مرجع پارسی MyBB
[ویژه نوروز 93] مای بی بی ایران پوست انداخت! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- مرجع پارسی MyBB (https://community.mybbiran.com)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و مباحث مرتبط با سایت (https://community.mybbiran.com/forum-1.html)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و اخبار سایت (https://community.mybbiran.com/forum-27.html)
+--- موضوع: [ویژه نوروز 93] مای بی بی ایران پوست انداخت! (/thread-15926.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

مای بی بی ایران پوست انداخت! - Pars - ۱۳۹۳/۱/۲

درود

مدت ها بود که در فکر طراحی و آماده سازی یک قالب جدید، شیک و در عین حال ساده برای مای بی بی ایران بودیم.

بالاخره با همکاری دوستان، تصمیم گرفتیم قالب جدیدی برای سایت فراهم کنیم که امیدوارم مورد پسند کاربران عزیز باشد.

این قالب با خوش سلیقه ای طراح و نظرات گروه مدیریت مای بی بی ایران تکامل یافته است. بی شک نظرات شما دوستان می تواند ما را در کامل تر کردن و بهتر کردن ای قالب، یاری دهد.

قالب قبلی، از سال 1389 (نزدیک به 4 سال)، یعنی همزمان با معرفی نسخه 1.6.0 مورد استفاده قرار گرفته بود.

قالب همچنان در حال تغییرات است و هنوز بخش هایی ناتمام مانده است. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در همین تاپیک مطرح کنید.

با سپاس از شما.

RE: مای بی بی ایران پوست انداخت! - Amin Yaghubi - ۱۳۹۳/۱/۲

درود

دکمه ی سپاس مشکل دارد .

RE: مای بی بی ایران پوست انداخت! - reza.t.gh - ۱۳۹۳/۱/۲

عالیه بالاخره یک تغییر اساسی...خسته شده بودیم دیگه
امیدوارم این تغییر قالب مبدایی باشه واسه تعریف قالبهای جدید و بهتر.

مشکلات این قالب جدید هم زودتر حل شه و یک انجمن خوب داشته باشیم.
بیس قالب هم که تو مایه های وردپرس هست و زیبایی خاصی به مای بی بی داده.

RE: مای بی بی ایران پوست انداخت! - mellat - ۱۳۹۳/۱/۲

امید که این تغییر سرآغاز پیشرفت های مای بی بی ایران و طراحی وب در ایران باشد .

RE: مای بی بی ایران پوست انداخت! - MyBulletian - ۱۳۹۳/۱/۲

فوق العاد زیبا و شیک
امیدوارم همین یک انگیزه مضاعف در کاربران و مدیران مای بی بی ایران ایجاد کند برای فعالیت قدرتمندتر از قبل
این قالب مارو که بمب انگیزه کرده!!

RE: مای بی بی ایران پوست انداخت! - firstboy000 - ۱۳۹۳/۱/۲

بسیار زیباست غافل گیر شدم.Heart

RE: مای بی بی ایران پوست انداخت! - Pishro - ۱۳۹۳/۱/۲

قالب خوبیه.
دکمه سپاس همونطوری که دوستان گفتن مشکل آجاکس داره و تصویر هم نداره.
کپی رایت پارسی ساز هم بهتره مثل سابق بشه.

RE: مای بی بی ایران پوست انداخت! - SAEED.M - ۱۳۹۳/۱/۲

با سلام به همه کاربران و خسته نباشید به مدیران

خب قالب خیلی خوبی هست اما تا جا بیوفته قطعا زمانبر هست و باید یه سری مشکلات حل شه.

1.من یک مشکلی در بخش navigation پیدا کردم که تصویر رو پیوست کردم. مشاهده کنید.

2.همچنین به نظرم بهتره الان دیگه تصویر گروه های کاربری هم تغییر کنه و یک تصویر زیباتر ساخته شه. خیلی بهتر خواهد شد.

3. هدر انجمن به نظر شخصی خودم چشمگیر نیست, اگر یک عکس کوچیکتر ساخته شه بسیار زیباتر خواهد شد. مثلا تنها نوشته شده باشه مرجع پارسی مای بی بی و زیرش نوشته شده باشه MyBBIran ... خیلی جالبتر میشه.

4.به نظرم اگر در پروفایل برای آواتار کاربر یک کادر در نظر گرفته شود بسیار زیباتر خواهدشد.

5. به نظر در پست بیت, وقتی موس روی دکمه ها میره بغیر از تغییر رنگ دکمه ها حرکت هم میکنند. به نظرم اگر حرکت نکنند بهتره و تنها تغییر رنگ بدن.

6. همچنین میشه برای زیبایی هر چه بیشتر دکمه ها (هم دکمه های در پست بیت و همچنین دکمه های دیگه که برای ارسال مطلب هست) برای بکگراند از کد های گرادیانت استفاده کرد تا زیباتر بشند من یک نمونه کد گرادیانت میزارم امتحان کنید :
کد:
background-image: -webkit-gradient(
    linear,
    left top,
    left bottom,
    color-stop(0, rgb(250, 250, 250)),
    color-stop(1, rgb(230, 230, 230))
);
background-image: -o-linear-gradient(bottom, rgb(250, 250, 250) 0%, rgb(230, 230, 230) 100%);
background-image: -moz-linear-gradient(bottom, rgb(250, 250, 250) 0%, rgb(230, 230, 230) 100%);
background-image: -webkit-linear-gradient(bottom, rgb(250, 250, 250) 0%, rgb(230, 230, 230) 100%);
background-image: -ms-linear-gradient(bottom, rgb(250, 250, 250) 0%, rgb(230, 230, 230) 100%);
background-image: linear-gradient(to bottom, rgb(250, 250, 250) 0%, rgb(230, 230, 230) 100%);

اینا پیشنهاداتی بود که به نظرم خیلی خوبه اگه انجام شن Wink

سپاسHeart

RE: مای بی بی ایران پوست انداخت! - motorola30 - ۱۳۹۳/۱/۲

درود

خیلی زیبا و قشنگ شده

RE: مای بی بی ایران پوست انداخت! - صالح غلامیان - ۱۳۹۳/۱/۲

درود

بسیار زیبا و شیک است دست تمام عزیزان درد نکنه و خسته نباشند بنده فرصت نکردم هنوز کاملا چک کنم فقط این دو مورد

نقل‌قول: 5. به نظر در پست بیت, وقتی موس روی دکمه ها میره بغیر از تغییر رنگ دکمه ها حرکت هم میکنند. به نظرم اگر حرکت نکنند بهتره و تنها تغییر رنگ بدن.

1-با ایشون هم عقیده هستم استفاده از عناصر متحرک به خصوص در دکمه های پست بیت زیاد خوب نیست البته از نظر بنده چون باعث حرکت سایر دکمه ها میشود

2- در مانیتور های crt 17 که هنوز خیلی ها استفاده میکنند قسمتی که در تصویر مشخص کردم مشکل دارد

[تصویر:  ahs_capture.png]