هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادغام دو پرتال مای بی بی!
Tongue 
سلام خدمت همه ی دوستان
من می خوام بدونم که می شه پست های یک پرتال مای بی بی دیگر رو به طور کامل به سایت خودم منتقل کنم(فرض کنید دوستم هم پرتال مای بی بی رو نصب کرده و دقیقا" انجمن بندی و یوزر های ساخته شده توی سایت ها مانند هم هستش).
می شه تمام پست های اون رو منتقل کرد؟(فرض کنید که به ftp اون هم دسترسی دارم و تمام فایل های آپلود شده در سایت اون رو هم به سایت خودم انتقال دادم!)
آیا چنین چیزی امکان داره؟؟
اگه امکان نداره می شه یکم توضیح بدید که چرا امکان نداره؟؟
با تشکر از صبر و شکیبایی شما در پاسخ به کاربران
موفق باشید
فعلا" local
پاسخ
 سپاس شده توسطkooshamap (۱۳۸۸/۱۲/۱۱، ۲۱:۵۵:۲۹ عصر)
دوست عزیز شما باید دیتابیس سایت دوست خود را به صورت کامل به سایت خود منتقل کنید یعنی اول اکسپورت کنید و بعد در سایت خود اینپورت کنید . همچنین کلیه فایل های سایت را نیز باید منتقل کنید سپس مراحل نصب وای بی بی را دوباره طی کیند و اینبار مشخصات دیتابیس منتقل شده را بدهید .
این راهی است که به ذهن بنده رسید .
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۱/۲۹، ۰۱:۱۱:۵۶ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۱۸:۰۷:۰۱ عصر)
فکر کنم بشه با وارد سازي جداول اصلي شامل نام کاربران ؛ پست ها ، انجمن ها و فايل هاي پيوست از داخل PhpMyAdmin اين کار رو کرد . حتما مديران محترم مي تونن بهتر رو اين مسئله توضيح بدن و شما نيازي به نصب مجدد نداشته باشي .

Real Legends Never Die
پاسخ
درود
طبق گفته دوستان باید جدول های مورد نظر در PhpmyAdmin را ادغام کنید. می توانید در لوکال امتحان کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۱/۲۹، ۱۳:۰۰:۴۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۱۸:۰۷:۴۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان