هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه طراحی آرم رسمی مای بی بی ایران
درود
با توجه به اینکه مای بی بی ایران با همت مدیران و پشتیبانی کاربر ها به محبوب ترین انجمن فارسی MyBB در ایران تبدیل شده است، نبود آرم رسمی و فاویکون برای این سایت احساس می شود.

از تمامی دوستانی که دستی در گرافیک دارند دعوت می شود:

1- طراحی آرم رسمی برای مای بی بی ایران
2- طراحی فاویکون

بهترین طراحی به عنوان آرم و و فاویکون رسمی مای بی بی ایران انتخاب خواهد شد.

به عنوان هدیه به نفر اول یک سال اشتراک وی آی پی اهدا می شود و از زحمت وی در مای بی بی ایران قدردانی خواهد شد.

با سپاس

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطmajidsoftware (۱۳۸۹/۱/۱۳، ۰۰:۵۵:۲۳ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۳، ۰۰:۵۵:۲۵ صبح) ، gartal (۱۳۸۹/۱/۱۳، ۰۰:۵۵:۴۸ صبح) ، mnz (۱۳۸۹/۱/۱۳، ۰۰:۵۶:۰۰ صبح) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۱/۱۳، ۰۱:۰۱:۰۴ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۱۳، ۰۱:۰۱:۰۸ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۱۳، ۰۱:۰۱:۵۵ صبح) ، SUPPORT (۱۳۸۹/۱/۱۳، ۱۳:۱۳:۱۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۸، ۲۰:۲۹:۱۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۰۹:۰۶:۳۳ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۱۵:۲۳:۰۹ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۱۵:۳۶:۳۰ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۰۹:۱۴:۳۳ صبح) ، tofighi (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۱:۴۱:۱۴ صبح)
من یکی طراجی کردم اگه خواستید استفاده کنید جایزه هم نمیخوام

این لگو [تصویر:  33080027012526660665.gif]

البته چون فایکون رو تو هیچ سایتی نشد اپلود کنم زیپ کردم بعد اپلود کردم http://rapidshare.com/files/372719888/favicon.zip.html
http://hotfile.com/dl/36578705/441264c/favicon.zip.html

البته من خیلی وقت دیگه گرافیک کار نمیکنم اگه بد شد دیگه ببخشید
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۱۷، ۲۲:۳۳:۴۴ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۲۴، ۱۲:۱۸:۴۴ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۲۴، ۱۲:۴۹:۳۳ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۲۰:۵۷:۴۳ عصر)
اینم یه طرح از طرف من Smile

[تصویر:  ms5lohp0wap6mrk8q2.jpg]
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۱/۲۴، ۱۲:۱۸:۴۷ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۲۴، ۱۲:۴۹:۵۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱/۲۴، ۱۲:۵۵:۱۵ عصر) ، Dict@tor (۱۳۸۹/۱/۲۴، ۱۳:۴۹:۲۲ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۳/۲۳، ۲۳:۳۳:۴۶ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۲۰:۵۶:۱۵ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۰۹:۰۶:۲۲ صبح)
با سلام
.
منم با یک خورده گرافیکی که بلد بودم این لوگو رو طراحی کردم.

امیدوارم مفید واقع بشه Heart

[تصویر:  nv5ve41grmke7c04z3q.jpg]
به سوالات مربوط به نصب و پشتیبانی و طراحی در پیام خصوصی جواب نخواهم داد.
لطفا سوالات خود را در تاپیک های مربوطه مطرح نمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۳/۲۳، ۱۸:۴۸:۲۷ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۳/۲۳، ۲۳:۳۳:۳۹ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۲۰:۵۶:۳۱ عصر)
منم برای دلگرمی دوستان هنرمندم یه عکسی میزارم اینجا !
البته جلوی صاحبان سبک در فتوشاپ یکم بی ادبی شاید باشه ولی به هرحال قصد فقط اینه که بگیم زنده ایم!
[تصویر:  i90033_image5.jpg]

اینم لینک از بمب شیر :
http://www.bombshare.com/images/mrstgexq...o60ipe.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۳/۲۴، ۱۲:۵۷:۴۲ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۳/۲۴، ۱۳:۳۹:۱۹ عصر) ، ParsehWorld (۱۳۸۹/۳/۲۴، ۱۶:۵۱:۰۳ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۳/۲۴، ۲۲:۲۰:۳۶ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۲۰:۵۶:۴۴ عصر)
Star 
دوستان خسته نباشید . طرح های همه رو دیدم . قشنگ شدن ولی توی تمام طرح ها حس میکنم یه چیزی کمه .

دقت کنید این طرح باید از پایه نو باشه و یه طرحی باشه که اصلا تکراری به نظر نیاد .

طرح هاتون رو سریع تر قرار بدید تا از ترکیب طرح ها یه ایده نو بزنیم . من خودم به 3 طرح برتر وی پی ان جایزه میدم .
مردي که کوه را از ميان برداشت کسي بود که شروع به برداشتن سنگ ريزه ها کرد

[تصویر:  download.php?img=74]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۱۳:۴۴:۳۷ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۲۰:۲۳:۲۴ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۲۰:۵۷:۰۴ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۲۳:۵۸:۰۶ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۳/۲۶، ۱۲:۲۵:۳۳ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۱۵:۴۶:۵۱ عصر) ، tofighi (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۱:۴۹:۰۴ صبح)
واقعا" من سرخوش شدم که جلوی صاحبان سبک باز میخوام لنگ بندازم!
یه طرح دی جی مای بی بی ایران دارم !
برای اینکه اینجا انقد آروم نباشه ..
یکی دیگه هم هست که نگید این چت زد باز !
[تصویر:  gsdlylrnrimv2j05hkz5.gif]
###ببشید چند کیلویی شما خجالتی وای مامانم اینا میتونم بکنم درخواست من Heartاکس کیوزمی این چیه رو بلوز اوا دست نزن بابام هستش پلیسTongue
خوب بسه اینم این :
[تصویر:  gdzd07iicjousbi4eyf.gif]

بچه های یه چیزی !
من میگم یه چیز باحالی که هست اسم ایران توی مای بی بی ایران هست..
چطوره که پرچم ایران هم توش باشه !
من یه چیزی طراحی کردم(طراحیBig Grinباز جو گیر شدم)
ببینید ..

[تصویر:  attachment.php?aid=1249]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۳، ۲۰:۳۸:۳۳ عصر) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۴/۳، ۲۲:۱۹:۵۳ عصر) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۴/۳، ۲۳:۵۹:۳۸ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۴:۵۷:۲۷ صبح)
اینم از طرح جدید من برای لوگوی رسمی مای بی بی ایران
امیدوارم خوشتون بیاد.

به سوالات مربوط به نصب و پشتیبانی و طراحی در پیام خصوصی جواب نخواهم داد.
لطفا سوالات خود را در تاپیک های مربوطه مطرح نمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۴/۱۳، ۰۹:۳۵:۰۲ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۴/۱۳، ۱۱:۳۵:۱۳ صبح) ، moro1374 (۱۳۸۹/۴/۱۴، ۱۴:۳۸:۰۳ عصر)
خیلی خیلی قشنگه
پاسخ
اينم يه طرح از منHeart

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۴:۵۷:۱۲ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۹:۳۴:۲۸ صبح) ، adv baran (۱۳۹۰/۹/۲۳، ۱۰:۲۶:۱۰ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان