هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مای بی بی ایران برای حمایت شما
درود !‌

با اينكه من از mybb استفاده نمي كنم ولي اين وجه رو هر ماه مي پردازم تا يك سايت پشتيباني فارسي زبان به كاره خودش بهتر ادامه بده

موفق باشيد
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۰:۲۴:۲۹ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۰:۴۸:۴۴ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۰۰:۵۶:۳۹ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۱۲/۱۶، ۲۲:۴۲:۱۲ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۴:۲۷:۳۲ عصر)
عید همه مبارک

قبل اینکه ببینی متن پست زیاده حوصلت سر نره همشو بخون بعد پنجره رو ببند
دوستان این تاپیک تاپیک حمایت از سیستم پشتیبانی مای بی بی ایران هستش نه حمایت از انجمن وفروم علمی تفریحی گپ و گفتگو!
من حاضرم قسم بخورم که هیچ کدوم از کاربرا پلاگین و یا اموزشی رو روی کامپیوتر خودش سیو نمیکنه و هر موقع پلاگینی براش لازم میشه میاد دانلود میکنه و اموزش رو میخونه و اگه هم گیر کرد سوال میپرسه و جوابشو رو میگیره بماند دیر جواب میگیره یا زود!
حالا شما حساب کنید که هر تاپیک و هر سطر چند کلیو بیت حجم تو دیتابیس اشغال میکنه !برای نگهداری از این تاپیک ها و پلاگینها نیاز به یک سرور قدرتمند و قوی وجود داره که مطالب و پلاگین ها از بین نره و یا هک نشه!
همانطور که میدونید کسی با نصب پلاگین به مشکلی بر نخورده نمیخام اسم پشتیبانی سیستم هایی رو بیارم که علاوه بر ساپورت ضعیف افزونه هایی ارایه میکنن که باعث میشه سیستم باگ پیدا کنه پشتیباتی مای بی بی ایران از این قضیه شکر خدا مبرا هستش و از نظر اموزش و ارایه افزونه رو باید نمره بیست بدیم به مای بی بی ایران.
الان شما میگید همایت از مای بی بی ایران پولش میخاد بره تو جیب مدیر سایت تا بره سینما با دوست دخترش تخمه بشکنه نه این طور نیست شما در اضای یه هاست در پیتی مبلق هنگفتی پرداخت میکنید ولی مای بی بی ایران موظف هستش (در مقابل وجدانش) که سرور خوب اجاره کنه این سرور خوب هم هزینش بالاست اون بنر هایی که تو سایت میبینید مطمئن باشید که یک قرونش هم نرفته تو جیب صاحب امتیاز سایت همش رفته به حساب سرور.
پس برای هر کدوم از ما مبلغی که حتی به چشممون ناچیز بیاد میتونه رو هم جمع بشه و هزینه سرور اریه بشه.

من شما و شما اگر ماهی حتی دو هزا تومان هم حمایت کنیم مشکل حل خواهد شد.

خدا سر شاهده یک قران هم از کمک مالی برای مخارج شخصی استفاده نمیشه

منتظر پاسخ و اعلام حمایتتون هستم تو این تاپیک
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۳۲:۳۳ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۳۵:۳۹ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۴۱:۵۳ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۴۳:۱۸ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۴۳:۴۱ عصر) ، S-ARM (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۰:۵۹:۴۵ صبح) ، parsilu (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۳:۰۷:۱۵ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۴:۲۷:۲۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۶:۱۱:۴۳ صبح)
آقا علیرضا و بقیه دست اندر کاران من یا بعد از ظهر یا فردا که برم بیرون مبلغی واریز میکنم به منظور کمک به تیم قدرتمند مای بی بی ایران

موفق باشید Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۳۸:۱۲ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۴۰:۵۵ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۴۱:۴۰ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۴۲:۳۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۴۴:۳۷ عصر) ، ZEUS (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۵۶:۵۶ عصر)
درود
از تمامی حامیان گروه مای بی بی ایران سپاسگزارم. Heart

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۰:۴۸:۳۴ صبح) ، BSE (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۰۱:۵۹:۱۵ صبح) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۰۱:۴۷:۱۴ صبح)
سلام به همه دوستان
توی ایران حمایت از یه سایت خود گردان مرسوم نبوده البته خب یه کمی کاربران حق دارند چون شاید ندیده باشند
ولی این ما هستیم که رفتارها و هنجارهای اجتماعی رو تعیین می کنیمCool
.........................
با تشکر از همه کاربران و مخصوصا مدیران دوست داشتیHeart مای بی بی
من هم به زودی به جمع حامیان می پیوندمWink

(۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۲۹:۲۱ عصر)ZEUS نوشته است:
به نظر من میتونه استفاده شخصی هم بشه
مدیر دانشجو چه گناهی کرده که این همه وقت بذاره توی سایت
و بعد برای خرید 4تا کتاب از بابا پول بگیره
تشکر خیلی زیادBig Grin

[تصویر:  ira.png]

پاسخ
 سپاس شده توسطlordehsan (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۳:۴۱:۰۱ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۲۱:۴۵:۴۱ عصر) ، BSE (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۰۱:۵۳:۱۹ صبح)
دوستان امروز که تعطیله ،فردا من مبلغ ده هزار تومان برای شما واریز خواهم کرد:
8 هزار تومان برای VIP و 2 هزار تومان برای حمایت از مای بی بی ایران البته به بانک ملی

انشاءالله همیشه موفق باشیدBlush
فعلا لوکال
پاسخ
 سپاس شده توسطmehdi95 (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۳:۳۵:۴۶ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۲۱:۴۵:۵۲ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۰۱:۴۷:۰۲ صبح) ، red_boy (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۲۳:۰۸:۴۸ عصر) ، sadraman (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۲۳:۳۲:۱۰ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۲:۵۱:۳۸ عصر)sadraman نوشته است: سلام به همه دوستان
توی ایران حمایت از یه سایت خود گردان مرسوم نبوده البته خب یه کمی کاربران حق دارند چون شاید ندیده باشند
ولی این ما هستیم که رفتارها و هنجارهای اجتماعی رو تعیین می کنیمCool
.........................
با تشکر از همه کاربران و مخصوصا مدیران دوست داشتیHeart مای بی بی
من هم به زودی به جمع حامیان می پیوندمWink

(۱۳۹۰/۱/۳، ۱۵:۲۹:۲۱ عصر)ZEUS نوشته است:
به نظر من میتونه استفاده شخصی هم بشه
مدیر دانشجو چه گناهی کرده که این همه وقت بذاره توی سایت
و بعد برای خرید 4تا کتاب از بابا پول بگیره
تشکر خیلی زیادBig Grin

من دقیقا همین نظرو دارم، کسایی که دارن زحمت میشکن برای سایت باید تامین باشن از نظر شخصی و غیر شخصی
پاسخ
 سپاس شده توسطlordehsan (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۳:۴۱:۰۵ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۲۱:۴۷:۴۹ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۰۱:۴۶:۴۷ صبح) ، sadraman (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۲۳:۳۲:۱۳ عصر)
Smile

پاسخ
[تصویر:  1330973557.png]

پاسخ
 سپاس شده توسطlordehsan (۱۳۹۰/۲/۷، ۲۲:۳۳:۴۹ عصر)
درود به همه
یک سری مسائل را روشن کنم تا بهتر متوجه بشید
من خودم 3 تا سایت دارم فروشگاه هم دارم مغازه هم دارم درآمدم از نت افزار هم بد نیست رو هر فروشی ی چیزی بهم میدن
انجمن موبایل دارم ش و روز دارم مطالب را سرچ میکنم از تخصص خودم در تعمیرات استفاده میکنم راه حل ارایه میدم مدیر جمع میکنم کاربر جمع میکنم (انجمن من رایگانه)
همه هم راضی هستند و داره کارش بالا میگیره
ولی تمام این تخصصی که من به دست آوردم مجانی بدست نیومده که مجانی ارایه بدم کلی خرج کردم تا بدستش آوردم کلی شب بی خوابی بد بختی کشیدم
حالا مای بی بی و مدیراش
چقدر زحمت ترجمه پلاگین کشیدن چقدر زحمت ساختن پلاگین را کشیدن چقدر جواب ما ها را دادند چقدر پول هاست و .... دادند
مگر نوکر ما هستند که این زحمت بکشن بعد بیایم پست بزنیم فلان وبمان
من و تویی که هیچی حالیمون نبوده حالا در حد پایداری سایتمون داریم استفاده میکنیم علممون بالا رفته و...
حالا بنده خدا ها به اشتباه ی کمک خواستند باید حرف چرت بزنید
اشتباه مدیران مای بی بی و پارس گرامی میدونی چیه همین الان سایت ببندن و در صفحه اصلی که باز میشه ی شماره حساب بدن سالیانه 10000 تومان حق عضویت میباشد به خدا اگه به مشکل بر بخورید با مای بی بی
توی صف بانک ی روز حاضری بایستی تا پولا بریزی به حساب با تلفن و ایمیل و پی ام و ..... خبر میدی ریختی به حساب اون موقع شما پول میدین اگه 50000تومان هم باشه میدید
پارس گرامی من معلوم نیست هر ماه بریزم به حساب ولی هر وقت بشه میریزم به حساب
نمیتوانید بریزید به حساب دیگه گزافه گویی نکنید
انجمن من از سال دیگه سالیانه20000 تومان خواهد شد
الان شما دارید از تخصص افراد استفاده میکنید بهای علمی را که بدست میارید پرداخت کنید حتی اگه 1 ماه کمک کنید
(دیگه خیلی ؟؟؟؟؟؟ میخواستم بگما) اگه بعد از توضیحات من بخوایی بیایی تاپیک بزنی فلان جا رایگانه بما جا ؟؟؟؟
ولی سعی میکنم پارس گرامی را راضی کنم ورود به انجمن را پولی کنه 4000 تا کاربر که حداقل ماهی یک بار به مشکل بر میخورن ما دست کمش را میگیریم 1000 نفر دایم
خوب1000نفر ضرب در 20000 تومان میشه20000000
وای ی ی ی ی ی ی
بیست میلیون تومان
پس پارس گرامی این کار را انجام بده تا قدر نشناسی و اراجیف تموم بشه
امیدوارم هیچ کس از دست من ناراحت نشده باشه حقیقت همینه
شاد باشید پیروز باشید

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۲/۸، ۰۰:۳۲:۲۹ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۸، ۰۱:۳۶:۰۲ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۲/۹، ۰۹:۵۷:۰۸ صبح) ، mihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۰۹:۵۷:۴۹ صبح) ، zesht (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۱:۰۵:۰۶ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۱:۲۶:۱۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۶:۱۳:۳۷ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حمایت از مای بی بی ایران در سایت خود Pars 1 3,377 ۱۳۸۸/۶/۲۵، ۰۲:۰۲:۴۸ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان