲/۱۲، ۱۳:۳۴:۵۶ عصر) ، bl4ckl0rd (۱۳۸۹/۱۲/۱۳، ۱۴:۰۱:۵۹ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۲، ۱۷:۳۵:۳۸ عصر)
چگونه به روز رسانی فایل ها و پوشه های زبان را انجام بدیم؟Confused من از 1.6 دارم با فایل changed_files_1601.zip بروز رسانی کنم بعدش آپگرید بعدش بگیرم changed file 1.6.1 - Packed را بریزم تموم میشه دیگه؟Angel
پاسخ
1.6 »»» 1.6.1 »»» 1.6.2

به ترتیب پیش برید
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۰۴:۴۶:۳۵ صبح)
1-پلاگین ها رو غیر فعال کنید.
2-تالار رو ببندید.
3-و حالا به 1.6 ارتقا بدید.

-پوشه ی 1.6.1 برای تعویض فایل ها رو دانلود کنین و جایگزین فایل های 1.6 قبلی کنید.
-سپس دسترسی های 777 رو یک بار دیگر مجدد تنظیم کنید.
-سپس به صفحه ی www.yourdomain.com/yourforumname/install/upgrade.php برید و نصب 1.6.1 رو انجام بدید.

حال برای ارتقا به 1.6.2 :

فقط فایلی که در ارسال اول ضمیمه شده رو باید جایگزین کنید اما قبل زا جایگزینی نکته ها رو حتما" بخونید که یک وقت نگید :

-تالارتون بالا نمیاد
-ارور 404 ظاهر شده
-پست ها جا به جا شدن
-قالب بالا نمیاد
-صفحه ی ایندکس دیر باز میشود
-کنترل پنل مدیر با هر بار باز کردن یک بار دیگر پسورد میخواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۱۴:۰۶:۱۳ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۱۶:۵۵:۰۶ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۱۷:۰۳:۰۱ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۰۴:۴۷:۱۷ صبح) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۱۷:۵۲:۵۶ عصر) ، MAJID-SPORT (۱۳۸۹/۱۲/۱۱، ۱۷:۳۲:۳۰ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۲، ۱۷:۴۵:۴۵ عصر)
اگه بدون بستن تالار و غیرفعال کردن پلاگین ها بخوایم فایل های جدید رو جایگزین کنیم چند درصد احتمال خطا هست و در کدوم قسمت ها ؟
پاسخ
احتمال خطا در همین فایل هایی که اپلود میکنید و امنیتی میباشد هست.این اطمینان هست که اگر تالار رو بستید از روی اشتباه مشکلی پیش امد بعد از برطرف سازی تالار رو باز کنید. مهمترین مورد غیر فعال سازی پلاگین ها میباشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۱۷:۵۳:۰۶ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۲، ۱۷:۴۶:۰۶ عصر)
یک سوال من وقتی اپگیرد می کنم باید یه فایل نصب هم هست یعنی چی یعنی دوباره نوشته درود به نصب 1.6/2 خوش امدید باید یعنی نصب کنم همه چی نمی پره ؟

راهنمایی کنید
به انجمن ما هم سر به زنید Exclamation

http://par-30.ir/
پاسخ
در همه ی نسخه ها خوش امدید و مراحل نصب رو ادامه دهید هست.برای جلوگیری از اشتباه قبل از ادامه ی نصب یک اسکرین شات از صفحه قرار بدید.
پاسخ
اقا من 1.6.2 نصب کردم
پدر منو در آورده
هیچ پلاگینیو نمیگیره
هماهنگ سازیم نفهمیدم چه طوری اون عدد رو پیدا کنم
تورو خدا کمک کنید
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
قبل از ارتقا پلاگین ها رو غیر فعال نکردید ؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان