هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین پیام خوش آمد گویی برای کاربران تازه عضو شده Welcome PM
چه اروری؟!
من رو فروم خودم نصبه و هیچ مشکلی نداره
يكي از دوستا دقيقا همين مشكل رو داشتن كه بلاي هيدر انجمن يه سري ارور ميورد مشكل فقط به درست اپ نكردن فايل ها بر مي گشت

پلاگين رو از اول دريافت كنيد و با استفاده از اموزش فقط قسمت مربوطه رو ويرايش كنيد سپس به طور كامل در هاستتون اپديت كنيد در غير اين صورت كلي ارور بالاي انجمن به نمايش در مياد
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۲۴، ۰۹:۱۶:۳۶ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۶/۲۴، ۰۹:۴۱:۱۹ صبح)
(۱۳۸۹/۶/۲۴، ۰۹:۰۵:۴۸ صبح)plus نوشته است: يكي از دوستا دقيقا همين مشكل رو داشتن كه بلاي هيدر انجمن يه سري ارور ميورد مشكل فقط به درست اپ نكردن فايل ها بر مي گشت

پلاگين رو از اول دريافت كنيد و با استفاده از اموزش فقط قسمت مربوطه رو ويرايش كنيد سپس به طور كامل در هاستتون اپديت كنيد در غير اين صورت كلي ارور بالاي انجمن به نمايش در مياد

من پلاگینو دریافت کردم و طبق آموزش شما قسمت مربوطه رو ویرایش کردم و در هاستم آپ کردم اما بازم بالای هیدر ارور میده!!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
برای منم این ارور ها بالای انجمن و پنل مدیریت میاد

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

دوستان بعد از آپ کردن 14 رو تغییر بدین ؛ من یکبار تو نت پد تغییر دادم ارور ها ظاهر شدن ولی آپ کردم بعد رو هاست ادیت کردم دیگه اروری نیومد Big Grin

موفق باشیددHeart
 سپاس شده توسطJavad (۱۳۹۰/۲/۳، ۱۸:۱۲:۰۹ عصر)
یعنی چی رو هاست ادیت کردی چطوری؟Huh

میشه اگه وقت داشتی از اول مراحل نصب رو بگی جلو بریم

اول به 1.6 تبدیل کنیم بعد نصب(اپ تو هاست) کنیم بعد دوباره دو هاست ادیت کنیم؟
سلام

با اجازه اساتید

من این فایل برای 1.6 هماهنگ سازی کردم . همکنون هم روی انجمن خودم نصب هست و بدون مشکل کار میکنه براتون قرار میدم:

بدون دستکاری در پوشه plugins در هاست آپلود و سپس از کنترل پنل مدیر کل فعالش کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   welcomepm.zip (اندازه: 3.42 KB / تعداد دفعات دریافت: 52)
 سپاس شده توسطSSASHA (۱۳۹۰/۱/۱۲، ۰۷:۳۳:۲۰ صبح) ، sasha021 (۱۳۹۰/۱/۲۲، ۰۶:۱۳:۴۷ صبح) ، mansour1 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۰:۱۱:۴۱ صبح) ، hosebr (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۹:۴۶:۴۹ عصر) ، kian (۱۳۹۲/۵/۲۰، ۱۹:۳۶:۰۵ عصر)
بابا دمت گرم تو دیگه کی هستی مرسی فدات شم

من نصب کردم هیچ مشکلی نداشت

دیگه همینو میخواستم نصب کنم خیلی واسم مهم بود

دیگه تو هاستم نمیرم تا... Big Grin

میترسم قاطی کنه هاست نریم بهتره الکیWink
 سپاس شده توسطsasha021 (۱۳۹۰/۱/۲۲، ۰۶:۱۳:۵۲ صبح)
(۱۳۹۰/۱/۱۲، ۰۲:۴۹:۵۸ صبح)YaseR نوشته است: دوستان بعد از آپ کردن 14 رو تغییر بدین ؛ من یکبار تو نت پد تغییر دادم ارور ها ظاهر شدن ولی آپ کردم بعد رو هاست ادیت کردم دیگه اروری نیومد Big Grin

موفق باشیددHeart

ممنون... منم این مشکل رو داشتم که با راهنمایی شما حل شدSmile
چرا همون اول درست ترجمه نمیکنید که این همه مشکل به وجود نیاد؟!!!Huh

شما خیلی زحمت میکشین درسته-دستتون درد نکنه ولی بیشتر پلاگین ها مشکل دارن یا اینکه آموزش درست حسابی ندارن

یک هفته ست دارم دنبال سایت مپ میگردم ولی هیچ کدوم کار نمیکنن آموزشی هم براشون نیست با اینکه مساله خیلی مهمیه واسه هر فرومیConfused

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان