هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرجع جديد فارسي MyBB در راه است!!!
نشريه عصر اصفهان خبر راه اندازي سرويس جديدي براي پشتيباني انجمن ساز mybb را منتشر كرد.

آنچه در ادامه خواهيد خواند عين مطلبي است كه در روزنامه عصر اصفهان چاپ شده است.

چندين سال است كه انتشار نسخه هاي انجمن ساز ماي بي بي اينترنت دوستان جهان را به خود مشغول ساخته است. انجمن سازي كه به دليل دسترسي آسان و رايگانش همه را مجذوب خود كرده است. كار با اين گونه انجمن ها بسيار آسان و لذت بخش و عام پسند است.
در ايران هم از اين انجمن ساز استقبال چشم گيري شده است.اما پشتيباني از آن به خوبي صورت نمي گيرد و در بسياري از موارد انجمن داران را سر درگم مي كند و حتي باعث ميشود از استفاده از آن منصرف شوند.

اما به تازگي گروهي از دانشجويان برنامه نويس حرفه اي تصميم گرفته اند سايتي جامع را راه اندازي كنند.
در ادامه گوشه اي مصاحبه ما با سرپرست اين گروه را ميخوانيد:

" عصر اصفهان: لطفا ابتدا خود را معرفي كنيد؟
مدير گروه: بگذاريد فعلا خود را كامل معرفي نكنم. همين را بدانيد كه اسم من محمد و دانشجوي سال آخر برنامه نويسي هستم.

عصر اصفهان: ابتدا كمي ما را با فعاليت هاي پيشين خود آشنا كنيد؟ آيا سابقه در رابطه با انتشار نرم افزار داريد و آيا در حوزه نت فعاليت گسترده اي داشته ايد؟
مديرگروه: بله، در زمينه نرم افزار تاكنون چندين نرم افزار براي گوشي هاي موبايل و 4 نرم افزار براي كامپيوتر طراحي كرده ام. در حوزه نت هم بايد بگويم الان طراح وب سايت هستم و سابقه اي هم در ترجمه vb ، wiki و wordpress داشته ام. سابقه نوشتن پلاگين براي vb را هم دارم.

عصر اصفهان: لطفا كمي خوانندگان را با mybb آشنا كنيد؟
مديرگروه: mybb يك انجمن ساز بسيار حرفه اي اما ساده است كه از چند سال پيش و توسط فردي به نام كريس بولتن منتشر شد. mybb به مراتب بهتر از phpbb است ولي از نظر امنيتي به نسبت ضعيف تر از vb است.

عصر اصفهان: پس چرا شما mybb را انتخاب كرديد؟
مدير گروه: اگر چه mybb از نظر امنيتي كمي سطح پايين تري نسبت به vb دارد اما mybb به علت كاربرد آسان و ظاهر عام پسندترش نسبت به vb مورد توجه ايرانيان قرار گرفته است. اما پشتياني اين انجمن ساز در ايران در سطح بسيار پاييني است و تا آنجايي كه من اطلاع دارم سايتي جامع در اين باره وجود ندارد. البته تا چندي پيش پشتيبان خوبي وجود داشت اما كناره گيري مدير سايت و واگذاري آن به شخص ديگري سطح آن را بسيار پايين آورد.
اما ما قصد داريم پشتيباني بسيار قوي براي صاحبان mybb باشيم.

عصر اصفهان: گروه شما چند نفر خواهد بود؟
مدير گروه: تا به الان حدود 13 نفر را پيشنهاد داده ايم البته گروه مديريت سايت. ناظمان و ناظمان ارشد محدوديتي نخواهد داشت.
از ميان اين 10 نفر، يكي مدير كل سايت، 2 نفر افزونه ساز و 2 نفر پوسته ساز خواهند بود ، 3 نفر مترجم خواهيم داشت و حدود 5 نفر پشتيبان و پاسخگوي اعضا خواهند بود. البته تعداد گفته شده ممكن است تا روز افتتاح سايت كمي تغيير كند.

عصر اصفهان: آيا همه افراد ساكن اصفهان خواهند بود؟
مدير گروه: خير، كار ما به صورت كامل اينترنتي خواهد بود و محدوديت مكاني وجود ندارد. جالب است بدانيد يكي از پلاگين سازان ما ايراني مقيم انگليس خواهد بود.

عصر اصفهان: امكان دارد بپرسم شما رسما از كي شروع به فعاليت مي كنيد و آدرس سايتتان چيست؟
مدير گروه: اجازه بدهيد ن زمان شروع به كار و آدرس سايت فعلا گفته نشود.با شروع فعاليت ،آگهي هاي ما را در سايت هاي مختلف و در سطح شهر خواهد ديد.همين را بگويم كه سايت ما براي كاربران فارسي ، تركي ، عربي و انگليسي زبان خواهد بود

عصر اصفهان: با اين تفاسير احتمالا شما محدوديت مالي نداريد، درست است؟
مدير گروه: محدوديت مالي كه وجود دارد، اما براي تبليغ در سايت ها و در سطح شهر سرمايه گذار مناسبي داريم.

عصر اصفهان: آيا فعلا براي ارتباط با مخاطبين آينده سايت خود راهي ارتباطي داريد؟
مدير گروه: بله، اين آدرس ايميل: new_mybb_sup@yahoo.com

عصر اصفهان: و حرف آخر؟
مدير گروه: از شما تشكر مي كنم و به mybb دوستان قول ميدهم سايت تا اواخر دي آماده شود.منتظر ما باشيد.

عصر اصفهان: اميدواريم موفق باشيد.
مدير گروه: خيلي ممنون."

سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۴:۴۰:۱۳ عصر)
درود

نقل‌قول: اما پشتيباني از آن به خوبي صورت نمي گيرد

مابی بی ایران ابن همه خوب و قوی پشتبانی می کنه کی گفته مابی بی در ایران پشتبان خوبی نداره ؟ Huh

از این بهتر مگه میشه ؟ Huh

هر قالب هر پلاگینی که میاد دوستان زحمت پارسی سازیش رو می کشن و پشتبانیش که بماند کنار

دیگه نمی دونم این چه سیقه ای هست Huh شاید ایشون خبر ندارن Sleepy

Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسطsattarforum (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۸:۱۶:۲۰ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۹:۲۵:۱۸ عصر)
خوش باشید!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطamir.01 (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۹:۱۱:۱۰ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۹:۲۵:۲۱ عصر) ، goldten (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۹:۴۹:۰۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۰:۱۸:۱۹ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۱:۱۳:۵۴ عصر)
از متن نوشته شده معلومه که منظورش یه پشتیبانی دیگه بوده.

نقل‌قول: البته تا چندي پيش پشتيبان خوبي وجود داشت اما كناره گيري مدير سايت و واگذاري آن به شخص ديگري سطح آن را بسيار پايين آورد.
یعنی از مای بی بی ایران کامل تر هم میشه؟؟!!! من که فکر نکنم.
ادرس اینجا رو بهشون بدید یه سر به اینجا بزنن. فکر کنم اینجا رو ندیدن

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
 سپاس شده توسطamir.01 (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۹:۵۳:۲۵ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۹:۵۳:۲۸ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۱:۰۸:۲۱ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۱:۱۴:۰۹ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۳:۰۵:۰۸ عصر)
به احتمال زیاد ایشون اینجا رو ندیدن تا حالا.
من با سایت های زیادی سر و کار داشتم.
پشتیبانی های وردپرس ، جوملا ، نیوک ، phpbb و .... ولی انصافا پشتیبانی اینجا یکی از بهترین هاست و حتی توی بقیه کشور ها هم گشتم کمتر پشتیبانی Mybb ای دیدم که اینقدر قوی باشه و این رو مدیون علیرضا ، کوین و باقی دوستان و همکاران عزیز میدونم
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۲:۲۵:۴۱ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۲:۳۱:۱۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۳:۰۵:۰۵ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۳:۴۴:۴۷ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۳، ۱۴:۲۸:۲۳ عصر)
خانواده ی مای بی بی اینجاست حالا هزاریم سایت بزنن . .
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۳:۲۵:۵۳ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۳:۴۱:۴۹ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۳:۴۵:۰۳ عصر)
Smile

تنها یک ادمین نیست.دو ادمین دیگر هم هست که متاسفانه در معرفی کامل ذکر نشده.

تشکر از انتشار خبر.اما یاد ندارم همچین چیزی در روزنامه ای چاپ شده باشه!حداقل اگر قرار بود چاپ بشه قبل از انتشار مطمئن باشید اول یک موضوع به همین نام در این انجمن ایجاد میشد و گفته میشد و دیگر سایت پشتیبانی هم ذکرداخلش موضوعی با عنوان اففتاح منبع پارسی مای بلی بی ایجاد میشد.در هر شکل انتشار خبر در روزنامه جای تعجب داره.

مای بی بی ایران هم در حد یک مرجع برای ایرانیان خوب بوده و غیر قابل انکار هست.

موفق باشید.Smile
واقعا جای تعجب داره اسم مای بی بی ایران رو نیووردهHuh
دو حالت داره:Tongue
یا حسودیش شده
یا اینکه به عمرش اینترنت نیومده خالی بسته:Wink
یعنی شما نفهمیدید این متن جه قدر مضحک بود؟
کسی نمیاد حال مارو بپرسه اون وقت بره مدیر چیزی که وجود نداره رو پیدا کنه باهاش مصاحبه کنه؟
بسته شد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۰۱:۲۵:۵۷ صبح) ، amir.01 (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۰۱:۲۸:۴۱ صبح) ، goldten (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۰۱:۲۹:۰۹ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۰۲:۲۰:۰۰ صبح) ، jondan (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۱۰:۰۵:۰۳ صبح) ، Reza (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۱۱:۳۴:۱۴ صبح) ، mansour (۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۱۹:۵۹:۴۲ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۱۶:۰۴:۵۹ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۳، ۱۴:۲۸:۴۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۰۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۵۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان