هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
هر کسی کلاه خودش رو قاضی کنه و از دیدگاه عدالت بخواد به موضوع نگاه کنه کسانی که در قبال دریافت کاملاً رایگان این همه امکانات و بهره مندی 24 ساعته از این پشتیبانی قوی ( چه مدیران و چه کاربران زُبده ) اگه بخواد به کسی توهین بکنه ! به اندازه یک دانۀ اَرزن بویی از انسانیت نبرده هیچ، بلکه وجدان هم نداره!

چرا؟ چون پشتیبانی 24 ساعته رایگان + امکان دانلود رایگان انجمن ساز وظیفۀ شما نیست بلکه لطف شما ( همه اعضای مای بی بی ایران) هستش که شامل حال ما شده.

نمیخوام الکی چرب زبونی بکنم یا هندونه بدم زیر بغلتون چون از این کارها سودی عاید من نمیشه.
ولی همینقدر بدونید که قدردان زحمات همه شما اعم از مدیران و کاربران و خلاصه کسانی که چیزهای زیادی به اموخته های قبلی من اضافه کردن که الان من اینجا هستم و کاملاً هم راضی هستم از اینکه مای بی بی ایران رو انتخاب کردم، حداقل خوشحالم که وقتم رو بیهوده هدر که ندادم هیچ، بلکه با رضایت کامل دارم در کنار این سایت به فعالیت خودم با توجه به مشغله های زیادی که هست ادامه میدم.

این هم یه بهانه ای بود تا یه تقدیر و تشکری کرده باشم از همه زحمتشانی که به این حقیر در این مدت کمک کردند.، خیلی دوست دارم اسم ببرم ولی میترسم نامی از قلم بیوفته و در حق دیگران اجحاف بشه، من قدردان تک تک مدیران و کاربران هستم.

We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۰:۴۱:۵۶ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۱:۰۲:۵۲ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها - توسط Srbija - ۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۰:۳۷:۵۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان