هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک مشکل با پلاگین ها
سلام شرمنده که زیاد سوال میکنم آخه یه خورده مبتدی هستم.وقتی که یک پلاگین رو دانلود میکنم بعضیاشون یک فایل دارند که توی پوشه پلاگین روی هاست ریخته میشه ولی بعضی از پلاگین ها که دانلود میکنم چندتا فایل و پوشه داره حالا سوال من اینه که همه این پوشه هارو باید توی پوشه پلاگین نصب کرد یا نه هر فایلی رو تویه پوشه هم نام خودش باید ریخت
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
درود
قسمت آموزش ها، آموزش نصب پلاگین هست.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطmoro1374 (۱۳۸۹/۴/۲۰، ۱۲:۵۱:۴۷ عصر)
نه دوست عزیز، هر فایلی که توی پوشه بود توی هاست و در پوشه مربوط (هم نام) خودش آپلود کنید، اگر هم اون پوشه وجود نداشت همونجوری فایل رو با پوشه آپلودش کنیدIdea
[تصویر:  1293436101.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmoro1374 (۱۳۸۹/۴/۲۰، ۱۲:۵۱:۴۵ عصر)
(۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۱:۵۳:۱۶ صبح)Webmaster نوشته است: نه دوست عزیز، هر فایلی که توی پوشه بود توی هاست و در پوشه مربوط (هم نام) خودش آپلود کنید، اگر هم اون پوشه وجود نداشت همونجوری فایل رو با پوشه آپلودش کنیدIdea
عزیز برات یغام خصوصی کردم زحمتش افتاد گردنت شرمنده به خدا توی پیغام همه چیز رو برات فرستادم
پاسخ
(۱۳۸۹/۴/۲۰، ۰۰:۲۷:۰۵ صبح)q_azy نوشته است: عزیز برات یغام خصوصی کردم زحمتش افتاد گردنت شرمنده به خدا توی پیغام همه چیز رو برات فرستادم

من که چیزی دریافت نکردم!Undecided مطمئنی به بنده ارسال کردی؟ jalal.m نبود؟
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۲۰، ۰۱:۴۱:۰۰ صبح)
(۱۳۸۹/۴/۲۰، ۰۱:۳۷:۱۵ صبح)Webmaster نوشته است:
(۱۳۸۹/۴/۲۰، ۰۰:۲۷:۰۵ صبح)q_azy نوشته است: عزیز برات یغام خصوصی کردم زحمتش افتاد گردنت شرمنده به خدا توی پیغام همه چیز رو برات فرستادم

من که چیزی دریافت نکردم!Undecided مطمئنی به بنده ارسال کردی؟ jalal.m نبود؟

عزیز فراستادم یکبار دیگه چک کن ممنون
پاسخ
عزیز نیازی نیست که دستی ذونه دونه تو فایل های که هست بریزیدشما می تونید تو پوشه ی انجمن که انجمن توش نصب برید و فیل رو اکستارت کنید خودشون می رن تو پوشه های مربوطه
با بزرگ و کوچک نباید مزاح کرد زیرا بزرگ کینه ور گردد و کوچک دلیر
( ارسطو )
پاسخ
(۱۳۸۹/۴/۲۰، ۱۲:۵۱:۲۱ عصر)moro1374 نوشته است: عزیز نیازی نیست که دستی ذونه دونه تو فایل های که هست بریزیدشما می تونید تو پوشه ی انجمن که انجمن توش نصب برید و فیل رو اکستارت کنید خودشون می رن تو پوشه های مربوطه

درود
دوست عزیز منظور شریفتون پوشه htdocs هست؟؟
پاسخ
بله، توی گیگفا همونهWink
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۵۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۴۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان