هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
ولی حیفه خود مای بی بی ایران ازش استفاده نمی کنه
کلا ظاهر این ادیتور دیفالت مشکل داره!!
توی شاتی که خودتون توی پست اول گذاشتید، نگاه کنید! قسمت فونت از سمت چپ صفحه زده بیرون.
اکثرا هم این اسکرولبار افقی ایجاد میشه.
شما که این شاهکار رو درست کردید. این مشکلاتش رو هم برطرف میکردید که یه ادیتور بی نقص بیرون بدید و شاهکارتون تکمیل تر بشه

بسیار بسیار ممنون Blush
elisan از April 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۳:۱۷:۳۴ عصر)
میگم به این دلیل نیست که دسترسی فایل های config.pup و setting.php رو روی 644 قرار دادم ؟
S-ARM جان دسترسی دادم برات خصوصی فرستادم لطفا کمک کن
سپاسHeart
ارچون پلاگینه باید دسترسی کانفیگ و ستینگ رو برگردونی777
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۳:۵۰:۳۳ صبح)mamaly12h نوشته است: jafari52 عزيز ،
بررسي كردم و متوجه شدم كه اديتور با نام يكي از شكلك هاي شما در تناقض هست.
براي حل موقت اين مشكل بهتر هست كه اسم شكلك را اديت كنيد . در صورت وجود * (ستاره) در نام شكلك اديتور لود نخواهد شد.
اين مشكل را برطرف كردم . با توجه به اين كه در دمو و تست اديتور در بين شكلك ها از * استفاده نشده بود متوجه اين موضوع نشديم. از تمامي دوستان عذر خواهي ميكنيم.

فايل اديتور به صورت پچ شده براي مديران فرستاده شد تا به صورت ضميمه قرار دهند.
http://www.up.iranblog.com/images/308osb...mt0pdn.zip

درود
حق باشما بود اون شکلک رو ویرایش کردم الان به درستی کار میکنه فقط مشکلم پاسخ سریع بود که مجبور شدم پلاگین پیشرفته پاسخ سریع رو نصب کنم که اینم درست شد حالا باتوجه به حل این مسئله آیا نیاز هست که بسته جدید رو دانلود کنم و دوباره نصب کنم این فایلی که واسه دانلود گذاشتین چیه؟ باید مجدد نصب کنم؟!!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
سلام

این ادیتور هیچ مشکلی ندارد با سپاس از زحمات دوستان. عالیه واقعا خسته نباشید. Heart

مشکل اسکرول بار افقی مربوط به پلاگین Advanced Quick Reply Form هست از قبل هم برای من با فعال بودنش روی ادیتور دیفالت هم وجود داشت Undecided
 سپاس شده توسطmamaly12h (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۳:۲۹:۲۳ عصر)
من بسته جدید رو مجدد فعال کردم کارتون حرف نداره بیست بیسته Big Grin فقط مشکلش اینه که نسبت به بسته اولی عرض ادیتور کم شد که اینم میشه درستش کرد خداخیرتون بده Heart
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
نسخه 1.0.1 در ارسال شماره 1 افزوده شد.
آموزش های مربوطه در ارسال شماره 2 و 4

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۳:۴۳:۰۷ عصر) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۳:۵۱:۰۷ عصر)
همانطور كه DJMOKHTAR عزيز گفتن ، مشكل اسكرول صفحات از پلاگين پاسخ سريع پيشرفته هست .
مشكلات نمايشي قالب ديفالت هم در حالت غير پيشرفته اديتور هم وجود دارد.

فايل ضميمه در ارسال اول به روز رساني شد.

------------------------------------------------------------------------

sia1 عزيز ،
شما ظاهراً از ماي بي بي 1.4 استفاده ميكنيد.
براي رفع مشكل اديتور در پاسخ سريع لازم هست كه قالب پاسخ سريع را اصلاح كنيد.

ظاهرا كد هاي مربوط به اديتور در قالب پاسخ سريع ، 2 بار قرار گرفته است و براي همين با اررور روبرو ميشويد.

------------------------------------------------------------------------

sattarforum عزيز ،

شما ظاهراً در پيش از اين از اديتور ديگري استفاده ميكرديد و مشكل به وجود آمده به خاطر تغييراتي هست كه اديتور قبلي در قالب هايتان ايجاد كرده

شما قالب زير را بررسي كنيد و به حالت اوليه خود بازگردانيد.

قالب های گروه بندی نشده ===> codebuttons
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۳:۴۳:۰۳ عصر) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۴:۰۴:۴۳ عصر) ، sia1 (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۵:۳۳:۱۹ عصر)
سلام و ممنون بابت این پلاگین عالی
مشکلی که من دارم اینه که توی پاسخ سریع پیشرفته در تاپیک هایی که پرپاسخ باشند ، ادیتور اصلا نشون داده نمیشه ولی توی تاپیکهای عادی مثلا با یک ارسال ادیتور توی پاسخ سریع پیشرفته نشون داده میشه .. مشکل از کجاست؟

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته - نسخه پارک انیمه carrow 55 43,808 ۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۱:۴۶:۳۱ صبح
آخرین ارسال: mohammadprh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان