هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آموزش تغیرات در نمایش صفحه اصلی
ببینید الان متغیر {$modlist} وجود دارد و هر کاربری رو که از کنترل پنل مدیر کل برای انجمنی تعریف کنید بر اساس آی دی انجمن کاربر مدیر اون انجمن میشه

میخوام چنین حالتی برای نویسنده ایجاد کنم(یعنی در واقع یک متغیر جدید تعریف کنم)
پاسخ
خوب دوست من فهمیدم منظورتون رو، مهم اینه که کجا میخواید این نویسنده رو نشون بدید و کدوم نویسنده رو میخواید نشون بدید؟
توی یک انجمن صدها و شاید هزاران نویسنده وجود داشته باشه! اگر منظورتون آخرین نویسنده (ارسال کننده) باشه که متغیرش وجود داره و در قسمت lastpost قرار گرفته
پاسخ
منظورشون اینه که میخوان یک متغیر بزارن مثله مدیر انجمن که نشون میده. نشون بده کی نویسنده این بخشهWink
پاسخ
پیشنهاد من دستی عمل کردنه.تو قسمت توضیحات انجمن دستی وارد کنید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
شما به چی میگید نویسنده؟ مگر فروم نویسنده میتونه داشته باشه؟!!
تاپیک میتونه نویسنده داشته باشه! چون تاپیک فقط و فقط 1 نفر نویسنده (ایجاد کننده) میتونه داشته باشه

سوالتون گنگ هست دوست من، بیشتر توضیح بدید تا بتونیم راهنماییتون کنم
پاسخ
(۱۳۹۳/۵/۱۷، ۱۱:۵۷:۴۸ صبح)GreyWolf نوشته است: شما به چی میگید نویسنده؟ مگر فروم نویسنده میتونه داشته باشه؟!!
تاپیک میتونه نویسنده داشته باشه! چون تاپیک فقط و فقط 1 نفر نویسنده (ایجاد کننده) میتونه داشته باشه

سوالتون گنگ هست دوست من، بیشتر توضیح بدید تا بتونیم راهنماییتون کنم

منظورشون اینه که مثل مدیر انجمن که مینویسه اقای X همینطوری هم بنویسه نویسنده اقای X.

توی بعضی انجمنا گروه کاربری به نام نویسنده میزارن نمیدونم کارایشون چیه دقیقاWink
پاسخ
خوب اون انجمنها احتمالا امکان دسترسی ایجاد موضوع رو برای کاربرها بسته و فقط برای مدیر انجمن باز گذاشته. در اینصورت هم باز نویسنده همون مدیر انحمن هست!
برای انجام این کار forumbit_moderators رو ویرایش کنید و عنوان رو تغییر بدید به نویسنده

خیر اگه میخواید انجمن هم مدیر داشته باشد و هم یک کاربر که مدیر نیست اما در اون انجمن میتونه تاپیک ایجا کنه، باید دست به کار بشید و یک پلاگین بنویسید

راستی میتونید لینک یکی از اون انجمنها رو بدید که هم مدیر داره و هم نویسنده؟
پاسخ
 سپاس شده توسطMohamadReza (۱۳۹۳/۵/۱۷، ۱۵:۳۵:۳۴ عصر)
من توی قسمت مدیر انجمن ندیدم فقط منظور آقا محمد رو واضح تر گفتم. گروه کاربریشو دیدم اما اینطوری نهBlush
پاسخ
خب اینم بد فکری نیسیت

آیا کسی طرز کار انتخاب مدیر برای هر بخش رو میدونه چون باید عین اون بشه فقط یه تغیرر کوچک توش بدم
پاسخ
میری توی قسمت ارسال ها تو پنل اونجا انجمنی که میخوایی رو انتخاب کن نوشته مدیر. اونجا میتونی مدیر بخش رو انتخاب کنی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست سایدبار برای تصویر در صفحه اصلی ashpazkhanoom 5 4,002 ۱۳۹۵/۳/۲، ۰۹:۳۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: میدوری
Star درخواست آموزش ساخت دستی نمایش گروه کاربری در صفحه ی نخست garichi 7 3,326 ۱۳۹۳/۲/۲۲، ۲۱:۴۰:۴۶ عصر
آخرین ارسال: garichi
Rainbow عدم نمایش اطلاعیه در صفحه اصلی انجمن Srbija 5 3,451 ۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۶:۰۰:۲۶ عصر
آخرین ارسال: kralpc
  نمایش تعداد موضوعات و پاسخ های انجمن در صفحه اصلی Javad 3 2,889 ۱۳۹۰/۲/۲۶، ۱۰:۱۵:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Javad
  درخواست فارسی کردن پلاگین نظرسنجی در صفحه اصلی zohair 1 2,381 ۱۳۸۹/۳/۲۳، ۱۳:۱۲:۱۲ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان