مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ادغام دو پرتال مای بی بی!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام خدمت همه ی دوستان
من می خوام بدونم که می شه پست های یک پرتال مای بی بی دیگر رو به طور کامل به سایت خودم منتقل کنم(فرض کنید دوستم هم پرتال مای بی بی رو نصب کرده و دقیقا" انجمن بندی و یوزر های ساخته شده توی سایت ها مانند هم هستش).
می شه تمام پست های اون رو منتقل کرد؟(فرض کنید که به ftp اون هم دسترسی دارم و تمام فایل های آپلود شده در سایت اون رو هم به سایت خودم انتقال دادم!)
آیا چنین چیزی امکان داره؟؟
اگه امکان نداره می شه یکم توضیح بدید که چرا امکان نداره؟؟
با تشکر از صبر و شکیبایی شما در پاسخ به کاربران
موفق باشید
دوست عزیز شما باید دیتابیس سایت دوست خود را به صورت کامل به سایت خود منتقل کنید یعنی اول اکسپورت کنید و بعد در سایت خود اینپورت کنید . همچنین کلیه فایل های سایت را نیز باید منتقل کنید سپس مراحل نصب وای بی بی را دوباره طی کیند و اینبار مشخصات دیتابیس منتقل شده را بدهید .
این راهی است که به ذهن بنده رسید .
فکر کنم بشه با وارد سازي جداول اصلي شامل نام کاربران ؛ پست ها ، انجمن ها و فايل هاي پيوست از داخل PhpMyAdmin اين کار رو کرد . حتما مديران محترم مي تونن بهتر رو اين مسئله توضيح بدن و شما نيازي به نصب مجدد نداشته باشي .
درود
طبق گفته دوستان باید جدول های مورد نظر در PhpmyAdmin را ادغام کنید. می توانید در لوکال امتحان کنید.