هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
(۱۳۹۲/۵/۸، ۱۳:۵۲:۱۱ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۲/۵/۷، ۱۴:۳۶:۴۴ عصر)goldenaxis نوشته است: سلام
امروز متوجه شدم که task بررسی ابطال عضویت اعضای گروه ویژه به طور اتوماتیک انجام نمیشه. در صورتیکه توی تنظیماتش همه گزینه های مربوط به ساعت و ... ستاره دار هست و خود task هم فعال هست. اما نمی دونم چرا اتوماتیک اجرا نمیشه!!
چیکارش کنم؟

فایل ارسال اول را دریافت کرده، و فایل‌های موجود در آن را با فایل‌های پیشین، جای‌گزین کنید.

(۱۳۹۲/۵/۲، ۱۵:۳۹:۲۵ عصر)iranshahrsaz نوشته است:
(۱۳۹۲/۴/۹، ۱۰:۲۱:۴۵ صبح)kanoon نوشته است: سلام با نشكر از شما ..... امیدوارم كه بتونید راهنماییم كنید

برای پرداخت همه مراحل درست اعمال میشود حتی پول از حساب طرف مقابل كسر میگردد ولی در صفحه سایت در موقع برگشت پیغام تراكنش یافت نشد می اید

ظاهرا
$result = $client->call('bpVerifyRequest', $parameters, $namespace);
در برگشت خطای شماره 42 برمیگردد

منتظر راهنمایی شما هستم
دقیقا من هم مشکل شما را دارم ممنون میشم جناب آقای زنگنه راهنمایی کنند.

فایل ارسال اول را دریافت کرده، و فایل‌های موجود در آن را با فایل‌های پیشین، جای‌گزین کنید.
اگر مشکل حل نشد، دسترسی سرور + MyBB را به همراه درگاه تنظیم شده‌ی بانک ملّت در پلاگین، برای من، در صورت تمایل پ.خ کنید.
سلام و تشکر
در عضویت ویژه حل شد ولی همین مشکل در پلاگین بانک هم وجود دارد لطفا راهنمایی کنید.
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + بانک پاسارگاد + زرین پال) - توسط iranshahrsaz - ۱۳۹۲/۵/۹، ۲۳:۵۴:۱۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم نمایش ایکن های پلاگین بانک hosseinsharbati 4 4,292 ۱۳۹۴/۲/۸، ۲۰:۳۵:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hosseinsharbati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان