هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی رایگان هدر،لوگو،بنر و...
دوستان میدونم پست دادن و تشکر کردن یه نوع اسپم هست ولی از اینکه میبینم دوستان وقتشونو در اختیار من گذاشتن فقط با زدن دکمه اعتبار و سپاس نمیتونم خودمو راضی کنم

دوستان دستتون درد نکنه،شرمنده کردید Heart
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
پاسخ
بابا چرا دارین دعوا میکنین اصن نخاستمHeart
پاسخ
دوست من ، خواهشا گرافیک بلد نیستی به سلامت ،؛ تاپیک رو راه انداختی بسته ، آفرین خوش گلدون ،

در ضمن همه ی نمونه کارها ، طراحی خودم هست ، و اهانت نکن ، فایل psd همشونو دارم اصلا psd بلدی فرمت چیه ؟؟؟ اقای سازنده ی مای بی بی.
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
ممنون از لطفت داداش گلم عالیه
پاسخ
سلام دوست عزیز من نیاز به یک هدر برای انجمن تفریحی سرگرمی سیگنال دارم با رنگ ابی و سبز کمرنگ ممنون دوست عزیز.البته برای قالبAscent Theme ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۳۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۲۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۵۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست طراحی لوگو رایگان برای انجمن آریانا سی ال sinasinahm 5 3,135 ۱۳۹۳/۵/۲۳، ۲۲:۲۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: محمد تی ام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان