هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
بله تمام فایلها در پوشه های مربوطه آپ شدن !!!!
آقاجان من پلاگینو غیرفعال کردم اما جالبیش اینجاست که با همون ادیتور پیشفرض بدون کد html وبا کپی پیست کار میکنه Big Grin ظاهرا به خاطر همون فایلهای جاوااسکریپت باشه که ادیتور پیشفرض اینطوری شده!!!! اگه اینطوری باشه پس نیاز به فعال کردن پلاگین نیست بلکه فقط فایلهای جاوا را آپ کنیم!!!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
 سپاس شده توسطwww.suma.ir (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۱:۲۷:۴۸ صبح)
بله من فایل های جاوا رو هم آپلود کردم و پوشه رو هم آپلود کردم ام هیچ ادیتوری نشون نمیده برام
 سپاس شده توسطwww.suma.ir (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۱:۲۷:۵۳ صبح) ، persianweb (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۰۰:۲۱:۱۱ صبح) ، tcp (۱۳۹۲/۱/۹، ۲۳:۰۲:۳۴ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۲:۴۶:۲۶ صبح)yaser_rap2 نوشته است: بله من فایل های جاوا رو هم آپلود کردم و پوشه رو هم آپلود کردم ام هیچ ادیتوری نشون نمیده برام

شما هم همینکاری که من کردم بکن پلاگین رو غیرفعال کن ببین بدون کد و با کپی پیست می تونی کار بکنی یا نه!!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
 سپاس شده توسطyaser_rap2 (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۲:۵۴:۳۱ صبح) ، www.suma.ir (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۱:۲۸:۰۰ صبح)
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۲:۰۶:۱۸ صبح)jafari52 نوشته است: بله تمام فایلها در پوشه های مربوطه آپ شدن !!!!
آقاجان من پلاگینو غیرفعال کردم اما جالبیش اینجاست که با همون ادیتور پیشفرض بدون کد html وبا کپی پیست کار میکنه Big Grin ظاهرا به خاطر همون فایلهای جاوااسکریپت باشه که ادیتور پیشفرض اینطوری شده!!!! اگه اینطوری باشه پس نیاز به فعال کردن پلاگین نیست بلکه فقط فایلهای جاوا را آپ کنیم!!!!

يه تعريف اگر بخواهيم از فايل پلاگين بكنيم :
واسه تبديل كدهاي شكلك از حالت بي بي كد به پيشرفته در هنگام تغيير حالت اديتور
افزودن كد مربوط به ارسال پاسخ به قالب پاسخ سريع
متناسب كردن بخش شكلك هاي بيشتر با حالت پيشرفته
اضافه كردن عنوان (توضيح) دكمه هاي اضافه شده به اديتور

كه در صورت فعال نبودن ، ممكن هست با مشكلاتي مثل تبديل نشدن كد شكلك به تصوير در اديتور يا اررور پاسخي را وارد نكرده ايد در پاسخ سريع يا عدم ارسال شكلك از صفحه شكلك هاي بيشتر و نمايش ندادن عنوان دكمه هاي اضافه شده شويد.

نكته : با افزودن فايل جاوا اسكريپت editor.js اديتور پيشرفته نمايش خواهد يافت. اما آپلود بقيه فايل ها و فعال سازي پلاگين براي نصب و بهتر كردن عملكرد اديتور لازم است.
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۲:۵۴:۳۷ صبح) ، golforosh (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۸:۲۵:۱۴ صبح) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۱:۱۹:۱۳ صبح) ، www.suma.ir (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۱:۲۸:۱۹ صبح) ، sattarforum (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۱:۴۵:۵۷ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۲:۵۹:۴۸ عصر) ، ahmadb (۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۱۵:۴۹:۵۰ عصر) ، carrow (۱۳۹۰/۱/۳۱، ۱۶:۱۱:۴۴ عصر) ، aidin (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۲۲:۱۹:۵۴ عصر) ، s@hand (۱۳۹۲/۱۱/۹، ۱۳:۰۶:۳۸ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۲:۰۴:۲۶ صبح)Pars نوشته است: فایل جاوا اسکپریپت را آپلود کردید؟
بله آپلود کردم اما بازم مشکل داره هیچ ادیتوری به من نشون نمیده من پوشه رو هم آپلود کردم

سپاس شده توسطpersianweb (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۰۰:۲۵:۵۲ صبح)
بابت توضیحاتتون ممنونم اما پس چرا با اینکه تمام فایلها رو درست آپ کردیم و پلاگین رو فعال نمودیم هیچ ادیتوری برای ما نشون داده نمیشه؟!!!
 سپاس شده توسطwww.suma.ir (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۱:۲۸:۲۷ صبح) ، bikalac (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۲۰:۳۴:۵۰ عصر)
لطفاً لينك انجمنتون رو قرار دهيد تا بررسي كنيم .
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۳:۱۶:۱۴ صبح)
بله می باشد
http://forumka.gigfa.com
فکر کنم بعضی فایل هارو باید جداگانه تو پوشه تم آپلود کنیم تا نمایش داده بشه؟ درسته؟
ضمن اینکه از دوست خوبمون بابت طراحی این ادیتور زیبا سپاسگزارم
 سپاس شده توسطyaser_rap2 (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۳:۱۲:۲۷ صبح)
jafari52 عزيز ،
بررسي كردم و متوجه شدم كه اديتور با نام يكي از شكلك هاي شما در تناقض هست.
براي حل موقت اين مشكل بهتر هست كه اسم شكلك را اديت كنيد . در صورت وجود * (ستاره) در نام شكلك اديتور لود نخواهد شد.
اين مشكل را برطرف كردم . با توجه به اين كه در دمو و تست اديتور در بين شكلك ها از * استفاده نشده بود متوجه اين موضوع نشديم. از تمامي دوستان عذر خواهي ميكنيم.

فايل اديتور به صورت پچ شده براي مديران فرستاده شد تا به صورت ضميمه قرار دهند.
http://www.up.iranblog.com/images/308osb...mt0pdn.zip

yaser_rap2 عزيز ،
در انجمن شما بنري با كد هاي جاوا اسكريپت براي ثانيه اي لود ميشود كه مانع از لود شدن اديتور ميشود.
اين كد ظاهراً در قالب هدر و پيش از كد هاي لوگوي سايت قرار دارد.
اين كد را در فوتر قرار دهيد و سپس اديتور را تست كنيد.
و فايل هاي اديتور را به صورت كامل آپلود كنيد.

--------------------------------------------------------------------------------

(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۳:۰۹:۵۳ صبح)goldten نوشته است: فکر کنم بعضی فایل هارو باید جداگانه تو پوشه تم آپلود کنیم تا نمایش داده بشه؟ درسته؟
ضمن اینکه از دوست خوبمون بابت طراحی این ادیتور زیبا سپاسگزارم

در صورت آپلود به صورت زيپ و اكستركت اديتور به صورت كامل قرار ميگيرد و تنها لازم هست پلاگين را فعال كنيد.
در صورت آپلود تك تك ، تصاوير دكمه هاي اضافه شده و فايل پلاگين را آپلود و فايل هاي js و css را جايگزين كنيد.
 سپاس شده توسطgolforosh (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۸:۲۸:۳۰ صبح) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۳:۱۲:۳۸ عصر) ، bikalac (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۲۰:۳۶:۵۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته - نسخه پارک انیمه carrow 55 43,710 ۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۱:۴۶:۳۱ صبح
آخرین ارسال: mohammadprh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان