هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوری :: پیج رنک کوگل آپدیت شد
انجمن من رنک نگرفت و همون یک موند ولی سایتم یه رنک دیگه گرفت و دو شد

تعجبی هم نداره سایت مطالب که میزارم 90 درصد خودم مینویسم ولی انجمن همه اش کپی هست و تکراری

در ضمن پیج رنک جدید گوگل با الگوریتم جدید داده شد و تفاوت های داره
انجمن فــان فــار
انـجـمـن سـرگـرمـی تـفـریـحـی پـارسـی زبـانـان

.: Fun Far :.

پاسخ
(۱۳۹۱/۲/۱۷، ۰۴:۰۵:۴۶ صبح)pdistb.ir نوشته است: آقا فکذ کنم گوگل قاطی کرده به من پیج رنک2 داده یهو نمیدونم چطوری

اتفاقا جناب قاءدی به نظرم به شما کم داده با اون همه مطالب اختصاصیتون اینم برمیگرده به اینکه الگوریتم گوگل بعد از ورود پاندا تغییر کرده و هنوز دقیقا نمیشه فهمید گوگل برای دادن پیج رنک چه چیزی رو تاثیر میده

نقل‌قول: یه سوال داشتم از ذوستان
الان سایتایی که پیج رنک 3 و 4 درن
روزانه چقدر از گوگل ورودی می گیرن؟
ببینید سایت شما پیج رنک داشته باشه و مطلب نداشته باشه ورودی ندارین
یه مثال ساده من پیج رنک 3 هست و شما صفر
یه مطلب منم تو سایتم میزارم شما هم تو سایتتون همون مطلبو میزارین
بعد یه نفر توی گوگل اون مطلب رو که سرج کنه اولین سایتی که میاد اونیه که پیج رنکش بالاتره به قول معروف پیج رنک باعث میشه سایت شما در صفحه یا صفحات اول جستجوی گوگل قرار بگیره

نقل‌قول: برای گرفتن پیج رنگ باید کار خاصی روی سایت انجام بدهیم ، یا پس از ثبت سایت و راه اندازی اتوماتیک انجام میشود ؟
بله بایستی یه سری کارها انجام بدین نظیر مطالب اختصاصی ٬ثبت سایت در گوگل وبمستر٬ساخت نقشه سایت٬بهینه سازی قالب و از همه مهمتر بک لینک که گفته میشه از دوره های بعدی آپدیت پیج رنک توسط گوگل تاثیر داده نمیشه
پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۲۰، ۰۲:۰۹:۱۲ صبح)
خب پس نتیجه میگیریم سایت هایی که به گوگل پول میدهند پیج رنک بالاتری دارند!
در واقع سایت هایی که یا با سئو و بهینه سازی و یا با پول دادن به نمایندگان انحصاری گوگل به صفحه اول و شماره 1 می آیند!
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۲۰، ۰۲:۰۹:۱۶ صبح)
(۱۳۹۱/۲/۱۹، ۰۹:۰۶:۴۳ صبح)M48D1 نوشته است: خب پس نتیجه میگیریم سایت هایی که به گوگل پول میدهند پیج رنک بالاتری دارند!
در واقع سایت هایی که یا با سئو و بهینه سازی و یا با پول دادن به نمایندگان انحصاری گوگل به صفحه اول و شماره 1 می آیند!

سایتای که به گوگل پول میدن و میان صفحه اول توسط خوده گوگل مشخص میشه اگه دقت کرده باشین توی زمینه زرد رنگ قرار میگیرن ینی گوگل حق وبمستر رو اینجوری نمیخواد ضایع کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۲۰، ۰۲:۰۹:۱۹ صبح)
حق با شماست اما بسیاری از شرکت ها با سئو کردن های حرفه ای به نام نماینده گوگل سایت ها را به صفحه و رتبه های اول میاورند!

دوستان توضیحات کامل پیرامون الگوریتم جدید گوگل در لینک زیر هست :
http://www.3eo.ir/1499/%D8%A7%D9%84%DA%A...%AF%D9%84/

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطmybb1 (۱۳۹۱/۲/۲۰، ۰۱:۵۱:۱۸ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۲۰، ۰۲:۰۹:۲۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۱۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان