هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محدوديت كاربران بر اساس تعداد پست‌هاي ارسالي
(۱۳۸۹/۱۲/۷، ۰۳:۵۷:۲۱ صبح)Ehssan_it نوشته است: مثل عبارت کاربر فعال که زیر نام کاربری شما نوشته شده ؟ درسته
و من باید بر اساس تعدا پست های که کاربر ارتقای رتبه پیدا میکنه عناوین کاربری تعریف کنم و هر عبارتی که می خوام رو مینویسم.

بله درسته.

quote='Ehssan_it' pid='27061' dateline='1298676441']
برای ارتقای رتبه کاربر هم باید یک ترفیع تعریف شود ، و گروهی که کاربر به ان ارتقا پیدا میکند را در قسمت گروه ها تنظیم میکنیم که چه مشخصاتی داشته باشد درسته ؟ یا بازم یه جا رو اشتباه گفتم.
[/quote]

رتبه ی کاربران ترفیع ندارد.باید شما به شکل دستی تنظیمات ارتقا را انجام دهید.و اگر بخواهید چیزی تعریف کنید که به شکل اتوماتیک ارتقا پیدا کند باید از آن پلاگینی که بنده گفتم داخل اون تاپیک استفاده کنید.(همون اول گفتم ارسال بنده رو داخل اون تالار درست مطالعه کنید,الان برگشتید به همون ارسال)

پاسخ
پس اون قسمت حداقل نوشته ها که تو ترفیع مشخص می کنیم هیچ کارست ؟!!!
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
اگر قسمت درجاتی مثل مدیر کل - مدیر بخش و اینها رو میگین خیر ارتقا پیدا نمیکند.باید دستی اون ارتقا ها را انجام دهید.
پاسخ
نع فقط ارتقا از عضو جدید به رسمی بعد از 100 پست ارسالی هست .
فکر کنم بشه ! یا نه ؟
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
بله اگر بخواین عبارت زیر نام کاربری مثلا بعد از 100 ارسال تبدیل به عضو رسمی بشه و همینطور ستاره هاش بعد از 100 ارسال تبدیل به ستاره های بیشتر بشه میشود.بله.
پاسخ
 سپاس شده توسطEhssan_it (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۱۵:۲۵:۲۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان