هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی رایگان هدر،لوگو،بنر و...
سلام
با اجازه مدیران و طراحان عزیز این تایپیک رو ایجاد کردم که هم امتیازی واسه کاربرا باشه هم نمایش حرفه ی طراحان این انجمن که نشون بدن قدرت طراحی بالایی دارن.
کاربران عزیز اسم انجمن
متن مورد نظر
اندازه
رنگ بندی
و...
رو بیان کنن تا طراحان عزیز به درخواستشون رسیدگی کنن.

با تشکر از انجمن بزرگ مای بی بی ایران
پاسخ
سلام،با تشکر از رضای عزیز بابت ایجاد این تاپیک

نوشته : انجمن سرگرمی و تفریحی روزهای شادی
اندازه اش در سایز این عکس یاشه : (در قسمت سفید چیزی طراحی نشه چون پشت دکمه ها میفته ولی رنگ زمینه رو داشته باشه اون قسمت سفید)

http://www.happydays.ir/images/img/logo.png

رنگ بندی هم به سلیقه خودش باشه

تشکر .
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
پاسخ
سلام دوستان

یه بنر میخواستم رنگ بنفش و صورتی ترکیب رنگ ابی هم توش باشه مشکلی نیست فقط با بکگراند انجمن جور در بیادhttp://rize-pize.ir/index.php و بعدش اینا به صورت اسلاید:

1-انجمـــن تقریحی سرگرمی ریــــزه پیــــزه

2-محیطی صمیمی

3-جذاب

4-مکانی برای اوقات فراغت شمــــا

+

هدرم میخام واسه اینجا http://rize-pize.ir/index.php اما خواهشا لطفا هدر قشنگ باشه هدرم با قالب انجمن یعنی رنگ ابی و بکگراندش که خودم عوض کردم که بنفشه جور در بیاد

اینم یه شات http://upload7.ir/images/52476254496130050679.png
پاسخ
کسی نبود:؟Huh
پاسخ
تا شب همه ی کارهای این بخش رو انجام میدم ، امیدوارم بتونم با طراحی های خودم مای بی بی ایران رو بهترین نشون بدم ، سعی میکنم عالی بشه

نمونه کار هم شب قرار میدم

فعلا

خدمت شما :

[تصویر:  13728707741.png]

امیدوارم خوشتون اومده باشه ، و شمل دوست عزیز سینا ، شما کارهاتون رو از سایت دیگه ای گرفتین و نیازی به طراحی دوباره نمی بینم

کاری بود در خدمتم
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطnavidahanj (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۲۳:۱۵:۰۸ عصر)
کسی برا من طراحی نمیکنه؟HuhHeart
پاسخ
با سلام
[تصویر:  19901080834800263421.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطnavidahanj (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۲۳:۱۶:۱۲ عصر)
نقل‌قول: کسی برا من طراحی نمیکنه؟HuhHeart

فک کنم شما تو my-bb.ir طرحاتونو تحویل گرفتین ، دیگه نیازی نمی بینم که دوباره طراحی کنیم .

موفق باشید
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
(۱۳۹۲/۴/۱۲، ۲۲:۲۰:۴۵ عصر)adminn نوشته است:
نقل‌قول: کسی برا من طراحی نمیکنه؟HuhHeart

فک کنم شما تو my-bb.ir طرحاتونو تحویل گرفتین ، دیگه نیازی نمی بینم که دوباره طراحی کنیم .

موفق باشید
این تایپیک ربطی به هیچ انجمن دیگه ای نداره لطفا اسپم ندید و اگر راقب به انجام هستید درخواستشون رو انجام بدید.
کاربری که اینجا درخواست میده نباید ربطش داد به جای دیگه ممکنه توی هزار تا انجمن دیگه هم درخواست رو داده باشه دلیل نمیشه کارش انجام نشه.دوستان جسارت نباشه ولی در صورتی که طراح هستید بی منت کار رو انجام بدید و به اسم تایپیک دقت کنید در صورتی هم که مبتدی یا اینکه راقب به انجام نیستید خوب اجبار نیست.
این تایپیک فقط یه جور تبلیغ برای طراحان این سایت هست و حمایت مای بی بی از کاربرانش.
پاسخ
 سپاس شده توسطSina_23 (۱۳۹۲/۴/۱۲، ۲۳:۰۳:۳۷ عصر)
ایشون طرح هاشونو دریافت کردن و در ضمن آدرس سایتی قرار ندادن تا پشتیبانی بشن ، شما خودتونم ، توی همون سایت درخواست داده بودین اقای پاسخگو ، وقتی کسی که تعریف کردن یه class رو بلد نباشه و اینطور دم از مبتدی گری بزنه و بشه پاسخگو ، خدا به داد ما برسه
-------------------------------------------------------------------------------------------------
نمونه کارها :

[تصویر:  19ece62fae86.gif]

[تصویر:  c9ebb2ded806.png]

[تصویر:  376033f78e14.png]

[تصویر:  821a161aa421.gif]

[تصویر:  682cc30db9c0.gif]

[تصویر:  e6bd7a6970cd.gif]

[تصویر:  cbca44843a86.png]

[تصویر:  445e31413810.png]

بعضیا دیروز شدن پاسخگو ، بدون داشتن یه ذره سواد ، حالا شدن صاحب مای بی بی .... تو هر پاپیکی هم بی ربط یا باربط پستشون هست ، آمار رو میده بالا خب
---------

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست طراحی لوگو رایگان برای انجمن آریانا سی ال sinasinahm 5 3,135 ۱۳۹۳/۵/۲۳، ۲۲:۲۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: محمد تی ام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان