هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین پاسخ سریع پیشرفته Advanced Quick Reply 1.0
اگه درست نصب کنید و مروگر و قالبتون هم مشکل نداشته باشه حتماً میاد. همش در دسترس خودتونه تغییرشون بدین و دوباره چک کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
جناب کنسر9003 من که عرض کردم خدمتتون ، هزاران بار این کارو انجام دادم و چک کردم.
قالب ها مشکل ندارن، از درست نصب کردن هم مطمئن هستم چون چندین بار امتحان کردم و هیج مشکلی نبوده ، ولی نمیدونم که مشکل از مرورگر هست یانه.

چرا شما قبول نمیکنید که برای دقایقی دسترسی بدم خودتون ببینید مشکل از کجاست؟
حتی اگه خواهش کنم بازم قبول نمیکیند؟Blush
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
نیاز به خواهش نیست دسترسی بفرستین چک کنم
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۷/۷، ۱۲:۰۹:۴۲ عصر)
من توی بعضی سایتها از جمله سایت مای بی بی دیدم به خاطر نصب پاسخ سریع پیشرفته یه اسکرول افتاده پایین سایتشون من خودم با یه تغییر کوچیک این مشکل رو رفع کردم می گم ساید به درد دوستان دیگه هم بخوره .

قسمت Show Thread Templates > در showthread_quickreply

کد php:
<textarea style="width: 60%; padding: 4px; margin: 0;" rows="18" cols="80" name="message" id="message" tabindex="1"></textarea

کد بالا رو پیدا کنید و مقدار width رو تغییر بدید تا به نتیجه دلخواه برسید و اسکرول حذف بشه .
برای من که حذف شد امیدوارم برای دوستانی که این مشکل رو دارن هم کار کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۷/۹، ۰۱:۴۰:۱۳ صبح) ، Srbija (۱۳۹۰/۷/۹، ۱۵:۳۳:۳۵ عصر)
آقا مجید مشکل من با این ادیتور فقط ظاهر نشدن اون چهار دکمه بالا سمت راست هست که شامل توگل ، و ریسایز بالا و پایین و همین طور کُد خوان هستش که هیچ کدوم برای من ظاهر نمیشن...
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
سلام دوستان من اینو نصب کردم اما نمیاد چیکارش کنم
متغیرش چیه خودم دستی بزارمش
پاسخ
کسی نیست اینجا به ما کمکم کنه HuhHuhHuh
پاسخ
دوست عزیز باید فایل ها رو درست آپلود کنی و بعد از کنترل پنل مدیریت >>پلاگین ها فعال سازی پلاگین >>پلاگین رو فعال میکنیSmile
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
همه این کارا رو کردم فعالش هم کردم اما نشون نمیده ههون ادیتور معمولی میاد بالا چیکارش کنم
؟/
HuhHuhHuh
پاسخ
عجی ها کسی نیست جواب ما رو بدهHuhHuhHuh
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ سریع پیشرفته Advanced Qiuck Reply 1.6 Cancer9003 20 14,771 ۱۳۹۳/۴/۱۸، ۲۱:۲۴:۲۹ عصر
آخرین ارسال: پسر پاییزی
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ از طریق پیام خصوصی در پست PM Reply To Post Cancer9003 1 3,808 ۱۳۹۱/۶/۵، ۲۰:۵۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: salondaran
  [برای 1.6] پلاگینGo to Full Reply/Edit(پاسخ و ویرایش کامل) Doodoo 0 2,776 ۱۳۹۱/۳/۲۲، ۱۰:۱۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پلاگین بستن موضوع ها بعد از تعداد پاسخ تعیین شده Close Thread at reply count Pars 4 6,080 ۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۲:۵۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: shahinpb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان