مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: یک مشکل با پلاگین ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام شرمنده که زیاد سوال میکنم آخه یه خورده مبتدی هستم.وقتی که یک پلاگین رو دانلود میکنم بعضیاشون یک فایل دارند که توی پوشه پلاگین روی هاست ریخته میشه ولی بعضی از پلاگین ها که دانلود میکنم چندتا فایل و پوشه داره حالا سوال من اینه که همه این پوشه هارو باید توی پوشه پلاگین نصب کرد یا نه هر فایلی رو تویه پوشه هم نام خودش باید ریخت
درود
قسمت آموزش ها، آموزش نصب پلاگین هست.
نه دوست عزیز، هر فایلی که توی پوشه بود توی هاست و در پوشه مربوط (هم نام) خودش آپلود کنید، اگر هم اون پوشه وجود نداشت همونجوری فایل رو با پوشه آپلودش کنیدIdea
(۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۱:۵۳:۱۶ صبح)Webmaster نوشته است: [ -> ]نه دوست عزیز، هر فایلی که توی پوشه بود توی هاست و در پوشه مربوط (هم نام) خودش آپلود کنید، اگر هم اون پوشه وجود نداشت همونجوری فایل رو با پوشه آپلودش کنیدIdea
عزیز برات یغام خصوصی کردم زحمتش افتاد گردنت شرمنده به خدا توی پیغام همه چیز رو برات فرستادم
(۱۳۸۹/۴/۲۰، ۰۰:۲۷:۰۵ صبح)q_azy نوشته است: [ -> ]عزیز برات یغام خصوصی کردم زحمتش افتاد گردنت شرمنده به خدا توی پیغام همه چیز رو برات فرستادم

من که چیزی دریافت نکردم!Undecided مطمئنی به بنده ارسال کردی؟ jalal.m نبود؟
(۱۳۸۹/۴/۲۰، ۰۱:۳۷:۱۵ صبح)Webmaster نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۴/۲۰، ۰۰:۲۷:۰۵ صبح)q_azy نوشته است: [ -> ]عزیز برات یغام خصوصی کردم زحمتش افتاد گردنت شرمنده به خدا توی پیغام همه چیز رو برات فرستادم

من که چیزی دریافت نکردم!Undecided مطمئنی به بنده ارسال کردی؟ jalal.m نبود؟

عزیز فراستادم یکبار دیگه چک کن ممنون
عزیز نیازی نیست که دستی ذونه دونه تو فایل های که هست بریزیدشما می تونید تو پوشه ی انجمن که انجمن توش نصب برید و فیل رو اکستارت کنید خودشون می رن تو پوشه های مربوطه
(۱۳۸۹/۴/۲۰، ۱۲:۵۱:۲۱ عصر)moro1374 نوشته است: [ -> ]عزیز نیازی نیست که دستی ذونه دونه تو فایل های که هست بریزیدشما می تونید تو پوشه ی انجمن که انجمن توش نصب برید و فیل رو اکستارت کنید خودشون می رن تو پوشه های مربوطه

درود
دوست عزیز منظور شریفتون پوشه htdocs هست؟؟
بله، توی گیگفا همونهWink