مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ارور چگونه رفع کنم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
موقع ارسال پست در سایت این ارور میاد

[تصویر:  do.php?imgf=13968651531.jpg]
پلاگین جدیدی نصب نکردین ؟
پلاگین های جدید رو غیر فعال کنید .
احتمال زیاد درست میشه .
---------------------------------------------
دوستان ، بنده این مشکل رو تازه داشتم ، پلاگین نصب کرده بودم که این مشکل بران به وجود اومد ، غیر فعال کردم درست شد .
با درود
آدرس انجمن شما را از پروفایلتان دیدم (azpnu.ir) تا جایی در جاهای گوناگون نتیجه ها را سبک و سنگین کردم , این ارور مربوط به زیادی دسته بندی و بخش های انجمن می باشد و عدم توان سرور در اجرای کوئری های گوناگون انجمن , شما نخست با هاست خودتون مشورت کنید که آیا هاستشان توان اجرای این حجم کار را دارد یا نه و اگر نشد انجمن های خودتان را ترکیب و کم کنید که هاست زیر بار از دست نرود در یک جمله ( گز نکرده نبُرید) روی هاست ضعیف کار بزرگ نمی شود انجام داد . Big GrinHeart
نه پلاگین یا تغییری انجام ندادم
چند وقت پیش سرور وب هاستینگم حمله دیداس قرار گرفت که مدام سایت منم ارور sql میداد
بعد از اینکه مشکل حل شد این مشکل حاد برای کاربرام پیش اومد
ولی جالبیش اینه که خودم و دو سه تا کاربرام فقط میتونیم پست ارسال کنیم Huh
جدولاتون رو بازسازی یا ریپیر کردید؟
اینکارو انجام بدید و بعد بهینه سازیش کنید.این خیلی کمک میکنه مخصوصا برای انجمن شما که اینقدر طولانیه و کاربرای زیادی داره.
از پلاگین هایی که فشار میارن یا اکتیویتی زیادی دارن سعی کنید استفاده نکنید.

موفق باشیدHeart
درود بر شما
احتمالا پلاگین بازدیدکنندگان موضوع را نصب دارید . شاید پلاگینی ناسازگار با اون نصب کردید که روی اون تغییراتی داده شده
پلاگین را از ادمین پنل غیر فعال و قعال کرده اگه حل نشد حذف و دوباره نصب کنید
تا دو روز پیش هیچ مشکلی نداشتم و تو این دو روز اصلا تغییری در سایت ایجاد نکرده ام
ولی کاربرانم به جز دو سه تا از کاربرام بقیه وقتی میخوان پست ارسال کنند این اروور ارسال میشه
این جدول mybb_threadsread مربوط به چی است ؟ مربوط به کدام پلاگین است ؟
مربوط به پلاگین بازدیدکنندگان موضوع