هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آموزش تغیرات در نمایش صفحه اصلی
با سلام

میخواستم بدونم میشه جایی رو که نوشته" مدیر انجمن: X "زیرش بنویسه "[تصویر:  user.png] نویسنده:X" یعنی یه متغییر جدید تعریف کنم که درواقع ماهیتش همون مدیر باشه ولی در واقع نوشته باشه نویسنده

ممنون
پاسخ
بالا باش
پاسخ
اموزشش رو دیدم قبلا توی انجمن ولی دقیقا نمیدونم کجاست بگردید مطمئنا پیدا میکنید.
پاسخ
میتونید حدس بزنید که باید دنبال چه کلماتی بگردم؟
پاسخ
بالا باش
پاسخ
آپ......
پاسخ
اگر ممکنه کمی واضحتر و ترجیحآ با تصاویر توضیح بدید...
پاسخ
ببینید من وقتی برای انجمنی مدیر معرفی میکنید اسمش زیر انجمن مربوطه میاد
من میخوام یه بخش دیگه بیاد که برای نویسنده چنین حالتی ایجاد کنه
پاسخ
اسم کدوم نویسنده؟ تو یک انجمن ممکنه صدها نویسنده وجود داشته باشه! کدوم یک از اینها رو نشون بده؟ همه رو؟ یا آخرین نویسنده رو؟
پاسخ
میتونید از فایل های زبان مدیر رو با نویسنده عوض کنید
و یا بیایید و به صورت دستی در اون بخش بنویسند :

نویسنده : مثلا Pars Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست سایدبار برای تصویر در صفحه اصلی ashpazkhanoom 5 3,991 ۱۳۹۵/۳/۲، ۰۹:۳۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: میدوری
Star درخواست آموزش ساخت دستی نمایش گروه کاربری در صفحه ی نخست garichi 7 3,325 ۱۳۹۳/۲/۲۲، ۲۱:۴۰:۴۶ عصر
آخرین ارسال: garichi
Rainbow عدم نمایش اطلاعیه در صفحه اصلی انجمن Srbija 5 3,451 ۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۶:۰۰:۲۶ عصر
آخرین ارسال: kralpc
  نمایش تعداد موضوعات و پاسخ های انجمن در صفحه اصلی Javad 3 2,888 ۱۳۹۰/۲/۲۶، ۱۰:۱۵:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Javad
  درخواست فارسی کردن پلاگین نظرسنجی در صفحه اصلی zohair 1 2,379 ۱۳۸۹/۳/۲۳، ۱۳:۱۲:۱۲ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان