هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مای بی بی در موبایل!
سلام
اینم یه پلاگین هستش که اعضای انجمنتون می تونند مطالب رو از طریق موبایل دنبال کنید.
طریقه نصب، آپلود فایلها و فعال کردن پلاگین

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   mybbmobile.zip (اندازه: 166.63 KB / تعداد دفعات دریافت: 89)
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۰:۰۰:۳۴ صبح) ، BSE (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۶:۵۷:۳۰ عصر) ، ostad24000 (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۰۵:۵۵:۰۵ صبح) ، satropat (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۱۷:۴۱:۴۵ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۳:۵۲:۰۴ عصر) ، scarce (۱۳۹۰/۴/۲۲، ۱۹:۰۱:۰۸ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۷/۷، ۲۱:۲۸:۱۵ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۱:۱۱:۰۹ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۱:۱۲:۰۴ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۱:۲۷:۲۲ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۱:۴۱:۳۱ عصر) ، tofighi (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۲:۳۶:۵۷ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۳:۴۰:۴۰ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۰۰:۴۱:۳۴ صبح) ، میدوری (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۰۱:۳۴:۲۴ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۲۰:۲۵:۳۵ عصر)
درود
لطفا نمونه ای قرار دهید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۶:۴۰:۱۸ عصر) ، BSE (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۶:۵۷:۲۶ عصر) ، jafari52 (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۷:۰۲:۴۰ عصر) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۷:۰۵:۱۰ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۶:۲۷:۲۲ عصر)Pars نوشته است: درود
لطفا نمونه ای قرار دهید.

این یه پلاگینی هستش که با فعال کردنش، هروقت از طریق گوشی همراه وارد انجمن بشید به طور خودکار شناسایی می کنه و قالب انجمن رو در حد و اندازه گوشیتون در میاره! مشکل اینجاست که نمی تونم از قالبش اسکرین شات بذارم چون توی گوشی لود میشه!

اینم تصویری از بخش تنظیماتش که در این قسمت برندهای مختلفی از گوشیها رو داره جهت شناسایی! توی این قسمت می تونید نوع قالبتونو تعیین کنید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
 سپاس شده توسطostad24000 (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۰۵:۵۴:۵۷ صبح) ، satropat (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۱۷:۴۱:۵۰ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۱:۱۱:۳۹ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۳:۴۱:۰۹ عصر)
وقتی روی yBB GoMobile کلیک میکنم
صفحه ی زیر میادHuh

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
کسی تست کرده
من موبیالم سادس نت نداره Big Grin
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
ببخشید تنظیمات موبایل ها رو لطف میکنید بذارید اضافه کنیم؟

ممنون میشم
راستی پوسته رو هم باید جدا نصب کنید ، فایلش تو پوشه images هستش ، و البته راست چین نشده!

رو انجمنم نصبه میتونید چک کنید
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۲۱، ۰۰:۱۴:۱۴ صبح)ms83 نوشته است: ببخشید تنظیمات موبایل ها رو لطف میکنید بذارید اضافه کنیم؟

ممنون میشم
راستی پوسته رو هم باید جدا نصب کنید ، فایلش تو پوشه images هستش ، و البته راست چین نشده!

روی موبایل ورژن کلیک که میکنم همون انجمتون میاد
شما با موبایل چک کردی؟
تنظیماتش با عکس بالایی که من گذاشتم یکیه ؟
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۲۱، ۱۲:۵۳:۰۷ عصر)Ehssan_it نوشته است:
(۱۳۹۰/۷/۲۱، ۰۰:۱۴:۱۴ صبح)ms83 نوشته است: ببخشید تنظیمات موبایل ها رو لطف میکنید بذارید اضافه کنیم؟

ممنون میشم

روی موبایل ورژن کلیک که میکنم همون انجمتون میاد
شما با موبایل چک کردی؟
تنظیماتش با عکس بالایی که من گذاشتم یکیه ؟

سلام ، نه با موبایل چک نکردم ، پلاگین سالمه ، فقط یه سری تنظیمات داره که فقط مخصوص موبایل نیست ، مثلا شما میتونید مشخص کنید که قالب پیش فرض برای کسی که با اکسپلورر انجمن باز میکنه چی باشه و غیره ...

بعد از نصب باید تنظیمات گوشی های مختلف و انجام بدیم تا اگه کسی با گوشی وارد شد با این قالب سایت واسش باز بشه
پاسخ
یه خبر خوش اینه که mybb 2.0 از موبایل پشتیبانی می کنه .و تا چند وقت دیگه از این پلاگین ها بی نیاز می شویم
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۱۹:۰۵:۳۶ عصر)
نقل‌قول: سلام ، نه با موبایل چک نکردم ، پلاگین سالمه ، فقط یه سری تنظیمات داره که فقط مخصوص موبایل نیست ، مثلا شما میتونید مشخص کنید که قالب پیش فرض برای کسی که با اکسپلورر انجمن باز میکنه چی باشه و غیره ...

بعد از نصب باید تنظیمات گوشی های مختلف و انجام بدیم تا اگه کسی با گوشی وارد شد با این قالب سایت واسش باز بشه

صفحه ی تنظیمات موبایل من سفیده
هیچ تنظیمی نداره ( عکسی که گذاشتم )
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان