هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر زمان ارسال در پست بیت
سلام.
من می خواستم این زمان ارسال پست رو که پایین پست بیت میاد جاش رو تغییر بدم بیارم بالا مثل همین انجمن. سرچ کردم چیزی پیدا نکردم لطفاً کمک کنید.
پاسخ
طبق قوانین آدرس انجمن را قرار دهید.
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۲، ۱۹:۵۹:۱۴ عصر)AR@KST@R نوشته است: طبق قوانین آدرس انجمن را قرار دهید.

سلام.
روی لوکال هست.
پوسته MICB-L
پاسخ
اگه منظورت عمودی یا افقی کردن پست بیت هست که سرچ کن و لی اگه منظورت تغییر جاهای پست بیت هست اینه که کدشو توی نرم افزاری مثله Front Page بزنی و تغییران رو توش اعمال کنی البته این کاری هست که من میکنم و خیلی به درد بخور هست.
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۰:۲۱:۳۲ عصر)parsilu نوشته است: اگه منظورت عمودی یا افقی کردن پست بیت هست که سرچ کن و لی اگه منظورت تغییر جاهای پست بیت هست اینه که کدشو توی نرم افزاری مثله Front Page بزنی و تغییران رو توش اعمال کنی البته این کاری هست که من میکنم و خیلی به درد بخور هست.
عمودی کردن پست بیت منظورم نبود. پست بیت عمودی هست ولی تاریخ ارسال پست پایین پست بیت میاد مقابل نواری که دکمه های نقل قول و غیره روی اون هست میخوام اون رو بیارم بالای پست ولی نمیدونم چطوری. ممنون
میخوام این زمان پست که توی عکس رنگیش کردم بیاد بالای پست.

عکس پیوست شد.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۰:۲۵:۴۴ عصر)Mr.Pooya نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۰:۲۱:۳۲ عصر)parsilu نوشته است: اگه منظورت عمودی یا افقی کردن پست بیت هست که سرچ کن و لی اگه منظورت تغییر جاهای پست بیت هست اینه که کدشو توی نرم افزاری مثله Front Page بزنی و تغییران رو توش اعمال کنی البته این کاری هست که من میکنم و خیلی به درد بخور هست.
عمودی کردن پست بیت منظورم نبود. پست بیت عمودی هست ولی تاریخ ارسال پست پایین پست بیت میاد مقابل نواری که دکمه های نقل قول و غیره روی اون هست میخوام اون رو بیارم بالای پست ولی نمیدونم چطوری. ممنون
میخوام این زمان پست که توی عکس رنگیش کردم بیاد بالای پست.

عکس پیوست شد.

گفتم بهترین کار ، کار با Front Page هست که تمام متغیر ها معلومه جاشون ولی اگه میخوای همینجوری درستش کنی باید متغیر {$post['postdate']} {$post['posttime']} رو پیدا بکنی و هرجا که دلت خواست قرارش بدی.
واسه انجمن من مطابق شکل شده که تو پیوست گذاشتمش.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
دقیقاً میخوام مثل انجمن شما بشه ولی کدام فایل رو باید با share point یا front page ویرایش کنم ؟؟ فایل xml رو که نمیشه ویرایش کرد. ممنون
پاسخ
هر تغغیری بخوای تو پست بیتت بدی باید به این آدرس بری :
قالب ها و پوسته ها => قالب موردنظر => Post Bit Templates => بخش postbit_classic
اونجا باید کدها رو تغییر بدی.

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطMr.Pooya (۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۳:۴۵:۰۲ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۲۰:۴۷:۴۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۵۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۳۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان