هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین اینده
با عرض معذرت عزیزان:
چون سایت بنده به فیس بوک وصله و مطالبش روی فیس بوک هم نمایش دادهمیشه میخواستم ببینم میشه پلاگینی تعریف کرد که مثه سایت میهن بلاگ زمان ارسال مطالب رو توی انجمن مربوطه در اینده قرار بده ؟
مثلا 1 روز دیگه 3 ساعت دیگه یا ....ذکر میکنم که مطالب و نوع انجمن رو قاطی نکنه با هم.
پاسخ
اگر منظورتون این می باشد که تنظیمی انجام دهید که پستی در آینده در انجمن شما منتشر شود ، برای این کار پلاگین پست با تاخیر می باشد که در انجمن بنده موجود می باشد ، البته فکر کنم اینجا هم موجود باشد.
پاسخ
نقل‌قول: اگر منظورتون این می باشد که تنظیمی انجام دهید که پستی در آینده در انجمن شما منتشر شود ، برای این کار پلاگین پست با تاخیر می باشد که در انجمن بنده موجود می باشد ، البته فکر کنم اینجا هم موجود باشد.
میشه لطفا پلاگین رو در انجمن قرار دهید؟
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
نمیدونم دقیقا همونی هست که شما میگید یا نه منظورم اینه که مثلا من الان میخوام یه موضوع ارسال کنم:
پایین موضوع یا بالای موضوع چندتا فیلد انتخاب بهم بده که مثلا در فلان ماه و فلان تاریخ و فلان سال در ساعت فلان در انجمن مربوطه موضوع ارسال بشه
پاسخ
با درود
افزونه ی Delayed Posts در اینجا موجود است . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۱/۱۱/۱، ۱۰:۴۶:۴۱ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱۱/۱، ۱۳:۴۵:۵۷ عصر) ، mazloom (۱۳۹۱/۱۱/۲، ۰۸:۳۵:۲۲ صبح)
کار نکرد عزیزان.از سایت خود اقا مصطفی دانلود کردم نشد.
پاسخ
چکار کنم؟کار نکرد.پلاگین رو که فعال کردم هیچ تغییری زیر متن نوشتاری نداشت
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۱/۲، ۰۱:۴۶:۰۴ صبح)samadagha نوشته است: چکار کنم؟کار نکرد.پلاگین رو که فعال کردم هیچ تغییری زیر متن نوشتاری نداشت

کنترل پنل مدیرکل --> کاربران و گروه‌ها --> (منوی سمت راست) گروه‌ها --> گروه مورد نظر --> (منوی بالا) انجمن‌ها و ارسال‌ها --> Delayed Posting --> گزینه‌ی This Group can use delayed posting. فعال شود.
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۱/۱۱/۲، ۰۳:۰۰:۵۰ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱۱/۲، ۱۰:۱۳:۵۰ صبح) ، Pishro (۱۳۹۱/۱۱/۲، ۱۰:۴۸:۰۱ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱۱/۲، ۱۶:۰۵:۵۲ عصر) ، reza.t.gh (۱۳۹۱/۱۱/۲، ۱۷:۰۲:۰۹ عصر)
سلام مجدد.من این پلاگین رو گرفتم و طبق دستوارتی هم که دادید واسه گروه ها تیک رو فعال کردم ولی وقتی موضوعی(تایپیک) رو ارسال میکنم و تاریخ رو هم مشخص میکنم مثلا واسه دو روز دیگه در ساعت فلان ... ارسال موضوع رو که میزنم همون موقع میفرسه و ارسال واسه اینده انجام نمیشه و واسه مهمان هم کاملا قابل رویت هست.
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۱/۳، ۰۳:۵۳:۱۴ صبح)samadagha نوشته است: سلام مجدد.من این پلاگین رو گرفتم و طبق دستوارتی هم که دادید واسه گروه ها تیک رو فعال کردم ولی وقتی موضوعی(تایپیک) رو ارسال میکنم و تاریخ رو هم مشخص میکنم مثلا واسه دو روز دیگه در ساعت فلان ... ارسال موضوع رو که میزنم همون موقع میفرسه و ارسال واسه اینده انجام نمیشه و واسه مهمان هم کاملا قابل رویت هست.

?
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان