هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با افزونه آمار ProStats
سلام
من وقتی توی تنظیمات افزونه اونو بالا تنظیم میکنم توی انجمن ظاهر میشه
ولی وقتی برای پایین تنظیمش میکنم ظاهر نمیشه،یعنی کلا وجود نداره انگار
پاسخ
متغیر افزونه رو در فوتر یا ایندکس یا هر جای دلخواه دیگه قرار بدین
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۳/۷، ۱۳:۴۸:۴۲ عصر)
(۱۳۹۵/۳/۴، ۱۷:۳۵:۳۴ عصر)saeed_same نوشته است: متغیر افزونه رو در فوتر یا ایندکس یا هر جای دلخواه دیگه قرار بدین

واقعا که این انجمن به مشکلات رسیدگی میکنه و سریع پاسخ میده،با این پاسخ سر بسته منو گیج کردین
خودم بالاخره درستش کردم
واقعا خسته نباشید
پاسخ
اتفاقا بحث متغیر افزونه بحث جالبیه...
یعنی با فراخوانی یک نام ب روشی ک منم تقریبا نمیدونم شما می تونید افزونه رو در هر جایی
از قالب ک دلتون میخواد نمایش بدید.
و اگه میشه یک نفر این بحثو کامل باز کنه لطفا...
پاسخ
(۱۳۹۵/۳/۴، ۱۶:۵۵:۰۳ عصر)shahin1983 نوشته است: سلام
من وقتی توی تنظیمات افزونه اونو بالا تنظیم میکنم توی انجمن ظاهر میشه
ولی وقتی برای پایین تنظیمش میکنم ظاهر نمیشه،یعنی کلا وجود نداره انگار
درود، بهترین کار اینه که تاپیک رو بخونید، اگر راه حلی پیدا نشد سرچ کنید، اگر راه حلی پیدا نشد توی تاپیک همون پلاگین مشکلتونو بگید تا کسانی که مشکل شما رو دارن (با همون مرحله اولی که گفتم) سریع تر به نتیجه برسن. (برای دریافت راهنمایی بعدی درباره پلاگین ها اینطور عمل کنید بهتر هست، سپاس)

راهنمایی:
قالب index رو ویرایش کنید و متغیر زیر رو پیدا کنید

کد:
{$forums}
سپس آنرا با کد زیر جابجا کنید:
کد:
{$ps_header_index}
{$forums}
{$ps_footer_index}

چون شما گفتید تو حالت نمایش در بالا نشان نمیده احتمال میدم که در حالت نمایش در پایین بیاد پس یعنی متغیرش وجود داشته، پس اگر متغیر زیر دو بار تکرار شده بود یکی از آنها را حذف کنید
کد:
{$ps_footer_index}

تمام شد×

پ ن : در حالت کلی هم اینها متغیر های پلاگین هستن:
کد:
{$ps_header_index}

{$ps_footer_index}
که اولیه برای حالت نمایش در بالا و دومیه برای حالت نمایش در پایین انجمن(داخل تنظیمات هست) میباشند که شما میتونید اونها رو با توجه به طراحی و سلیقه خودتون محلش رو تغییر بدید.

(۱۳۹۵/۳/۵، ۲۳:۵۰:۲۰ عصر)hamzeh12hh نوشته است: اتفاقا بحث متغیر افزونه بحث جالبیه...
یعنی با فراخوانی یک نام ب روشی ک منم تقریبا نمیدونم شما می تونید افزونه رو در هر جایی
از قالب ک دلتون میخواد نمایش بدید.
و اگه میشه یک نفر این بحثو کامل باز کنه لطفا...

در پاسخ به موضوع شما باید بگم که، اگر متغیر پلاگینی داخل هرقالبی قرار بگیرد نمایش داده خواهد شد اشتباه است.
منحصرا در بخش های خاصی متغیر ها معتبر هستن که در نهایت منجر به نمایش امکانات و ابزار هایی میشن. برای مثال همین prostat به صورت نرمال تنها در صفحه نخست و همان index نمایش داده میشه، اما توی تنظیماتش فکر کنم امکانی رو تعبیه دیدن که در صورت فعال سازیش اگر متغیری که خودش تعیین کرده رو شما هر جایی و هر قالبی که میخواید قرار بدید قطعا نمایش خواهد داد. (اکثر پلاگین ها این قابلیت را نه در تنظیمات و نه به صورت پیشفرض تو خودشون ندارند)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۳/۷، ۱۵:۵۴:۰۷ عصر) ، hamzeh12hh (۱۳۹۵/۳/۸، ۱۲:۴۵:۱۰ عصر) ، khakyy (۱۳۹۵/۸/۲۱، ۱۱:۵۶:۵۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۴۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۲۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۱۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان