هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین پاسخ سریع پیشرفته Advanced Quick Reply 1.0
(۱۳۸۹/۹/۲۹، ۲۲:۳۶:۱۴ عصر)heavaz60 نوشته است: این کپی رایت رو کجا باید درست کرد ! لطفا منو راهنمایی کنید . امیدوارم بعد از این همه مراحل و مراسم به جواب سئوالم برسم.

متاسفانه چقدر برخورد های توی این انجمن خصمانه است !!!
از اونجایی که من سالها توی انجمنهای مختلف عضو بودم به خوبی میدونم که این جنس برخوردها رو فقط و فقط مدیران سایت بوجود میارند و به عنوان یه دوست بهتون پیشنهاد می کنم این موضوع رو رعایت کنید تا کاربران رغبت حضور در این انجمن رو داشته باشند .
با این جنس برخورد ها فقط در حد راه افتادن کار کاربران اشتیاق رجوع به سایت رو دارند.
من یک سال تو این انجمن با زبون خوش رفتار کردم با خواهش می گفتم کپی رایت را درست کنید (کمتر کسی گوش میداد).
الان دیدم اون رفتار جواب نمیده یه خورده خشن ترش کردم.
ممنون از اصلاح کپی رایت Heart

اینم راه حل مشکلتون:
در تمپلیت showthread_quickreply دنبال خط زیر بگردین:
کد:
<textarea  style="width: 95%; padding: 4px; margin: 0;" rows="18" cols="80" name="message" id="message" tabindex="1"></textarea>
و با کد زیر جایگزین کنید:
کد:
<textarea rows="13" cols="100" name="message" id="message" style="width:690px;" tabindex="1"></textarea>
بازم مشکلی بود بگین.
پاسخ
 سپاس شده توسطmahtab khanom (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۲۳:۲۷:۲۱ عصر) ، heavaz60 (۱۳۸۹/۹/۳۰، ۰۳:۳۱:۵۷ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۵، ۱۸:۰۱:۵۶ عصر) ، rezams (۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۱۰:۴۳:۰۲ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۱/۱۶، ۱۵:۱۸:۰۳ عصر) ، saaaaam (۱۳۸۹/۱۱/۱۶، ۱۹:۰۰:۰۸ عصر) ، ostad24000 (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۱۲:۱۰:۳۹ عصر) ، warriors (۱۳۹۰/۷/۱۳، ۱۶:۲۴:۳۶ عصر) ، pouya1364 (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۱:۳۰:۳۳ عصر) ، Srbija (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۷:۵۹:۴۲ صبح) ، ofpersia (۱۳۹۱/۸/۱۷، ۰۲:۴۰:۰۸ صبح)
به شما هم حق میدم که ناراحت بشید. اما اینو در نظر بگبرید که مثلا یکی مثل من که هیچ اشرافی به css و طراحی وب ندارم باید 10 تا چیز رو تغییر بدهم تا بالاخره با سعی و خطا یه چیزی درست بشه.

دقیقا حذف کپی رایت من مربوط به اولین روز هایی بود که من انجمن رو راه انداخته بودم و در حال تست المانهای مختلف بودم.
خیلی از دوستانی که به این انجمن متوسل می شوند همین مشکلات یا مشکلات مشابهی دارند و الا یه نوشته کوچیک آخر سایت چه ضرری به سایت من میرسونه !؟
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
خوبه این سعی و خطای شما فقط چشم کپی رایتو کور کرده Tongue

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۰/۶، ۱۵:۱۴:۵۲ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲۶، ۱۰:۵۰:۳۹ صبح)
من اینو فعال کردم اوایل خوب کار میکرد ولی الان وقتی میخوای یه متنو ارسال کنی مینویسه پیامی وارد نشده استSad

میشه کمک کنید
پاسخ
سلام.
من نصب کردم روی چند تا قالب نصب کردم ولی وقتی فعالش میکنم انجمن در تمامی صفحات اسکرول افقی پیدا می کنند. چکار کنم درست بشه ؟؟
پاسخ
AngelAngelHeartAngelAngel
پاسخ
سلام
نمیشه کاری کرد رو 1.4 هم نصب بشه؟
من فایل رو دستکاری و نصب کردم اما سایت از کار می افته
تالار گفتمان سوما
شامل انجمن های متنوع تخصصی و عمومی

پاسخ
دوستان این پلاگین با ajax کار میکنه یا اینکه post back داره؟
پاسخ
ممنون

من نصب کردم

فقط یک مشکلی دارم و اونم اینه که پلاگین پاسخ سریع پیشرفته با موفقیت نصب میشه اما وقتی میرم توی تاپیک تا پاسخ سریع ارسال کنم 2تا ادیتور و 2تا جعبه ی شکلک هست ، در حقیقت مثل اینکه دوبار نصب شده .

باید چی کار کنم که یکی بشه ؟
پاسخ
جستجو کنید
باید متغیرش رو پاک کنید
قبلا چند بار توی انجمن مطرح شده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ سریع پیشرفته Advanced Qiuck Reply 1.6 Cancer9003 20 14,649 ۱۳۹۳/۴/۱۸، ۲۱:۲۴:۲۹ عصر
آخرین ارسال: پسر پاییزی
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ از طریق پیام خصوصی در پست PM Reply To Post Cancer9003 1 3,784 ۱۳۹۱/۶/۵، ۲۰:۵۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: salondaran
  [برای 1.6] پلاگینGo to Full Reply/Edit(پاسخ و ویرایش کامل) Doodoo 0 2,763 ۱۳۹۱/۳/۲۲، ۱۰:۱۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پلاگین بستن موضوع ها بعد از تعداد پاسخ تعیین شده Close Thread at reply count Pars 4 6,023 ۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۲:۵۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: shahinpb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان