مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: محدوديت كاربران بر اساس تعداد پست‌هاي ارسالي
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام.
در IPB و VB امكاني وجود دارد كه افراد بر اساس تعداد پست‌ها و يا تعداد امتيازها به صورت خودكار به گروه‌هاي بالاتر ارتقا پيدا مي‌كنند و بدين ترتيب به انجمن‌هاي محدود شده بر اساس ميزان فعاليت و مشاركت دسترسي پيدا مي‌كنند.
آيا يك چنين امكاني در ماي بي بي هست؟
آيا پلاگيني با اين مضمون را مي‌شناسيد؟
متشكرم
درود
بله هست و نمونه های زیادی از آن هم وجود دارد.
پلاگین های تبادلات مالی بسیاری ساخته شده است که به زودی چند نمونه قرار خواهد گرفت.
بله دوست من.
اگه منظورت ارتقای درجه ی کاربران هستش ، به قسمت زیر برو.
کاربرها و گروهها > ترفیع های گروه > افزودن ترفیع جدید
توی این قسمت به راحتی می تونی یک سری ترفیع تعریف کنی که اگه کاربر به اون تعداد پست رسید ترفیع بگیره.
ترفیع بر اساس گروه های کاربری هستش که شما قبلا در قسمت کاربرها گروها > گروهها تعریف کردین.
به این صورت می تونین برای هر کاربر محدوده ای تعریف شده داشته باشین.
یک سوال که برام پیش اومده در رابطه با ترفیع ها در قسمت ترفیع یه فسمت هست به نام گروه کاربری اصلی
من می خوام کاربرای انجمنم رو طوری دسته بندی کنم که اگه زیر 100 تا ارسال داشتند عضو جدید و اگه بین 101 تا 500 ارسال داشتند به گروه عضو رسمی ترفیع پیدا کنند
این ترفیع ها در قسمت گروه ها اضافه شده حالا می خوام ببینم اگه کاربری بخواد از عضو جدید به عضو رسمی انتقال پیدا کنه " گروه کاربی اصلی " باید روی چه چیزی تنظیم بشه ؟
برای عضو جدید روی چی باید تنظیم بشه؟

ممنون مقاله ای که لینک کرده بودید کامل بود اما می خواستم بدونم اگه من اون قسمت رو روی member ( که البته من اسم و مشخصاتش رو تغییر دادم ) تعیین کنم برای هر دو گروهی که بالا گفتم مشکلی پیش نمیاد ؟
لطفا اگه میشه همینجا جوابم رو بدین
اگر منظور این هست که اگر دو گروه عین هم باشند ایا مشکلی پیش میاد یا نه ؟ باید بگم خیر پیش نمیاد.
این وسط قسمت " عناوین کاربری " چیکارست ؟

اونجتا هم میشه بر اساس تعداد ارسال ها کاربر رو به یک گروه هدایت کرد ایا باید ایت قسمت رو حذف کرد ؟
ایا تنظیمات این قسمت مثا تعداد ستاره ها یا تعداد نوشته برای رفتن به یک گروه با تنظیماتی که تو قسمت " ترفیع " یا گروه ها " اعمال کردیم تلاقی ندارن؟
عناوین کاربری نمادیست در کنار ستاره که یک کاربر پیدا میکنه که به صورت عبارت زیر نام کاربری درج میشه.

اون ستاره ها یک نماد هست و درجه نیست.تلافی هم ندارند.اما با تنظیمات نمیتوانید یک کاربر رو به یک گروه خاصی هدایت کنید مگر اینکه ستاره هایش تغییر کند که آن هم به طور اتوماتیک تغییر میکند.یعنی فقط در قسمت ستاره هاست که به طور اتوماتیک ستاره های کاربر تغییر میکنه اما درجه ی کاربر تغییری نمیکند یعنی کاربر عادی بودنش به مدیر بودنش و یا کاربر ویژه شدنش تغییر نمیکند.فقط و فقط ستاره هایش به طور اتوماتیک در اثر ارسال های بیشتر افزایش پیدا میکند.
نقل‌قول: عناوین کاربری نمادیست در کنار ستاره که یک کاربر پیدا میکنه که به صورت عبارت زیر نام کاربری درج میشه.

مثل عبارت کاربر فعال که زیر نام کاربری شما نوشته شده ؟ درسته
و من باید بر اساس تعدا پست های که کاربر ارتقای رتبه پیدا میکنه عناوین کاربری تعریف کنم و هر عبارتی که می خوام رو مینویسم.

برای ارتقای رتبه کاربر هم باید یک ترفیع تعریف شود ، و گروهی که کاربر به ان ارتقا پیدا میکند را در قسمت گروه ها تنظیم میکنیم که چه مشخصاتی داشته باشد درسته ؟ یا بازم یه جا رو اشتباه گفتم.
صفحه‌ها: 1 2