هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدهای HTML و چگونگی تولید و اجرا
کدهای HTML و چگونگی تولید و اجرا

برای نوشتن کدهای HTML ، تنها یک ادیتور متن مانند Notepad ویندوز و یا نرم افزار های مرتبط با HTML همچون فرانت پیج یا ویژوال استودیو نیاز است .
در طی این آموزش ها می توانید با نرم افزار Notepad ویندوز کدها را نوشته و سپس ذخیره نمایید.
توجه 1 : فایل های تولید شده را با پسوند .htm و یا .html ذخیره نمایید . تفاوتی بین این پسوند ها نمی باشد .
بعد از نوشتن کدها در Notepad و ذخیره ی آن با پسوند های ذکر شده ، برای اجرای کد نوشته شده فایل را در نرم افزار های مرورگر وب مانند Internet Explorer و یا Firefox و ... اجرا نمایید.
کدهای html از یک سری تگ تشکیل شده اند. صفحات HTML فقط از کد ها که به صورت متن هستند تشکيل شده اند. بدین معنا که برای تصویر کد مربوط به تمایش تصویر و جدول و ... کدهای Html مربوط به هر یک را باید نوشت و مرورگر با رسیدن به این کد ها و تگ ها ، المنت های مرتبط با آن را نمایش می دهد.
[تصویر:  How-to-generate-HTML-code-and-run.gif]
توجه 2 : نمایش کدها و شکل خروجی آنها بعضا در مرورگرهای مختلف یکسان نمی باشد و یکی از هنرهای برنامه نویسان وب ، نوشتن کدهایی با اجرای یکسان در مرورگر های مختلف است که در این سلسله آموزش های طراحی وب سایت این امر آموزش داده می شود.
(۱۳۹۴/۹/۴، ۱۵:۰۱:۵۰ عصر)sahar708 نوشته است: کدهای HTML و چگونگی تولید و اجرا

برای نوشتن کدهای HTML ، تنها یک ادیتور متن مانند Notepad ویندوز و یا نرم افزار های مرتبط با HTML همچون فرانت پیج یا ویژوال استودیو نیاز است .
در طی این آموزش ها می توانید با نرم افزار Notepad ویندوز کدها را نوشته و سپس ذخیره نمایید.
توجه 1 : فایل های تولید شده را با پسوند .htm و یا .html ذخیره نمایید . تفاوتی بین این پسوند ها نمی باشد .
بعد از نوشتن کدها در Notepad و ذخیره ی آن با پسوند های ذکر شده ، برای اجرای کد نوشته شده فایل را در نرم افزار های مرورگر وب مانند Internet Explorer و یا Firefox و ... اجرا نمایید.
کدهای html از یک سری تگ تشکیل شده اند. صفحات HTML فقط از کد ها که به صورت متن هستند تشکیل شده اند. بدین معنا که برای تصویر کد مربوط به تمایش تصویر و جدول و ... کدهای Html مربوط به هر یک را باید نوشت و مرورگر با رسیدن به این کد ها و تگ ها ، المنت های مرتبط با آن را نمایش می دهد.
[تصویر:  How-to-generate-HTML-code-and-run.gif]
توجه 2 : نمایش کدها و شکل خروجی آنها بعضا در مرورگرهای مختلف یکسان نمی باشد و یکی از هنرهای برنامه نویسان وب ، نوشتن کدهایی با اجرای یکسان در مرورگر های مختلف است که در این سلسله آموزش های طراحی وب سایت این امر آموزش داده می شود.
مرسی بابت اطلاعات کاملتون.
سلام
واقعا از انجمن بسیار خوب شما تشکر میکنم
مطالب بسیار مفید هستند
دوستان برای ادیتور مناسب برای HTML یا notepad++ استفاده کنین اگه خیلی حرفه ای تر لازم دارین Webstorm رو من پیشنهاد میکنم
من که همون نوت پد ویندوز رو ترجیح میدهم. واقعاً خیلی عالیه و کار کردن باهاش بسیار ساده و به دور از هرگونه پیچ و خمیه!
[تصویر:  gamefa-froum-banner-light.gif]
(۱۳۹۷/۱۲/۱۴، ۱۷:۰۱:۲۳ عصر)White Beard نوشته است: من که همون نوت پد ویندوز رو ترجیح میدهم. واقعاً خیلی عالیه و کار کردن باهاش بسیار ساده و به دور از هرگونه پیچ و خمیه!

دوست عزیز خیلی تعجب می کنم از پاشخ شما، برنامه نویس فقط با نوت پد ویندوز!!! می تونم بپرسم با چه کدی کار می کنی؟؟ اصلا برنامه نویسی شما! خنده دار واقعا همینجوری فکر کنم یه چیزی گفتی شما Undecided
تا حالا با اون دو تا برنامه ای که دوستمون گفتن کار کردی که میگی پیچ و خم! notepad++ که آب خوردن کار باهاش تاز شروع میکنی کد زدن یه تگ مثلا کلی بهت پیشنهاد میده که سریع تر کد زنی کنی و راحت باشی، خواهشا همینجوری نیا یه چیزی بپرون!
لطفا از بالا آوردن پست های قدیمی با اسپم خودداری کنید در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد.

موضوع بسته شد×
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۴۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت ظاهر یک گاو تنها با کدهای HTML e.b35927 0 1,373 ۱۳۹۴/۴/۱۵، ۱۲:۳۲:۱۷ عصر
آخرین ارسال: e.b35927
  آموزش دسترسی به کدهای Html 84510980 5 5,115 ۱۳۹۲/۶/۱۷، ۱۲:۰۳:۱۲ عصر
آخرین ارسال: jan123

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان