هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویرایش‌گر پیشرفته‌ی SCEditor
روی فایرفاکس بدون مشکلی جواب میده اما با اکسپلورر مشکل داره و آیکن هاش نمایش داده نمیشه فقط یه کادر خالی هست !!
(۱۳۹۱/۱۱/۱۰، ۰۴:۲۶:۱۲ صبح)MyBulletian نوشته است: این ادیتور مشکل داره جناب زنگه

شما گفتید مشکل کپی پست رو حل کرده!

باز صد رحمت به ادیتور قبلی درسته کپی پست رو بعضی مواقع با کدهای اضافه میاورد اما ارسال میکرد موضوع یا پست رو...

این ادیتور بیشتر مواقع اصلا کپی پست میکنیم تشخیص نمیده متنی بروی ادیتور هست و هرچیزی ارسال کنیم میگه متنی ارسال نوشته نشده... این مشکل رو حل کنید توروخدا

دوست عزیز ، این ادیتور برای همه همین مشکل من رو داره و تنها مختص انجمن من نمیشه...
هرکی ادعا میکنه هنگام کپی پست در موضوع جدید "پیامی وارد نشده است " رو نمیده لینک انجمنش رو پ خ کنه تا با عکس بهش نشون بدم.
مشکلات این افزونه که اگر حل بشه قابله استفادست
و الان به هیچ عنوان قابله استفاده نیست!

1. کار نکردن شکلک های بیشتر ، با کلیک بروی شکلک ها به ادیتور اضافه نمیشند
  2. کپی پست مطالب خود سایت بروی ادیتور مشکل داره و زمان ارسال میگه متنی وارد نشده است
  3. در برخی از ارسالات ادیتور 4 تا 5 بار تکرار میشه که در صفحات قبلی چندنفر دیگه همین مشکل رو داشند

و این مشکلات صد در صد برای همه هست من چند انجمن که دوستان نصب کردند دیدم ، استاد زنگه اگر این مشکلات رو حل کنید ممنون میشیم.
خوشحال بودیم برای اولین بار MyBB یه ادیتور خوب و کامل داره که متاسفانه این هم کامل نیست و مشکلاتش طوریه مجبور به غیرفعال کردنش شدیم!

=================================
توضیحات بیشتر برای حل مشکلات

پ.ن: اون چندبار تکرار شدن ادیتور معمولا ارسالاتی که فایل ضمیمه دارن هستش
پ.ن2: کپی پست هم معمولا از ادیتور پیشرفته قبلی انجام میشه نمیاره! حتی به حالت کد هم تبدیل نمیشه !

من خواهش میکنم همه همت کنین تا مشکل این ادیتور حل شه و مای بی بی برای اولین بار یه ادیتور کامل داشته باشه که بزرگترین عیب مای بی بی همین هستش
 سپاس شده توسطاستاد (۱۳۹۱/۱۱/۱۱، ۰۰:۱۱:۵۴ صبح)
پیرو صحبت های mybulletian باید بگم که من از نسخه قبلی ترجمه شده این ویرایشگر دارم استفاده میکنم که بدون مشکل داره کار میکنه ولی هر کاری کردم نتونستم این نسخه جدید رو تو انجمنم راه بندازم.
به شما هم پیشنهاد میکنم که نسخه قبلی رو یه تست بکنید...(سنگ مفت ... گنجشگ هم مفت)...
کسی دلیل کار نکردن این نسخه رو تو انجمن من میدونه؟ کسی این مشکل من رو نداره؟
(۱۳۹۱/۱۱/۱۲، ۰۰:۰۳:۳۹ صبح)دونده آزاد نوشته است: پیرو صحبت های mybulletian باید بگم که من از نسخه قبلی ترجمه شده این ویرایشگر دارم استفاده میکنم که بدون مشکل داره کار میکنه ولی هر کاری کردم نتونستم این نسخه جدید رو تو انجمنم راه بندازم.
به شما هم پیشنهاد میکنم که نسخه قبلی رو یه تست بکنید...(سنگ مفت ... گنجشگ هم مفت)...

بله اون متنی که تو انجمن کاربرانی که این نسخه جناب زنگه رو نصب کردن کپی کردم میگفت پیامی وارد نشده... اما برای شما ارسال میکنه

جالبه نسخه جدید عوض بهتر شدن و رفع اشکالات قبلی ، بدترکرده شرایط ادیتور رو
(۱۳۹۱/۱۱/۱۲، ۰۰:۱۲:۵۵ صبح)MyBulletian نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۱/۱۲، ۰۰:۰۳:۳۹ صبح)دونده آزاد نوشته است: پیرو صحبت های mybulletian باید بگم که من از نسخه قبلی ترجمه شده این ویرایشگر دارم استفاده میکنم که بدون مشکل داره کار میکنه ولی هر کاری کردم نتونستم این نسخه جدید رو تو انجمنم راه بندازم.

بله اون متنی که تو انجمن کاربرانی که این نسخه جناب زنگه رو نصب کردن کپی کردم میگفت پیامی وارد نشده... اما برای شما ارسال میکنه

با چه نامی ثبت نام کردی تو تالارم؟
ارسال کردی یا پیش نمایش زدی؟
(۱۳۹۱/۱۱/۱۲، ۰۰:۲۰:۲۰ صبح)دونده آزاد نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۱/۱۲، ۰۰:۱۲:۵۵ صبح)MyBulletian نوشته است:

با چه نامی ثبت نام کردی تو تالارم؟
ارسال کردی یا پیش نمایش زدی؟

این سوال رو میتونستید خصوصی بپرسید که اسپم نشه هم ارسال بالایی ما درمورد مشکلات ادیتور پایین نره که دوستان فکری بحاله مشکلاتش نکنن
با همین نام ، پیش نمایش کردم ، چون همین پیش نمایش رو هم سایتای دیگه میکردیم میگفت متنی وارد نشده.
 سپاس شده توسطدونده آزاد (۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۱۴:۱۴:۱۱ عصر)
فایل‌های این پلاگین دائماً در github در حال تغییر است.
مثلاً برخی از فایل‌های مسیر inc و jscripts، پنج روز پیش ویرایش شده‌است.
شاید مشکلاتی را که بیان کرده‌اید حل شده باشد.
https://github.com/samclarke/SCEditor-MyBB
 سپاس شده توسطاستاد (۱۳۹۱/۱۱/۱۲، ۱۸:۰۷:۰۶ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۱/۱۱/۱۲، ۲۰:۳۶:۱۳ عصر) ، دونده آزاد (۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۱۴:۱۴:۴۳ عصر)
میشه بزرگواری کنید فایل های جایگزین رو پیوست کنین ؟
متاسفانه لینک برای بنده باز نمیشه.

====================
پ.ن: ورژن 1.4.1 رو نصب کردیم کلا نمیاره ادیتور رو ، همین ورژن شمارو میاره
یه بار این ادیتور را نصب کردم
بعد حذف کردم دوباره آپ کردم وقتی میرم پلاگین رو فعال کنم این ارور میاد
[تصویر:  39cbrc74hb6n3vle4oqp.jpg]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان