هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران
سلام
لطفا دوستان بهشون برنخوره من كوچيك هم شما هستم

شايد خيلي ها بدشون بياد از اين حرف من ولي همه ي اينها بخاطر اينه كه :

تعدادي وقتي اسم پول مياد زود جام ميكنند و نقد ميكنند

چرا چون عادت كرديم رايگان استفاده كنيم ، كرك شده استفاده كنيم ، مفت استفاده كنيم

توي گذاشتن قالب و پلاگين كه مسئله كامل مشخص هست پول پرداخت ميشه و پلاگين يا قالب بدون عيب و نقص نصب ميشه در مورد آموزش ها هم

مثلا : آموزش قرار دادن گوگل پلاس 1000 تومان

شما ميخري طيق آموزش پيش ميري نشد ، صاحب مطلب براتون پياده سازي ميكنه نشد پولتون بر ميگرده

ديگه اينقدر بحث و تفسير نداره

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۱۵:۵۵ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۳۲:۴۰ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۷:۰۳:۰۷ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۹:۰۶:۳۱ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۰:۳۴:۵۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۰:۴۸:۲۱ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۰۳:۰۴ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۳۵:۲۱ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۵۸:۰۱ عصر) ، shinoda (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۴:۲۵:۳۱ عصر)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۱:۰۳:۴۷ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط محمد - ۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۱۳:۳۱ صبح
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۱۴:۵۵:۱۳ عصر
RE: حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران - توسط !Omid StaR! - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۰۶:۳۲:۵۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان