هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب مای بی بی ایران
با 4 تا دزد چی کار دارید؟
بزارید خوش باشن بابا. اگر تمام تلاششون کپی برداری یا ویرایش محصولات اینجاست بزارید لذت ببرند. ما برای MyBB کار می کنم آن ها برای ارضای حسادت خود. پس بزارید از دنیا لذت ببرند.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۲:۰۴:۴۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۲:۴۴:۰۸ عصر) ، Amin_vbp (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۲:۵۰:۴۷ عصر) ، flaov (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۲:۵۴:۲۵ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۳:۲۳:۱۴ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۳:۲۹:۳۵ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۱:۵۸:۱۱ صبح) ، mkh534 (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۲:۱۴:۳۲ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۹:۳۷:۳۷ عصر) ، amirreza78 (۱۳۹۱/۴/۲۷، ۰۹:۰۶:۰۰ صبح)
من با نظر عليرضا جان كاملا موافقم بزاريد خوش باشند WinkWinkWink

تازه اسم خودشون را وبمستر هم ميگذارند بهتر بشون بگيم وب آماتور يا وب بد بهتره چون به هيچ وجه شعور ندارند براي زحمت ديگران ارزش قائل باشند

البته يه دليل ديگه هم داره بدبختا سايتشون بازديد كننده نداره گفتند چيكار كنيم ، قالب سايت مرجع و بذاريم بازديد ها بره بالا بدبختي تا اين حد كه حتي براي ميهمان هم لينك دانلود فعاله Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

خدا فضاي مجازي را از انسان هاي مبتدي و سطحي پاك كنه آمين CoolCoolCool

تازه آدم خوب ميگه قالب شاخي نيست پس چرا گذاشتي توي سايتت ؟!!!!

اصلا چرا من وقتم را براي اين آدم هدر ميدم ConfusedConfusedConfusedConfused
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۰۰:۰۰:۳۷ صبح)
خب تمامی قالب های من از اون سایت برداشته شد من دیگه با اون سایت هیچ ارتباطی ندارم
نگاه این تاپیکو
// لینک برداشته شد// (لطفاً لینک این سایت ها را در اینجا بک لینک نکنید - Mohammad-Za)
پسره بی ادب قالبایی که با زحمت درست میشه کپی میکنه میذاری تو سایت خودش و به اسم خودش میزنه بعد یکاری بکنید داره به همه تهمت و فحش میده و مسخرشون میکنه AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
سایت خودش با پشتیبانی و پلاگینای اینجا ساخته شده و اونجوری شده حالا دم در آورده خیال میکنه کسیه
 سپاس شده توسطflaov (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۳:۱۴:۴۰ عصر)
وقتی که خود علیرضا نجفی نمیخواد ما کاری بکنیم چی میشه کرد؟؟؟
بابا چيكار داريند به كارشون اصلا چرا ما ها هميشه عادت داريم به حواشي بپردازيم

اگه مطلب خوبي در ماي بي بي ايران يا هر سايتي هست با احترام به قوانين اون سايت ازش استفاده كنيد

ما ها ميخواهيم انجمن بزنيم و نياز يه يادگيري داريم كه در اين سايت داريم بدست مياريم حالا چيكار داريم فلان سايت مسخره كرد ، فحش داد يا هر چيز ديگه اي

نكته آخر :

اگه كسي محصولي را توليد كنه صاحب و حق دار اون محصوله كپي و فروش يا هر مسئله مربوط به اون محصول بايد با اجازه مالك باشه

حالا اگه كسي خلاف اين عمل كرد مرتكب عمل خلاف قانون و گناه شده ، تموم شد و رفت و تمام مسئوليتش هم مربوط به خود اونه

فعلا باي

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۴:۲۷:۵۲ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۴:۵۲:۰۴ عصر)
برای جلوگیری از ایجاد دوباره حاشیه ،
//بسته شد//Exclamation

پ.ن : لطفاً لینک این گونه سایت ها را در اینجا بک لینک نکنید.
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۳:۳۵:۵۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۳:۵۳:۱۶ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۴:۰۴:۰۲ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۴:۲۷:۵۷ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۴:۵۱:۵۳ عصر) ، sheitoonak (۱۳۹۱/۹/۱۱، ۱۴:۲۵:۵۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان