هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 گیگ هاست رایگان
(۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۱۲:۵۱:۳۰ عصر)sepidfa نوشته است: اگر VPN تون روشنه خاموش کنید اگر خاموشه روشن کنید و امتحان کنید . این شمل را خودم داشتم اما بدون VPN باز میشود و با VPN باز نمی شود . برای بعضی دوستان هم بر عکس

حتما دومینتون یه مشکلی داره
من دامنه ام خیلی میخواست طول بکشه 24 ساعت میشد
پاسخ
با سلام
مدیر محترم sepidfa متاسفانه من نه به سایت ( اینیکه تو امضامه نیست ها) و نه به کنترل پانل نمیتونم دسترسی داشته باشم ، انگار آی پی ایران بن شده . با چیز شکن میشه رفت ولی فایده ای نداره ، میتونید این مشکلو حل کنید؟
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۱۳:۴۵:۴۹ عصر)
فک نکنم IP ایران بن شده باشه چون من بدون وی P ان هم میرم دسترسی و مشکلی نداشتم تا اینجای کار
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
مشکلات شما با موارد زیر حل میشه:
یک با مرورگر اپرا یا اینترنت اکسپلور وارد بشید.
دو اگر از وی پی ان استفاده می کنید هنگ آپ کنید و بدون وی پی ان وارد بشیدHeart
پاسخ
مشکل از آی پی های ایران نیست زیرا ما هم ISP و هم از شرکت پارس آنلاین adsl داریم باز میشه سایت اما بعضی مواقع از آی پی نمیشه رفت بعضی مواقع هم از آدرس ... به نظر من کش مروگرتون رو صفر کنید و ببینید نتیجه چی میشه !Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۰۲:۵۶:۲۹ صبح)

سلام. ممنون از زحماتت دوست عزیز عالی بود. اگر به همین روند ادامه بدی مطمئن باش همه رقیب ها رو کنار میزنی CoolWink

جالبه بدونید دو روزه نه میتونم فایل پیوست کنم نه وارد cpanel بشم درگیکفا به دلیل مشکل سرور کسی هم جوابگو نیست. حداقل تو مارو نجات بده از دست ایناDodgyDodgyHuh Angry

The VistaPanel is undergoing maintenance for the next 5 - 7 days.

Sorry the the inconvenience.

- Last updated Thursday 13 Jan.

DodgyDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۱۴:۱۵:۳۸ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۰۲:۵۶:۰۲ صبح)DJMOKHTAR نوشته است: سلام. ممنون از زحماتت دوست عزیز عالی بود. اگر به همین روند ادامه بدی مطمئن باش همه رقیب ها رو کنار میزنی CoolWink

جالبه بدونید دو روزه نه میتونم فایل پیوست کنم نه وارد cpanel بشم درگیکفا به دلیل مشکل سرور کسی هم جوابگو نیست. حداقل تو مارو نجات بده از دست ایناDodgyDodgyHuh Angry

The VistaPanel is undergoing maintenance for the next 5 - 7 days.

Sorry the the inconvenience.

- Last updated Thursday 13 Jan.

DodgyDodgy

متاسفانه بایت هاست به قول خودش در حال آپدیت سرور ها هست و گفته تا چند روز دیگه مشکل حل خواهد شد
پاسخ
آقا یه مورد جالب میخواستم ببینم ربطی به این موضوع داره یا نه
من زمانی که در حال نصب CMS روی همین هاستینگ هستم چندین بار تروجان و اکسپلود هایی از چند شماره آی پی مختلف روی سیستمم ارسال میشه . Angryاما خوشبختانه یه فایر وال و Antispyware روی سیستمم نصبه و همه رو بلاک میکنه Rolleyes
میخواستم ببینم این موضوع برای شما هم پیش آمده یا خیر؟
و دوم اینکه ربطی به هاستینگ داره و یا اینکه یه عده هکر بی کار نشستن اطلاعات مارو سرقت کننBig GrinTongue ؟
پاسخ
گیگفا که کوفه کرده تا یک بهمن بستس من که تا باز بشه
ولی به نظر منم هاست سپیدفا خیلی عالیه فقط خدا کنه به شرطی باشه که سر یک سال نبندنشBig Grin
راستی راجع به این هاست بگم http://www.host1free.com
من خودم یک بار از این هاست استفاده کردم اصلا بعضی پلاگین ها توش اجرا نمیشد خیلی بدرد نخوره
ولی خدا کنه که مال این دوستان خوب باشه
پاسخ
کلا نباید از چیز که مفت باشه گله شکایت کرد

الان هم دیگه مثل چند سال پیش نیست که نشه یه هاست اختصاصی خرید به راحتی میشه یه هاست خرید و ازش بدون هیچ مشکلی و بدون منت استفاده کرد این مشکلات رو هم نخواهید داشت Wink
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان