هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرار دادن عکس در انجمن با لینک سایتهای دیگه
سلام
میخواستم تو انجمن وقتی عکسی رو از سایتی کپی میکنم با پیست کردن عکسها هم بیان تو صفحه نه اینکه لینک عکسها رو دونه دونه وارد کنم

برای این کار باید پلاگین یا کدی رو فعال کنم . .. چیکار باید بکنم؟؟؟
پاسخ
سلام

اديتور پيشرفته را نصب نماييد

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
ادیتور پیشرفته همین چیزی که شما دارین هست
پاسخ
كمي جستجو كنيد

خدمت شما : http://community.mybbiran.com/thread-3524.html
پاسخ
 سپاس شده توسطnumber-one (۱۳۹۲/۷/۸، ۰۹:۳۳:۲۷ صبح)
ممنون
پاسخ
من این را قرار دادم ولی وقتی مطلب با عکسی را سلکت میکنم و در انجمن قرار میدم عکس ها را بارگذاری نمیکنه ...Huh
پاسخ
نقل‌قول: من این را قرار دادم ولی وقتی مطلب با عکسی را سلکت میکنم و در انجمن قرار میدم عکس ها را بارگذاری نمیکنه ...Huh

بيشتر توضيح دهيد ؟

از كجا انتخاب مي كنيد از سايت ديگر يا رايانه ؟!
پاسخ
سلام

از سایت های دیگه

توضیح بیشتر :

من قصد دارم انجمن تفریحی راه اندازی کنم و میخوام وقتی عکس ها را از سایتهای دیگه کپی میکنم و در داخل انجمن پیست میکنم عکسها داخل انجمن لود نمیشن . . .افزونه ادیتور پیشرفته هم بر روی انجمن نصب کردم ولی بازم باید آدرس عکسها رو دونه دونه در داخل انجمن قرار بدم ولی میخوام همه ی عکسهایی رو که از یه سایت انتخاب میکنیم و داخل انجمن پیست میکنم بارگذاری بشن و نیازی به وارد کردن آدرس عکسها بصورت دونه دونه نباشه

بالاخره پیدا کردم

از این پلاگین استفاده کردم

ویراش‌گر پیشرفته‌ی SCEditor (1.4.0.5) Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۷/۱۵، ۱۰:۴۹:۰۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۳۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۳۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۵۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرار دادن عکس در انجمن با لینک سایتهای دیگه majid0261 1 1,691 ۱۳۹۲/۷/۱۵، ۱۱:۰۹:۵۱ صبح
آخرین ارسال: mohamad m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان