هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین پیام خوش آمد گویی برای کاربران تازه عضو شده Welcome PM
به این پلاگین نیاز مبرمی دارم
من نسخه پست اول را نصب کردم
اولا که با 1.6 سازگار نبود توی نوت پد ادیت کردم و فعالش کردم ولی مشکل قبلی که برای ثبت نام اجازه نمیداد کد امنیتی نشان دادهبشه دوباره ظاهر شد
پلاگین رو مجدد دانلود کنید و توی هاستتون آپلود کنید. بعد قبل از فعال سازی از طریق همون هاست فایل پلاگین رو ویرایش کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
سلام دوستان منم نصب کردم مشکلی نداشت فقط در قسمت ارسال پیام خصوصی و عنوان چرا نمیشه از html استفاده کرد؟ آخه ادیتور نداره که بشه لینک گذاشت html هم نداره Sad
Mr.Sajad, از Nov 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
 سپاس شده توسطTaK_BoY (۱۳۹۳/۶/۵، ۲۱:۰۳:۳۴ عصر)
(۱۳۹۰/۴/۳۰، ۱۱:۲۰:۴۶ صبح)Mr.Sajad نوشته است: سلام دوستان منم نصب کردم مشکلی نداشت فقط در قسمت ارسال پیام خصوصی و عنوان چرا نمیشه از html استفاده کرد؟ آخه ادیتور نداره که بشه لینک گذاشت html هم نداره Sad

به دليل اينكه HTML در انجمن ها و ارسال پيام خصوصي غير فعال هست كه بهتر هست كه غير فعال باشه .

شما بايد از My Code هاي خود اديتور استفاده كنيد ، مي تونيد تو اديتور همينجا MyBBIran متن رو كامل بنويسيد بعد كلا تصوير و لينك رو اضافه كنيد بعد كد ساخته شده رو به تنظيمات پلاگين استفاده كنيد .

....
 سپاس شده توسطMr.Sajad (۱۳۹۰/۴/۳۰، ۱۲:۳۰:۵۶ عصر) ، TaK_BoY (۱۳۹۳/۶/۵، ۲۱:۰۳:۳۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۳۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان