هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویرایش‌گر پیشرفته‌ی SCEditor
(۱۳۹۱/۱۱/۸، ۲۲:۱۳:۰۹ عصر)MyBulletian نوشته است: مشکل این فقط اینه بروی شکلک های بیشتر کلیک میکنیم ، پنجرش باز میشه و روی شکلک کلیک میکنیم به داخل ادیتور نمیاد
اگر آموزشی برای رفع این مشکل دارید ممنون میشم قرار بدید.

فقط کافی بود مشکل در سرویس شکلک رو جستجو کنید:
نقل‌قول: راهکار:
به بخش قالبها و پوسته ها -> قالب ها -> قالب مورد نظر ->قالب های دسته بندی نشده برید و codebuttons را به حالت اولیه برگردونید مشکلتان حل خواهد شد.
هر جای دیگه مشکل داشتید به حالت اولیه برش گردونید مشکلتان حل خواهد شد من ادیتورم هم به همین صورت مشکلش رو حل کردم.
اینی که شما گفتین الان برای حل مشکل بنده بود؟
عرض کرد در این ادیتور بروی شکلک های بیشتر کلیک میکنیم شکلک هاش به داخله ادیتور نمیاند.
این روش شمام نمیدونم جواب همین سوال بود یا نه اما ثاثیری نداشت
(۱۳۹۱/۱۱/۹، ۱۹:۴۶:۰۹ عصر)MyBulletian نوشته است: اینی که شما گفتین الان برای حل مشکل بنده بود؟
عرض کرد در این ادیتور بروی شکلک های بیشتر کلیک میکنیم شکلک هاش به داخله ادیتور نمیاند.
این روش شمام نمیدونم جواب همین سوال بود یا نه اما ثاثیری نداشت

غیر ممکنه چون برای من به این صورت بر طرف شد... البته باید "رفع مشکل ادیتور در فایرفاکس" هم حل کنید که اگه یه سرچ کنید اونم پیدا میشه...
من با این 2روش مشکلم رو حل کردم... بعدشم خود این ادیتور که به صورت پیش فرض شکلک ها رو داره، نمیدونم دیگه چه نیازی به اون جعبه هستش؟
جناب
این روش شما کلا نابود کرد! مجبور شدم حذف کنم مجدد نصب کنم چون ادیتور پیشرفته قبلی رو میاورد...

حالا نیاز هستش که سوال کردیم دیگه.
من خودم هم مشکل دارم با این ادیتورها
یه مدیر به من بگه چه طور نسخه جدیدتر رو به روز رسانی کنم، چون این ادیتور رو روی قبلی نصب کردم اصلا نیومد، حالا راهی هست که بشه این نسخه جدیدتر رو نصب کرد؟
قبلی رو اول حذف کنید
بعد فایل های اینو جایگزین کنین و فعال کنید... این ادیتور انصافا عالی بهینه سازی شده
منتظر نظر مدیران عزیز هستم...
سلام
زمان ارسال موضوع الان متنی رو کپی میزنم توش و همچنین چیزی اضافه میکنم ارسال میکنم میگه پیامی وارد نشده است!

جناب زنگه لطفا کمک کنید! بنده از قالب پیشفرض هم تستش کردم همین مشکل بود.
سلام دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
ادیتور رو فعال کردم و مشکلی ندارد فقط ادیتور رو دو بار نشون میدهد
چطوری یکی از ادیتور ها رو پاک کنم
این ادیتور مشکل داره جناب زنگه

شما گفتید مشکل کپی پست رو حل کرده!

باز صد رحمت به ادیتور قبلی درسته کپی پست رو بعضی مواقع با کدهای اضافه میاورد اما ارسال میکرد موضوع یا پست رو...

این ادیتور بیشتر مواقع اصلا کپی پست میکنیم تشخیص نمیده متنی بروی ادیتور هست و هرچیزی ارسال کنیم میگه متنی ارسال نوشته نشده... این مشکل رو حل کنید توروخدا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان