هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ویژه نوروز 93] مای بی بی ایران پوست انداخت!
درود

بنده دیشب سایت را با موبایل باز کردم : NOKIA N97

نمیشد روی هیچ گزینه ای کلیک کرد هرجای صفحه رو لمس میکردم انگار لینک دار بود و به جایی هم نمیرفت

بهتره یک بررسی کنید.

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطsex.mybbiran (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۴۰:۱۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۳۳:۴۱ صبح) ، navidahanj (۱۳۹۳/۳/۲۱، ۰۱:۰۴:۵۱ صبح)
بنده هرشب باگوشی میام !!!
مشکلی ندیدم
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطsex.mybbiran (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۴۰:۱۵ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۳۳:۳۹ صبح)
مشکلات قالب
  • نبود سوال امنیتی جهت جلوگیری از عضویت اسپمر ها
  • کار نکردن نقل قول ها
  • لینک پس زمینه و هدر در سایت دیگر آپلود شده است
  • منوها در هدر از نظر اندازه کاملا مشکل دارند
http://www.hotup.ir/upload/36u7_index.jpg
http://upload7.ir/imgs/2014-03/31358641940389006287.jpg

از نظر قالب موبایل هم بنده با Sony Xperia Z1 تست کردم اکثریت قسمت ها لینک دار بود!!
پاسخ
 سپاس شده توسطsex.mybbiran (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۴۰:۰۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۳۳:۳۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۲:۵۵:۴۶ عصر)
نقل‌قول: بنده هرشب باگوشی میام !!!
مشکلی ندیدم

دوباره تست کردم مشکل نداشت ظاهرا تا صفحه کاملا لود نشه این مشکلو داره.
پاسخ
 سپاس شده توسطsex.mybbiran (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۴۰:۰۴ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۳۳:۳۴ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۲:۵۵:۴۸ عصر)
یعنی چطوری لینک دار میشن!؟!

قالب بروزرسانی شد، مشکلات حل شده:

رنگ بندی جدید
سازگارشدن با مانیتورهای واید
تغییرات کلی درهدر
رفع مشکل تبلیغات
حل مشکل تبلیغات کناری
رفع مشکل هشدار پ.خ
و برخی ویرایش ها
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطsex.mybbiran (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۹:۵۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۳۳:۳۲ صبح)
و هم اینک حمله اسپمرها به مای بی بی ایران
سلام دوستان و مدیر سایت
لطف کنید یه سوال امنیتی درست هم برای سایت انتخاب کنید.امروز بالاتر از 300 تا اسپمر در سایت ثبت نام کردند.برسی کنید ببینید این تعداد ربطی به قالب هم داره یا نه،چون قبلا اینطور نبود.
کلی هم ارسال داشتند.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۴، ۲۲:۰۱:۰۲ عصر) ، sex.mybbiran (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۹:۵۵ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۳۳:۳۰ صبح)
یه هیدر تو سبک طراحی قالب طراحی بشه بد نیستش این هیدر اصلا با قالب هم خوانی نداره
بک گراند هم جای بهتر شدن داره
HeartHeartHeart
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطsex.mybbiran (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۹:۵۱ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۳۳:۲۷ صبح)
درود

امروز با IE اومدم تیبل ها بی رنگ هستند به عبارت دیگه تر فکر کنم -ms- برای تیبل ها اضافه نشده.

نکته دیگه در کادر ورود ( جایی که یوزر و پسورد مینویسیم ) رنگ نوشته ها سفید هست و قابل نمایش نیست

بدرود
پاسخ
 سپاس شده توسطsex.mybbiran (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۹:۴۳ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۳۳:۲۲ صبح)
سلام خدمت عزیزان
میگم که جریان این عضویت های جدید چیه ؟ هک نشیم ، از یک ساعت پیش تا الان نزدیک 10 نفر بیشتر عضو شدن و توی پروفایلشون تماما لینک سایت های مشابه بوده ، میشه بگید مشکل از چیه ؟ باگ امنیتی نداره قالب ؟
پاسخ
ظاهرا بعد از تغییر قالب متغیر پلاگین سوال امنیتی را اضافه نکرده اند که اینطوری اسپمر ها جولان میدهند من همان روز های اول متوجه شدم و به جناب نجفی پور گذارش دادم حالا شاید قضیه چیز دیگه ای باشد.

خیلی هوشمند شدند این اسپمرها ببینید عجب نام های کاربری دارند ***.mybbiran از پست من تشکر کرد فکر کنم این اسپمر ها هم با اینترنت اکسپلور مشکل دارندTongue
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۰:۵۷:۰۴ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان