هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.6] افزونه پاسخ سریع پیشرفته Advanced Qiuck Reply 1.6
سلام

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: پاسخ سریع پیشرفته Advanced Qiuck Reply

[تصویر:  info.png] عملکرد: پیشرفته سازی فرم پاسخ سریع

[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0.3

[تصویر:  user.png] نویسنده: Cyber Boy

[تصویر:  d.png] معرفی: 9th March 2012

[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: --

[تصویر:  user.png] ترجمه: Cancer9003

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایلها و فعالسازی از پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_Advanced Quick Reply 1.6 (MyBBIran.com).zip (اندازه: 4.73 KB / تعداد دفعات دریافت: 625)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://mods.mybb.com/view/advanced-quick-reply-1-6

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱/۱۹، ۰۵:۰۹:۱۹ صبح) ، MSTF (۱۳۹۱/۱/۱۹، ۰۵:۲۱:۱۱ صبح) ، رضا (۱۳۹۱/۱/۱۹، ۱۱:۲۲:۳۰ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۳:۲۵:۲۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۲۳:۵۳:۲۹ عصر) ، jaber (۱۳۹۱/۱/۳۰، ۰۶:۲۸:۵۹ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۴، ۰۹:۱۷:۲۲ صبح) ، the wolf (۱۳۹۱/۳/۲۰، ۰۰:۳۸:۵۹ صبح) ، Iran511 (۱۳۹۱/۱۰/۲۴، ۱۴:۳۷:۰۰ عصر) ، AhooraGC (۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۱۲:۲۴:۳۱ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۱۰/۲۹، ۱۳:۳۹:۴۸ عصر) ، Zebel Khan (۱۳۹۱/۱۱/۱۰، ۲۰:۲۷:۰۹ عصر) ، hamidkag (۱۳۹۱/۱۱/۲۸، ۲۰:۴۲:۵۶ عصر) ، afee (۱۳۹۱/۱۲/۲۴، ۰۰:۴۸:۰۷ صبح) ، Ahma (۱۳۹۲/۱/۳۰، ۱۴:۵۱:۴۷ عصر)
با سلام
ببخشید اینو اینجا می ذارم ولی هر جای دیگری گذاشتم جواب نگرفتم.من این افزونه رو می خوام
[تصویر:  39aa6rbfcaffb6xvwsof.jpg]
می تونید لینکشو بهم بگید می خوام توی فرومم نصبش کنم
با تشکر
پاسخ
http://community.mybbiran.com/thread-8545.html
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۳:۱۶:۴۵ عصر) ، Zebel Khan (۱۳۹۱/۱۱/۱۰، ۱۸:۱۲:۲۱ عصر)
سلام...
فقط شکلکها میاد واسه من...
چیکار کنم؟؟
پاسخ
نمیشه تو ویرایش سریع هم همین ادیتور بیاد ؟ فکر نکنم سخت باشه اضافه کردن ادیتور به بخش ویرایش سریع
پاسخ
اقا من نصب کردم ولی شکلک ها دوبار میاد و اون قسمت فلش هاش و حذف لینک هم با عکس B نشون داده میشه.لطفا کمک کنید.
پاسخ
از وقتی انجمنم رو به نسخه 1.6.9 ارتقاء دادم این پلاگین با نسخه موبایل انجمن، به مشکل بر خورده
وقتی چیزی ارسال میکنمی میگه: "پیامی وارد نشده است"
لطفا عکس رو ببینید:
[تصویر:  psp.bmp]
پاسخ
Show Thread Template >> showthread_quickreply

کد زیر رو پیدا کنین:

کد php:
id="quick_reply_submit" 

با کد زیر جایگزین کنین:

کد php:
id="quick_reply_submit" onclick="clickableEditor.posting();" 

پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۱/۱۰/۲۴، ۱۷:۲۰:۱۳ عصر) ، AhooraGC (۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۱۲:۲۴:۵۸ عصر) ، Iran511 (۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۲۳:۴۵:۴۲ عصر)
یک دنیا ممنون Smile
+ 2 اعتبار، خدا خیرت بده، دیگه کلافه شده بودم
پاسخ
یه بار ادیتور SCEditor رو فعال کردم و باز غیر فعال کردم، الان باز دوباره همون مشکل بالایی وجود داره، اون کدی رو هم که گفتید جایگزین میکنم ولی درست نمیشه، لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین پاسخ سریع پیشرفته Advanced Quick Reply 1.0 Pars 167 155,759 ۱۳۹۳/۶/۵، ۱۶:۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: seiedhamid
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ از طریق پیام خصوصی در پست PM Reply To Post Cancer9003 1 3,796 ۱۳۹۱/۶/۵، ۲۰:۵۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: salondaran
  [برای 1.6] پلاگینGo to Full Reply/Edit(پاسخ و ویرایش کامل) Doodoo 0 2,770 ۱۳۹۱/۳/۲۲، ۱۰:۱۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پلاگین بستن موضوع ها بعد از تعداد پاسخ تعیین شده Close Thread at reply count Pars 4 6,056 ۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۲:۵۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: shahinpb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان