مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مای بی بی در موبایل!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
اینم یه پلاگین هستش که اعضای انجمنتون می تونند مطالب رو از طریق موبایل دنبال کنید.
طریقه نصب، آپلود فایلها و فعال کردن پلاگین

درود
لطفا نمونه ای قرار دهید.
(۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۶:۲۷:۲۲ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]درود
لطفا نمونه ای قرار دهید.

این یه پلاگینی هستش که با فعال کردنش، هروقت از طریق گوشی همراه وارد انجمن بشید به طور خودکار شناسایی می کنه و قالب انجمن رو در حد و اندازه گوشیتون در میاره! مشکل اینجاست که نمی تونم از قالبش اسکرین شات بذارم چون توی گوشی لود میشه!

اینم تصویری از بخش تنظیماتش که در این قسمت برندهای مختلفی از گوشیها رو داره جهت شناسایی! توی این قسمت می تونید نوع قالبتونو تعیین کنید.
وقتی روی yBB GoMobile کلیک میکنم
صفحه ی زیر میادHuh
کسی تست کرده
من موبیالم سادس نت نداره Big Grin
ببخشید تنظیمات موبایل ها رو لطف میکنید بذارید اضافه کنیم؟

ممنون میشم
راستی پوسته رو هم باید جدا نصب کنید ، فایلش تو پوشه images هستش ، و البته راست چین نشده!

رو انجمنم نصبه میتونید چک کنید
(۱۳۹۰/۷/۲۱، ۰۰:۱۴:۱۴ صبح)ms83 نوشته است: [ -> ]ببخشید تنظیمات موبایل ها رو لطف میکنید بذارید اضافه کنیم؟

ممنون میشم
راستی پوسته رو هم باید جدا نصب کنید ، فایلش تو پوشه images هستش ، و البته راست چین نشده!

روی موبایل ورژن کلیک که میکنم همون انجمتون میاد
شما با موبایل چک کردی؟
تنظیماتش با عکس بالایی که من گذاشتم یکیه ؟
(۱۳۹۰/۷/۲۱، ۱۲:۵۳:۰۷ عصر)Ehssan_it نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۷/۲۱، ۰۰:۱۴:۱۴ صبح)ms83 نوشته است: [ -> ]ببخشید تنظیمات موبایل ها رو لطف میکنید بذارید اضافه کنیم؟

ممنون میشم

روی موبایل ورژن کلیک که میکنم همون انجمتون میاد
شما با موبایل چک کردی؟
تنظیماتش با عکس بالایی که من گذاشتم یکیه ؟

سلام ، نه با موبایل چک نکردم ، پلاگین سالمه ، فقط یه سری تنظیمات داره که فقط مخصوص موبایل نیست ، مثلا شما میتونید مشخص کنید که قالب پیش فرض برای کسی که با اکسپلورر انجمن باز میکنه چی باشه و غیره ...

بعد از نصب باید تنظیمات گوشی های مختلف و انجام بدیم تا اگه کسی با گوشی وارد شد با این قالب سایت واسش باز بشه
یه خبر خوش اینه که mybb 2.0 از موبایل پشتیبانی می کنه .و تا چند وقت دیگه از این پلاگین ها بی نیاز می شویم
نقل‌قول: سلام ، نه با موبایل چک نکردم ، پلاگین سالمه ، فقط یه سری تنظیمات داره که فقط مخصوص موبایل نیست ، مثلا شما میتونید مشخص کنید که قالب پیش فرض برای کسی که با اکسپلورر انجمن باز میکنه چی باشه و غیره ...

بعد از نصب باید تنظیمات گوشی های مختلف و انجام بدیم تا اگه کسی با گوشی وارد شد با این قالب سایت واسش باز بشه

صفحه ی تنظیمات موبایل من سفیده
هیچ تنظیمی نداره ( عکسی که گذاشتم )
صفحه‌ها: 1 2