هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوری :: پیج رنک کوگل آپدیت شد
از تخصصی بالاتره من خودم مطلب ها رو مینویسم بقیه سایت ها از من کپ میزنن البته یه سری از مطلب ها رو هم کپ میزنم و درستش میکنم بعد میزنم ولی همون مطلب رو قرار نمیدم
مای بی بی خدا خیرت بده که تو ادیتورت نمیشه جدول کپی کرد وگرنه من الان همین رنک 2 رو هم نداشتم انگار بعد دوسال گوگل به ماهم روی خوش نشون داد خدایا شکرت
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
به نظر من گوگل پیج رنک نده سنگین تره Big Grin
PR من 1 هست
ماله سایت تاپ فروم که به نظرم خیلی تخصصی تر و جامعتر ازخیلی انجمن هاست و شاید بین 10 انجمن ایران باشه PR 2 هست
سایت پی سی نت هم 4 هست
www.topforum.ir
www.p30net.net
www.sahandforum.com
و میشه گفت که مبنایی برای دادن پیج رنک نیست پس دلیل بر خوب و بد بودن سایت نمیشه Heart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
یه سوال داشتم از ذوستان
الان سایتایی که پیج رنک 3 و 4 درن
روزانه چقدر از گوگل ورودی می گیرن؟

پاسخ
ورودی گوگل ما حدود 500 - 600 است!
لازم به ذکر است آسان دانلود و پارس تولز پیج رنک 2 گرفتند! Big Grin
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
پیج رنک گوگل پس تاثیری ندارهDodgy

پاسخ
دوست من یک اموزش بود که الگریتم جدید سئو گوگل نشونم میداد فکر کنم همینجا خوندمش دیگه ورودی کاربر مهم نیست که چقدر ورودی داشته باشی برای به دست وردن پیچ رنج مهم این هست هموون تعداد کاربر که میان توی سایتچقدر انلاین میمونن توی سایت این ملاک گرفتن پیچ رنج هست الانBig Grin
پاسخ
منظور بندده این بود پیجر رنک زمانی موٍره که همه صفحه هات پیج رنک داشته باشن
سایتایی هستن که پیج رنک صفحه اول 4 هستش
بقیه صفحات یک هم نیستش
برای اون پرسیدم که وقتی پیج رنکشون بالاست طبیعتا داش گوگل هواشونو داره ولی اینطور نیست
Dodgy

پاسخ
برای گرفتن پیج رنگ باید کار خاصی روی سایت انجام بدهیم ، یا پس از ثبت سایت و راه اندازی اتوماتیک انجام میشود ؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۲/۱۸، ۰۷:۱۶:۲۹ صبح)sheikhlar13 نوشته است: برای گرفتن پیج رنگ باید کار خاصی روی سایت انجام بدهیم ، یا پس از ثبت سایت و راه اندازی اتوماتیک انجام میشود ؟
نه عزیز شما فقط مطلب از خود بزار کپی نکن اگه هم از بقیه خط میگیری مطلب ها رو کامل کپی نکن از خودت خلاقیت نشون بده هرچی مطلب نو تر باشه گوگل بهتر میپسنده اصل مطلب دادن ها هست
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۱۰:۲۰:۳۶ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۱۳:۵۵:۲۹ عصر)
ممنون دوست عزیز ، انجمن ما تخصصی است برای نوازندگان کیبورد ، وهمه نوشته ها اختصاصی هست منتها در بخشهای دیگر برای این کاربران گفتگوی آزاد اخبار و البوم تصاویر باز کردیم دقیقا همین کار کپی را انجام میدهند خیلی هم تذکر میدهیم ولی کو ، گوش شنوا Undecided حالا تغییر نام موضوع مهم است یا داخل متن هم تا حدودی باید ویرایش شود ؟

البته فعلا تاپیک زدن در این بخش ها را بسته ایم چون رنک ما در الکسا 700 هزار بئد الان به 900 هزار رسیده و در ایران 6000 بودیم که الان 10 هزار شده فکر کنم برای همین موضوع بود درست است ؟

اگر انطور باشد پس آن مطالب اختصاصی که در بخش موسیقی داریم چطور رتبه نمی گیرد ولی از مطالب کپی سریع رتبه کم میکنند ؟ Wink تمام کاربران ما هم واقعی هستند و هر کدام بالای 10 عددپست دارند. اینها تاثیری ندارد ؟ Undecided
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان