هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور چگونه رفع کنم
موقع ارسال پست در سایت این ارور میاد

[تصویر:  do.php?imgf=13968651531.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۵:۰۵:۲۸ عصر)
پلاگین جدیدی نصب نکردین ؟
پلاگین های جدید رو غیر فعال کنید .
احتمال زیاد درست میشه .
---------------------------------------------
دوستان ، بنده این مشکل رو تازه داشتم ، پلاگین نصب کرده بودم که این مشکل بران به وجود اومد ، غیر فعال کردم درست شد .
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۵:۴۲:۳۱ عصر) ، only-only (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۰:۳۹:۵۹ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۰۰:۱۵:۵۷ صبح)
با درود
آدرس انجمن شما را از پروفایلتان دیدم (azpnu.ir) تا جایی در جاهای گوناگون نتیجه ها را سبک و سنگین کردم , این ارور مربوط به زیادی دسته بندی و بخش های انجمن می باشد و عدم توان سرور در اجرای کوئری های گوناگون انجمن , شما نخست با هاست خودتون مشورت کنید که آیا هاستشان توان اجرای این حجم کار را دارد یا نه و اگر نشد انجمن های خودتان را ترکیب و کم کنید که هاست زیر بار از دست نرود در یک جمله ( گز نکرده نبُرید) روی هاست ضعیف کار بزرگ نمی شود انجام داد . Big GrinHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۶:۳۳:۴۵ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۷:۳۲:۵۹ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۷:۵۹:۴۰ عصر) ، only-only (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۰:۴۰:۲۲ صبح) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۲:۲۳:۴۱ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۰۰:۱۶:۲۶ صبح)
نه پلاگین یا تغییری انجام ندادم
چند وقت پیش سرور وب هاستینگم حمله دیداس قرار گرفت که مدام سایت منم ارور sql میداد
بعد از اینکه مشکل حل شد این مشکل حاد برای کاربرام پیش اومد
ولی جالبیش اینه که خودم و دو سه تا کاربرام فقط میتونیم پست ارسال کنیم Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۱:۱۰:۴۸ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۳:۱۲:۲۲ عصر)
جدولاتون رو بازسازی یا ریپیر کردید؟
اینکارو انجام بدید و بعد بهینه سازیش کنید.این خیلی کمک میکنه مخصوصا برای انجمن شما که اینقدر طولانیه و کاربرای زیادی داره.
از پلاگین هایی که فشار میارن یا اکتیویتی زیادی دارن سعی کنید استفاده نکنید.

موفق باشیدHeart
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطMyBulletian (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۲:۲۳:۰۱ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۳:۱۲:۱۷ عصر)
درود بر شما
احتمالا پلاگین بازدیدکنندگان موضوع را نصب دارید . شاید پلاگینی ناسازگار با اون نصب کردید که روی اون تغییراتی داده شده
پلاگین را از ادمین پنل غیر فعال و قعال کرده اگه حل نشد حذف و دوباره نصب کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۲۱:۲۷:۱۸ عصر)
تا دو روز پیش هیچ مشکلی نداشتم و تو این دو روز اصلا تغییری در سایت ایجاد نکرده ام
ولی کاربرانم به جز دو سه تا از کاربرام بقیه وقتی میخوان پست ارسال کنند این اروور ارسال میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۱۷:۱۴:۴۰ عصر)
این جدول mybb_threadsread مربوط به چی است ؟ مربوط به کدام پلاگین است ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۱۷:۱۴:۴۷ عصر)
مربوط به پلاگین بازدیدکنندگان موضوع
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۱۷:۱۴:۴۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان