هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پل بین mybb1.6 و cms
(۱۳۸۹/۹/۱۹، ۰۱:۳۴:۴۴ صبح)Pars نوشته است: خب اگر می توانید یک آموزش با جزییات تهیه کنید. تصویری هم باشد که بهتر. مزایای این پلاگین هم ترجمه کنید عالی است.

حتما انجام خواهد شد.
(۱۳۸۹/۹/۱۹، ۰۳:۴۴:۴۸ صبح)ostad24000 نوشته است: سلام و درود
دوستان اشتباه نکنید من کلی رو این زمینه تحقیق کردم ولی به این نتیجه رسیدم که ارتباط دادن به انجمن و سی ام اس کمی خطرناک است و افزونه مربوط به جوملا هم تست کردم(jfusion) این افزونه تقریبا تمامی انجمن سازهای مهم رو با جوملا مرتبط میکنه و کاربران با ثبت نام در جوملا در انجمن هم عضو میشوند البته فکر میکنم ترجمه شدش هم موجود باشه ولی اخرین ورژن نیست
فقط قسمت خطرناکش که در انجمن هایی که در این مورد بحث کردن این بود که اگر مشکلی برای یکی پیش بیاد هر دوتا مشکل دار میشوند و پایگاه داده هردو اسیب میبینه
مای بی بی رو نمیشه ازش گذشت خیلی فرندلی طراحی شده شما سعی کنید از مای بی بی برای انجمن و یک سیستم مدیریت محتوا برای صفحه اصلی استفاده کنید و نیازی نیست که کاربران در هردو سیستم عضو بشوند مگر سایت هدف خاصی داشته باشه.آخرین ارسالی های انجمن را از طریق افزونه های آر اس اس در سایت نمایش دهید و درصورتی که عضویت ویژه در سایت میگیرید جداگانه فعال کنید

البته من موردی ندیدم که از این اتفاق ها برای کسی پیش بیاد ولی سایتی هم هنوز ندیدم از این افزونه استفاده کنه البته سایت های پارسی .هرچند در بروز رسانی چندین مشکلش رفع شده

به هر حال این نظر من بود و دلیل به درست و کامل بودن آن نیست و با تحقیق بیشتر به نتیجه دلخواه خواهید رسید ولی بهتر است در سایت های پشتیبان سیستم های مدیریت محتوا در این مورد جستجو کنید مخصوصا جومینا
با تشکر
درود
ببینید ، من این مدت چندین بار تصمیم گرفتم که به خاطر این اتصال به جای مای بی بی از یه انجمن ساز دیگه استفاده کنم که همشون هم با سیستم های محتوا خوب به هم متصل میشن و چند نمونه رو تست کردم مثل اتصال smf به e107 ولی هیچ کدام کامل نبود و مشکل داشت ، حتی wordbb هم در اکثر قسمت ها ضعف داشت !
ولی این افزونه جوملا خیلی کامله ، کامل تر از اون چیزی که فکرش رو می کنید . برای همه چیز فکر شده و برنامه ریزی شده ، من که خیلی حال کردم!
حرف شما هم درسته در مورد ریسک کردن ولی در مورد این افزونه یکمی میشه گفت ریسکش کمتره ! در این افزودنه اون اگر کلا جوملا و دیتابیس حذف بشه هیچ اتفاقی برای انجمن نمیوفته و در حالت عکس یعنی بانک اطلاعات انجمن از بین بره ، در این حالت حق با شماست و نمیشه وارد مدیریت جوملا شد ، ولی این مشکل هم با کمی آشنایی به بانک اطلاعاتی جوملا قابل حل بود!
به هر حال با تمام این صحبت ها در مواقع اضطرار ، خیلی ها مثل من ترجیح می دهند که این ریسک رو بکنن ولی از مای بی بی دوست داشتنی جدا نشن.
موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطostad24000 (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۰۵:۴۸:۱۸ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۹:۳۳:۳۳ عصر) ، ابوذر مرادی (۱۳۹۵/۵/۱۳، ۰۵:۵۵:۳۱ صبح)
توضیحات شما مختصر و مفید بود
البته با بک آپ گیری مرتب میتوان با خیالی راحت از این گزینه استفاده کرد به نظر من پارسی این افزونه را سرچ کنید و ورژن جدید را با استفاده از ترجمه ورژن قبلی ست کنید
انشاالله که مشکلی پیش نخواهد آمد.
Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطmasooumi (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۰۵:۵۷:۲۵ صبح) ، ابوذر مرادی (۱۳۹۵/۵/۱۳، ۰۵:۵۶:۲۲ صبح)
سلام
من که با وردپرس خیلی ور رفتم نمیشه که نمیشه چون خیلی تفاوت هست توی دیتابیسشون.

انواع و اقسام پلاگین هم برای وردپرس نصب کردم جز شلوغ کردن دیتابیس وردپرس کاری نمیکنن.

اولش یه مساله ی حیاتی بود برام اما وقتی فکر کنید و ببینید هیچ کاربرد خاصی براتون نداره بیخیال میشید.

مثلا" کاربرا یکی بشه که چی؟

شما وردار 3 تا عکس بزار توی قالب وردپرس روش بنویس ثبت نام + ورود + تالار

دیگه هر کس خواست ثبت نام کنه میاد توی تالار

ثبت نام وردپرس هم کلا" تعطیل کن تا یوزر الکی نیاد رو دستت.

اگر هم خیلی دوست دارید و پا فشاری میکنید روی این مساله

توی دیتالایف یه ماژول نوشته بودن که با ورژن قبلی مای بی بی کار میکرد

کاربرا راحت ست میشدن با مای بی بی

اما حالا یه تغییراتی کرده که نمیدونم چیا هستن ولی یکی از دوستانم موفق شد انجام بده.

از پشتیبانی دیتالایف جویا بشید.
پاسخ
دوستان سلام
کسی الان هست یه توضیح در مورد jfusion به من بده ؟
من الان هر کاری می کنم نمی شه ، می خوام قسمت عضویت در مای بی بی رو بردارم و در سایت جوملایی عضویت اختصاصی بزارم ، کس هست من رو کمک کنه ؟
عارف از May 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
با جومولا . نیوک لرن . نیوک . ورد پرس
برای جومولا هم جی فشیون هست که مسیری که مای بی بی نصب شده رو بهش میدین خودش خودکار کانفیگ میکنه

برای جومولا مشکلی هست و من نتوسنتم درست کنم اینه که
تو مای بی بی عضو میشید در جومولا هم میاد ولی در جومولا در مای بی بی نمیاد
پاسخ
اگه کسی کمک کنه ممنون میشم
مشکلم اینه که پسورد دیتابیس خودم رو چطور بدست بیارم
و اون db_pre رو چطور بدست بیارم
اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم

$db_pw = "test"; // Change this to your database password.
$db_pre = "mybb_"; // Tables prefix
پاسخ
سیستم مورد استفاده چیه
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۳۱، ۰۹:۳۸:۲۵ صبح)kamyar96 نوشته است: سیستم مورد استفاده چیه

سلام
سیستم مورد استفاده من جوملا و کامپوننت JFusion هست برای ارتباط با مای بی بی
عارف از May 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
سلام
آیا بلاخره کسی تونست جوملا رو به mybb وصل کنه؟
آیا نیاز به پلاگین خاصی در mybb هم داره؟
jfusion رو در جوملا نصب کردم ولی برای اتصال به mybb خطا میده
پاسخ
ما بیش از دو ساله که از fus استفاده می کنیم و خطایی نداده و مشکلی نبوده
پاسخ
 سپاس شده توسطelmi1413 (۱۳۹۳/۲/۱۹، ۱۱:۴۳:۱۳ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان