هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدبخت شدم رفت(گوگل منا برده تو لبست سیاه)
سلام دوستان
من در لینک پست اول لین رو اشتباه داده بودم

این لینک رو ببینید متوجه میشید

http://onlinealley.com/seotools/googleba...+%2F+Check

ببینید نوشته banned یعنی توی لیست سیاهم
پاسخ
انجمن منم رفته تو لیست سیاه Sad البته خیلی وقته هستش تو مدت مشابه انجمن قبلیم 4000 تا ایندکس تو یه دو ماه داشتش اما این تو 4 ماه 500 تا بیشتر نمیشه Confused هر کس یه راه کار داد که هیچ کدوم فایده ای نداشت
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
وای برای من هم رفته تو باند
This domain DOES appear to be banned!
Sad
پاسخ
شاید یکی از دلایلی که باعث شده این اتفاق بیفته تعداد تگی هستش که کردید.
اگه تعداد تگ هایی که میکنید از 20 کلمه بیشتر باشه گوگل فکر میکنه که میخواید سرشو کلاه بذارید.
شاید به این دلیل باشه.Big Grin
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۸، ۱۶:۴۵:۲۱ عصر)parsilu نوشته است: شاید یکی از دلایلی که باعث شده این اتفاق بیفته تعداد تگی هستش که کردید.
اگه تعداد تگ هایی که میکنید از 20 کلمه بیشتر باشه گوگل فکر میکنه که میخواید سرشو کلاه بذارید.

20 کلمه یا 20 تا تگ؟
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۸، ۱۷:۴۷:۱۶ عصر)S-ARM نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۰/۸، ۱۶:۴۵:۲۱ عصر)parsilu نوشته است: شاید یکی از دلایلی که باعث شده این اتفاق بیفته تعداد تگی هستش که کردید.

20 کلمه یا 20 تا تگ؟

20 تا تگ
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۸، ۱۷:۵۵:۳۹ عصر)parsilu نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۰/۸، ۱۷:۴۷:۱۶ عصر)S-ARM نوشته است:

20 کلمه یا 20 تا تگ؟

20 تا تگ

من که برا هر کودوم 200-300 تا تگ میزاشتم
پاسخ
اقا برای این نیستDodgy
من که اصلا تگ نمی ذارمHuhConfused
پاسخ
درود
به اطلاع دوستانی که اصرار دارن دامینشون بن شده برسونم که بنده اینطور فکر نمی کنم. معنی بن شدن یعنی اینکه گوگل بوت همه ی Index ها رو حذفشون می کنه. Indexهای شما ممکنه که کم باشن و باعث بشن بعضی از SEO-Tool ها به اشتباه محاسبه کنن که بن شده هستین ولی تا وقتی که روی گوگل ایندکس میشین یعنی دامین هیچ کدومتون بن نشده. خیلی راحت و بی دردسر این واژه رو تو گوگل جستجو کنین:

siteConfusedhop.s-arm.com

یا اگه باز به این کار شک دارین حداقل از یه وب ور مطمئن تری استفاده کنین!
http://www.selfseo.com/google_ban_tool.php
http://www.iwebtool.com/google_banned

اما اینکه گوگل چه زمانی دامینی رو بن میکنه باید بگم که به این راحتی ها نیست:

* مهمترین عامل بن شدن اینه که صفحات، دامین یا زیر دامین هایی داشته باشین که کلا محتوای اونها تکراری باشه. این شرط در مورد دامین پارک شده یا Alias ها هم صادقه. تو همچین مواقعی گوگل بوت دامینی رو که رنک پائین تری رو داره بن میکنه. بدین مفهوم که شاخص ها رو حذفشون می کنه.

* عامل دیگه استفاده از وب ورهایی هستن که منابع گوگل رو به خودشون اختصاص میدن. مثلا وب ورهای محاسبه ی رنکنیگ خودکار صفحات. بعید می دونم همچین ابزاری تو فروم های عادی پیدا بشه. اضافه کنم که منظور استفاده از کدهای تولید شده توسط سایت هایی مثل www.prchecker.info که رنک صفحه یا دامین رو نشون میدن نیست. منظور داشتن وب وری هست که خودش بصورت مکانیزه این اعداد و ارقام رو تولید کنه.

* و در حالت نادر استفاده از سرویس های SEO هستش کهمطابق با استاندارد SEOی گوگل تعریف نشدن. استفاه از تگ بیشتر که ارتباطی به موضوع نداشته باشه تنها کاری که میکنه اینه که رنک دامین یا صفحه رو به شدت میاره پائین!!! (عوض بیشتر کردن اون) سیصد تا تگ تو هر صفحه که چی؟!! نتیجه اش میشه همین چهار پنج تا شاخصی که الان گوگل بهتون اختصاص داده و فکر می کنین دامین بن شده!!!

ارادتمند
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۹، ۲۱:۲۳:۵۲ عصر) ، S-ARM (۱۳۸۹/۱۰/۹، ۲۱:۴۱:۱۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۰/۱۰، ۰۸:۱۵:۱۰ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۱۰/۱۰، ۱۱:۳۶:۱۱ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۸۹/۱۰/۱۰، ۱۲:۴۶:۰۸ عصر) ، Re!han (۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۱۴:۵۸:۳۳ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۰/۱۳، ۱۷:۴۸:۰۹ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۱۳:۲۱:۲۱ عصر) ، moohiol (۱۳۸۹/۱۰/۲۵، ۱۳:۰۶:۵۹ عصر) ، 2star (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۲۳:۳۴:۲۰ عصر) ، Safeman (۱۳۹۰/۷/۲۷، ۲۰:۰۴:۲۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان