هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پل بین mybb1.6 و cms
با سلام و خسته نباشید
ببینید من یک انجمن دارم که از mybb1.6 قدرت گرفته و حالا می خوام صفحه اصلی سایت رو یک cms نصب کنم و ...
حالا می خوام ببینم کدام cms رو می تونیم به mybb متصل کنیم ؟ یعنی اصلا cms ای وجود داره که بشه به mybb وصلش کرد؟
منظورم اینه که می خوام کاربران انجمن با همون نام کاربری و کلمه عبور انجمن بتونن از سایت استفاده کنن!
در مورد سایر انجمن ساز ها ، این امکان یعنی پل زدن و اتصال بین اون سیستم ها و سیستم های مدیریت محتوا مشهور مثل e107 و joomla و ... وجود داره ولی در مورد مای بی بی نتونستم پیدا کنم.
حتی من تصمیم گرفتم که سیستم انجمن رو تغییر بدم به smf یا phpbb3 ولی به دلیل اینکه به mybb عادت کردم این یک مورد خیلی برام عذاب آوره !
ممنون می شود که کمک نمایید.
پاسخ
نیست اما میشه متصلش کرد.اما بهترین کار رو پرتال مای بی بی انجام میده که بهتر از این هم نمیشه حتی یک cms نمیتونه به اندازه ی اون کاملا با مای بی بی مچ باشه.

موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۹۰/۸/۱۳، ۱۳:۰۱:۰۹ عصر)
نقل‌قول: نیست اما میشه متصلش کرد.
یعنی چی؟

نقل‌قول: اما بهترین کار رو پرتال مای بی بی انجام میده که بهتر از این هم نمیشه حتی یک cms نمیتونه به اندازه ی اون کاملا با مای بی بی مچ باشه.
من این پرتال رو خیلی بهش نگاه کردم
زیاد جالب نبود
احتمالا توی انجمن VIP بیشتر بهش رسیدگی کردید
درسته؟Huh
یعنی منظورم اینه که اشتباه نمیکنم؟
دوباره دعوا نشه منظورم این نیست که توی VIP بودنش اشتباههBig Grin
پاسخ
(۱۳۸۹/۹/۱۶، ۱۸:۵۱:۳۹ عصر)arakueed نوشته است: یعنی چی؟

یعنی که میشود یک صفحه درست کرد که اخرین ارسال ها داخلش قرار داده بشه و یک پنل هم کنارش باشد که لینکهای پنل مای بی بی جاش قرار داده شده باشه.

(۱۳۸۹/۹/۱۶، ۱۸:۵۱:۳۹ عصر)arakueed نوشته است: من این پرتال رو خیلی بهش نگاه کردم
زیاد جالب نبود
احتمالا توی انجمن VIP بیشتر بهش رسیدگی کردید
درسته؟Huh
یعنی منظورم اینه که اشتباه نمیکنم؟
دوباره دعوا نشه منظورم این نیست که توی VIP بودنش اشتباههBig Grin

خب شما بهش نگاه میکنی رنگش میپره که چیزای جالبشو پیدا نمیکنین دیگه Exclamation

نه اتفاقا دقیقا چیزی که گفتید درست هست چون همین هم به شکل رایگانش فقط برای مای بی بی ایران نه بلکه برای کل سیستم مای بی بی مشکل داره برای همین نسخه ی غیر رایگانش هم هست در انجمنای دیگه.

پاسخ
مثل اینکه واقعا هیچ cms ای با این مای بی بی وصل نمیشه ! واقعا این تنها ضعفی هست که در این سیستم دیدم!
پاسخ
چرا عزیزم
الان دوستان در پرتال نیوک لرن دارن چندتا پل ارتباطی مینویسند برای ست کردن انواع انجمن ساز ها با پرتال نیوک لرن .
در ویرایش جدید که چند ماه دیگه منتشر میشه و فعلا بتا اون برای آزمایش به اعضای گروه توسعه برای دانلود داده شده برای رفع باگ ها .
پاسخ
نقل‌قول: مثل اینکه واقعا هیچ cms ای با این مای بی بی وصل نمیشه ! واقعا این تنها ضعفی هست که در این سیستم دیدم!
خب این هست که واقعا من رو خوشحال کرد

http://www.jfusion.org/
میتونه جوملا رو به خوبی به Mybb وصل کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۱۸، ۲۰:۵۳:۳۱ عصر) ، masooumi (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۰۰:۳۵:۰۹ صبح)
دوست عزیز ، این پلاگینی که برای جوملا معرفی فرمودید ، با آخرین نگارش جوملا و mybb1.6 تست شد و کاملا درست عمل کرد.
از شما دوست عزیز بسیار سپاسگذارم.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۰۱:۳۴:۰۵ صبح)
خب اگر می توانید یک آموزش با جزییات تهیه کنید. تصویری هم باشد که بهتر. مزایای این پلاگین هم ترجمه کنید عالی است.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطmasooumi (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۰۴:۱۳:۲۷ صبح)
Wink 
سلام و درود
دوستان اشتباه نکنید من کلی رو این زمینه تحقیق کردم ولی به این نتیجه رسیدم که ارتباط دادن به انجمن و سی ام اس کمی خطرناک است و افزونه مربوط به جوملا هم تست کردم(jfusion) این افزونه تقریبا تمامی انجمن سازهای مهم رو با جوملا مرتبط میکنه و کاربران با ثبت نام در جوملا در انجمن هم عضو میشوند البته فکر میکنم ترجمه شدش هم موجود باشه ولی اخرین ورژن نیست
فقط قسمت خطرناکش که در انجمن هایی که در این مورد بحث کردن این بود که اگر مشکلی برای یکی پیش بیاد هر دوتا مشکل دار میشوند و پایگاه داده هردو اسیب میبینه
مای بی بی رو نمیشه ازش گذشت خیلی فرندلی طراحی شده شما سعی کنید از مای بی بی برای انجمن و یک سیستم مدیریت محتوا برای صفحه اصلی استفاده کنید و نیازی نیست که کاربران در هردو سیستم عضو بشوند مگر سایت هدف خاصی داشته باشه.آخرین ارسالی های انجمن را از طریق افزونه های آر اس اس در سایت نمایش دهید و درصورتی که عضویت ویژه در سایت میگیرید جداگانه فعال کنید

البته من موردی ندیدم که از این اتفاق ها برای کسی پیش بیاد ولی سایتی هم هنوز ندیدم از این افزونه استفاده کنه البته سایت های پارسی .هرچند در بروز رسانی چندین مشکلش رفع شده

به هر حال این نظر من بود و دلیل به درست و کامل بودن آن نیست و با تحقیق بیشتر به نتیجه دلخواه خواهید رسید ولی بهتر است در سایت های پشتیبان سیستم های مدیریت محتوا در این مورد جستجو کنید مخصوصا جومینا
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطmasooumi (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۰۴:۱۴:۵۴ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان